Nová zkouška

Každý člověk má srdce, ale ne každý s ním umí správně zacházet. Jessica Turner se pomalu sžívá se situací, do které se dostala. Vzniká otázka, jestli je to opravdu tak děsivý vztah, který se dá vydržet jen s největším sebezapřením? Skutečně Jessica jen plní příkazy svého trýznitele, aby ji už konečně propustil? Dohoda, kterou mladá žena uzavřela s ďáblem v lidském těle, získává ze dne na den jinou podobu. Zjišťuje, že to, co pro ni bylo ze začátku nepřijatelné, najednou není tak děsivé, a celá tato brutální erotická hra se jí začíná líbit. Jenže proměnou neprochází jen Jessica, ale i její trýznitel. Liam O´Dire se dostává do situace, které se chtěl za každou cenu vyhnout. Díky mladé ženě ďábel opět objevil své srdce… A tak dvojice pokračuje ve hře, ale už s jinými pravidly, a také s dalšími postavami, které se do ní zapojují. Objevují se noví hráči, kteří nechtějí hrát fair play. Touží po tom, co vlastní Liam… Nová zkouška je pokračování erotického románu Kingy Litkowiec Cizí dluh“, který vyšel v r. 2020. Druhý díl série Démony Los Angeles ukazuje vztah obou hrdinů z úplně jiné perspektivy. Je to kniha akční, ale zároveň velmi smyslná, plná vášně a drsné erotiky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485097/big_nova-zkouska-Wiu-485097.jpg 3.694

Démoni z Los Angeles 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Red

Nowy układ, 2020

Kniha Nová zkouška

katasokolov

Opět oddechovka tak akorát pro válečku na krétské pláži. Jednička se mi sice líbila podstatně víc, ale co už. Na každé druhé stránce zjišťujeme, že Liam má konečně zpět své dávno ztracené srdce a Jessica byla taky celkem dost nesnesitelná v té své rozháranosti …. Erotické scény byly podobné jako v předchozím dílu a také tvořily většinu samotné knihy. Děje bylo pomálu…dozvěděli jsme se něco o nových postavách a rozkryli nějaká tajemství - kupříkladu původ Jess. Liam odhaluje své něžné polovičce věci kolem mafiánského byznysu (opak Mountovy trilogie). Polovička se přizpůsobuje a dokonce si to i náramně užívá .
No co Vám budu povídat, na Nobelovu cenu za literaturu to asi aspirovat nebude, ale jako klidové čtivo, u kterého chcete opravdu jen vypnout, to stačí bohatě ….
Z polských autorek mě nejvíc oslovila Anna Szafrańska, která do placu hází alespoň nějaký smysluplný děj, který ve Vás vyvolá emoce, jež zpracováváte ještě notnou dobu po dočtení poslední stránky. Neskutečně se těším na Malvínu.

Jita160

Kdo četl první díl tak ví,že to není žádná romanťárna ,ale pořádná mafiánská porce sexu, násilí a vulgarismů.
Moc dobře se mě to četlo...vůbec jsem se nenudila.
Líbil se mě posun obou hlavních hrdinů.
Liam,démon,mafián stále tvrdý vůdce,kterému kvůli ženě roztávalo srdce.
Jessica,křehká květinka se stává mafiánskou milenkou a podlehne mu na tolik,že se začne formulovat,přestane se bát,učí se střílet a dokonce i zabíjet.
Rozhodně se pustím do dalšího dílu...snad si nedočkavosti do té doby neokoušu nehty :-D

Sysel

Když jsem přečetla první díl, pustila jsem se i do druhého. Ale teda čtení trochu za trest. Nebavilo mě to. Nelíbí se mi moc ani styl vyprávění a ani moc děj. Takové.... no koupel, koupel, sex, zbraň, pocity, láska, nenávist, vana, sex.... no bavila mě až úplně poslední strana a kvůli ní si ten další díl určitě přečtu. To mě zajímá

Andrejka91

Tento díl se mi líbil trošku víc než první, ale nemůžu si pomoct ale strašně mi to připomíná trilogii 365 dní. Hlavně v tom jak Liam oslovuje Jess "maličká" a když ji oslovuje "malá", tak to mi vyloženě vadilo. Jinak se to dalo číst, přečetla jsem knihu jedním dechem za pár hodin, mělo to spád, byla tam akce, erotické scény dobře napsané, ale asi jich tam bylo zbytečně moc.
Líbilo se mi jak Liam vyměknul a z Jess se stala odvážná holka a ne žádná fňukna.

Radka1727

Po přečtení 1.dílu jsem od pokračování čekala něco lepšího. Asi by stačilo u prvního dílu 50 stran navíc, než tohle. Opět stejné scény sex-sprcha nebo vana, Liam se sice trochu posunul,ale Jess už asi trochu hráblo z pobytu v jedné místnosti... Jejich příběh byl už vyčerpaný v prvním díle, tak doufejme že trojku zachrání Joaquin .....

MichaelaJan

První díl se mi opravdu líbil, a tak jsem se moc těšila na pokračování. Ale musím přiznat, ze to mě poněkud zklamalo. Jessika mě strašně štvala, jako kdy se z ní stala taková nesympatická, rozmazlená pipka ? Liam to trošku celé zachráňoval, trošku ! Celé mi to přišlo takové uspěchané, jakoby spisovatelka měla myšlenku a ŠUP napadlo ji něco jiného, a ŠUP zase jiná myšlenka. Erotické scény jsou divné, je jich tam hodně, ale pořád stejné. Stejné opakující se fráze atd.
Opravdu jsem z toho taková rozpolcená, ale i tak dám pokračování asi šanci, vzhledem k tomu, že se mi líbil aspoň první díl.

Petra024

(+ SPOILER) Musím říct, že jsem se na pokračování série Démonů z Los Angeles těšila. Liam zůstal takovým jakým byl tedy bezohledným parchantem jako v prvním díle, jen mu rozmrzlo srdce. Zatímco Jessica, z ní se stala rozmazlená princezna, která myslí na sebe a taky která stále šťourá do věcí, do kterých ji nic není. Ale zase usmířila Liama s matkou a díky ní se dozvěděl, jak to doopravdy s jeho rodiči bylo. Joaquin byl prvotřídní psychopat a upřímně nechápu, jak ho Jessica mohla mít ráda. Líbilo se mi, když Valerie mluvila o Liamovi, jaký blbec a pitomec je, ta starší dáma si nebrala servítky ani v prvním díle knížky, a to opravdu bylo zábavné. Také se mi líbilo, že Jessica vychází s Morrisem. Když ji Morris chtěl naučit střílet a popisoval zásadní věci, postavení Jess ke střílení, nooo co dodat chovala se v té situaci jako pitomá slepice s dovolením. Jediné, co mě zajímá, jestli třetí díl bude taky aspoň trochu o Liamovi a Jessice nebo jen o životě Joaquina, protože jsou tu otevřené věci, které mě zajímají.

kacenka6144

Snaha se autorce nedá upřít, ale Meghan to prostě umí líp.