Ralemo Ralemo komentáře u knih

Madly Madly Ava Reed (p)

Druhý díl stejně povedený jako ten první. June se narodila s menší vadou na kráse a trpí tím celý život, její rodiče jí to neusnadňují a tak se uzavírá do své bubliny a přes své hradby k sobě nikoho nechce pustit. Každopádně odvážný rytíř Mason se nevzdává a pomalu, ale jistě Juniny hradby proboří. Opět chválím děj z pohledu obou dvou hlavních hrdinů. Mason byl miláček a zamilovaný blázen. Velice mě bavily slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny. Postupoval podle svého plánu a nakonec získal srdce své milované. :)

06.06.2022 5 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

(SPOILER) Moc hezký příběh, možná by si zasloužil více stran a trochu více rozepsat vše do detailu. Ale i tak hodnotím kladně a dávám 5 hvězdiček. Mám ráda knihy z pohledu obou dvou hrdinů. Andie si konečně chce splnit sen a odjet za svou kamarádkou June do Portlandu, ale čeká ji spousta překážek, které musí překonat a v tom potká Coopera, který se do ní na první pohled zamiluje, ale snaží se od ní držet ruce dál. Čeká je spousta překážek a neshod. Určitě doporučuji přečíst. :)

05.06.2022 5 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Kathryn Taylor

Nádherný příběh se zajímavým dějem. Lexie se shodou náhod dostane do míst, které matně poznává a postupně se dozvídá celý svůj příběh. Moc hezky napsáno, spousta zápletek a ten konec? Klobouk dolů, ihned jsem musela číst další díl. Od knihy se nešlo odtrhnout.

03.06.2022 5 z 5

V bouři V bouři Kathryn Taylor

Pokračování velice zajímavé stejně jako první díl, některé zápletky mi moc neseděly, každopádně kniha je velice napínavá a nakonec se odhalí všechna tajemství. Moc hezký konec se vším všudy! :) Určitě doporučuji přečíst.

03.06.2022 5 z 5

Road trip Road trip Beth O’Leary

Velice hezky napsaná kniha, líbila se mi podobně asi jako Spolubydlící.
Velké plus přikládám prolínání dějů z minulosti a přítomnosti, kde se vyjasnila spousta nesrovnalostí ve vztahu mezi Addi a Dylanem, dále také pohledy obou dvou hlavních hrdinů. Velice vtipný děj, spousta zápletek, rodinných dramat a nakonec šťastný konec. U knížky se zasmějete, určitě doporučuji. :)

02.06.2022 5 z 5

Poslední let Poslední let Lacie Waldon

(SPOILER) Moc hezky napsaný příběh. Kniha se zajímavou zápletkou, malým dramatem ale nakonec šťastným koncem. Ava si po letech uvědomila co vlastně od svého života chce a na své poslední cestě jako letuška to našla. Jack byl miláček od začátku, jenže bohužel byl zlomený ze svého posledního vztahu, jenže Ava prolomila všechny jeho ledy. Kniha se četla sama, nešlo se odtrhnout. Určitě doporučuji. :)

02.06.2022 5 z 5

Láska a jiná slova Láska a jiná slova Christina Lauren

Nádherně napsaný příběh o osudové lásce. Shledání nejlepších kamarádů po 11 letech po nešťastném nedorozumění. Líbilo se mi prolínání dějů minulosti a současnosti. Krásně a velice citově napsaný příběh. Obdivuhodná byla Elliotova oddanost vůči Macy. Určite doporučuji přečíst, knihu jsem dlouho odkládala a byla to chyba. :)

31.05.2022 5 z 5

S láskou z Říma S láskou z Říma Jules Wake (p)

Moc hezky napsaný příběh z krásného prostředí Říma se zajímavou zápletkou. Ze začátku mi trvalo se začíst a konec byl naopak docela uspěchaný. Každopádně kniha určitě stojí za přečtení. :)

29.05.2022 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Opět krásný román od této autorky. Četla jsem všechny knihy a tato pět nezklamala. Od knihy se nešlo odtrhnout!
Zajímavé téma šéfa a podřízené, který nakonec potřeboval zachránit a mladá Van prolomila všechny jeho zdi. Tvrďák Aiden dlouho odolával, ale šikovné Van neodolal.
Zajímavý děj, se spoustou zápletek, rodinných problémů, ale také se zajímavými slovními přestřelkami mezi hlavními hrdiny.
Zajímavé pozadí sportovního klubu. Hodně se mi líbil i Zac.
Nádherný konec se vším všudy, určitě doporučuji. :)

25.05.2022 5 z 5

Nedám Ti (vedieť) Nedám Ti (vedieť) Teagan Hunter

Opět parádní příběh se zajímavým dějem, zápletkou, troškou dramatu a nakonec šťastným koncem.
Příběh Montany a Pytóna byl od začátku velice humorně napsaný, jejích slovní přestřelky vážně stojí za to a jejich sexuální přitažlivost také.
Líbil se mi děj z pohledu obou dvou hlavních hrdinů, Xavier byl taky skvělý.
Určitě doporučuji přečíst. :)

24.05.2022 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Moc hezky napsaný příběh o náhodném setkání v metru a poté lásce na celý život. Sice začátek byl docela uspěchaný, ale příběh krásně utíkal a kniha se četla sama. Hudebník Montgomery zachrání Charlotte před jejím osudem, být tatínkova hodná holčička a pomůže jí k vyléčení jejího nešťastného a zlomeného srdce.
Děj se zajímavou zápletkou, trochou dramatu a nakonec šťastným koncem. Každý by si zasloužil ve svém životě ochránce jako je Montgomery.
Určitě doporučuji :)

24.05.2022 5 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Skvělé pokračování! Moc se mí líbilo, jak se vyvinul vztah mezi Jess a Liamem. Jak se povedlo Jess probourat všechny Liamovi zdi. Moc hezky napsáno, se zajímavou zápletkou, trochou dramatu. Jen ten konec mi připadal pro jejich vztah neuzavřený, tak doufám, že budou vystupovat i v dalším díle.
Určitě doporučuji přečíst. :)

23.05.2022 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Skvělé pokračování. Moc se mi líbil příběh Payton a Dominika. Payton mě zaujala už v prvním díle a druhý díl byl třešničkou na dortu. Jejich náhodné setkání a vzájemná přitažlivost byla dokonalá. Je zde popsána spousta a spousta sexu v různých situacích. Dominik byl miláček od prvního pohledu, menší neshoda nemohla jejich vztah pokazit, i když byla potřeba menší pauza. Každopádně vše dopadlo tak jak mělo, moc hezký konec.
Určitě doporučuji přečíst.

20.05.2022 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

(SPOILER) Krásná jednohubka stejně jako předchozí díly! :) Přečteno jedním dechem.

Moc hezký příběh o posledním majiteli nočního klubu Hřích. Aj byl miláček ve všech dílech, snažil se být lepším, kvůli výčitkám z minulosti, aby na něj rodiče byli pyšní. Než mu vstoupila do života krásná rebelka Brett a otočila mu život o 360 stupňů. A Aj konečně žil životem, který byl pro něj ten pravý s nejlepší ženou po svém boku.
Určitě doporučuji. :)

18.05.2022 5 z 5

Opravdová královna Opravdová královna Jodi Ellen Malpas

Klobouk dolů- nejlepší knížka co jsem četla za poslední dobu. A že jich bylo vážně hodně! :D Dlouho jsem odolávala a nakonec nevydržela a knihu koupila.

Skvělé pokračování, minulý díl skončil v tom "nejlepším" a já se těšila na pokračování vztahu mezi princeznou Adeline a hercem Joshem.
Nádherný děj se spoustou zápletek, dramat a komplikací. V královské rodině se stala velká tragédie a někdo se musí ujmout trůnu a s tím vyplavala na povrch velká spousta tajemství.
Adeline se zhostí své úlohy a co teď? Vybrat si rodinu nebo lásku? Co má v životě přednost?
Odvážný sex symbol z Ameriky se nevzdává a bojuje o Adeline i přes všechny překážky, které mu královští sluhové hází pod nohy.
Strašně se mi líbila sexuální přitažlivost mezi hlavními hrdiny, jak na sebe reagovali, jak se hádali, jejich slovní přestřelky byly vážně úsměvné a spousta sexu k tomu.
480 nádherných stran, od kterých se nešlo odtrhnout! A když byl konec, říkala jsem si, že bych nejradši četla dál a dál. Nádherné ukončení se vším všudy, vážně doporučuji přečíst.

18.05.2022 5 z 5

Čekat na slunce Čekat na slunce Krista Ritchie

Určitě lepší než předchozí díl, ale každopádně mi opět trvalo delší dobu, než jsem knihu dočetla. Příběh Ryka a Daisy byl skvělý sám o sobě, někdy tam až moc zasahovali ostatní postavy. Bylo ale hezké vidět, co se děje s Rose a Lily. Každopádně hlavní byl příběh o Ryjkovi a Daisy a ten stojí určitě za přečtení. věkový rozdíl, pronásledování paparazzi a spousta dalších strastí, které brání jejich vztahu, ale jak se říká pravá láska si vás vždycky najde.

15.05.2022 4 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Tuto autorku jsem si vážně oblíbila a další kniha od ní je skvělá. Moc hezký příběh o dvou mladých lidech, kteří se odmalička nenáviděli až to přerostlo v neskutečnou lásku. Macon a Delila v sobě našli spřízněnou duši a jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá.
Příběh je moc hezky napsaný, se zajímavou zápletkou a šťastným koncem. Určitě doporučuji. :)

15.05.2022 5 z 5

Čo k tebe cítim Čo k tebe cítim Marie Force

Nádherně napsaný příběh. Knihy ve slovenštině mají svoje kouzlo a já je hrozně ráda čtu.
Přemýšlela jsem, jestli jsem četla knihu z doktorského prostředí a asi ne. A musím uznat, že se mi to vážně moc líbilo, možná bych více rozepsala operace, přiblížila více nemocniční prostředí, každopádně kniha je nádherná.
Zajímavý příběh se zapeklitou zápletkou, bohužel Jason si zažil velkou zradu a snaží se posunout svoji kariéru někam dál a vyhnout se velkým obloukem ženám. Jenže to by nesměl narazit na úžasnou Carmen, která mu pomůže vybruslit z jeho problému.
Kniha je velice vtipně napsaná, zasmála jsem se hned u prvních stránek, kdy se Carmen podařilo dostat se za mříže. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, menší zápletka, která se ale rychle vyřešila.
Určitě doporučuji, za mě nádherně napsaný příběh!

09.05.2022 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Moc hezké pokračování, jen s jinými hlavními hrdiny. Kniha se krásně četla, nešlo se odtrhnout.
Neskutečná přitažlivost a nestále slovní výměny vážně stojí za přečtení. Zajímavá zápletka v podobě závislosti a přiznání, že člověk vážně potřebuje pomoct. A i přes to všechno si k sobě Andrea a Tanner našli cestu a zjistili, kdo je pro ně osudová láska.
Určitě doporučuji. :)

09.05.2022 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Zjištění, kdo je vaše pravá láska kolikrát trvá vážně dlouho. A tím si přesně prošli Syd a Kyler. Nejlepší kamarádi odmalička k sobě skrývali city až do doby, kdy jejich kamarádství překročilo hranici. Moc hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou, trochou dramatu, ale nakonec šťastným koncem.
Každý si zaslouží najít takovou spřízněnou duši, přesně jako Syd a Kyler.
Určitě doporučuji, taková jednohubka.