Cizí dluh

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kdo se rozhodne podepsat smlouvu s ďáblem, musí být připravený na všechno. Po otcově smrti Jessica Turnerová zjistí, že jí po něm zbyly dluhy. A ona je ta, která je musí zaplatit. Záchranu hledá u svého věřitele – Liama O´Direa, přezdívaného Ďábel z Los Angeles. Lhostejný a bezcitný šéf místního podsvětí jí však nabídne vskutku ďábelskou smlouvu: život výměnou za to, že se její tělo stane jeho majetkem. „Mohu být tvůj pán, nebo tvůj kat. Klidně tě tady a teď zabiju.“ Cizí dluh není jen další z řady romantických příběhů. Je plný nečekaných zvratů a střetů dvou různých světů, kde se moc a nadvláda mísí s touhou a vášní. Autorka bez příkras popisuje drsný život mafianského podsvětí Los Angeles i temná zákoutí lidských duší. Dokáže mladá, nezkušená dívka ustát střet s pohledným mužem, jehož srdce před lety zkamenělo? A co se stane, když časem oba zjistí, že je spojuje víc, než by chtěli? „Podepiš smlouvu s ďáblem, kotě. Podepiš a tvoje tělo i duše budou patřit jen mně. Udělej to, pokud nechceš zemřít. Budeš moje a jen já rozhodnu, jestli jsi splatila dluh.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475897/big_cizi-dluh-qYi-475897.jpg 3.4420
Série:

Démoni z Los Angeles 1.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Red
Originální název:

Nie mój dlug, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (96)

Kniha Cizí dluh

Ophelie
11. května

Chtěla jsem po všech těch thrillerech a dramatech a psycho románech něco na odreagování a tuto knihu jsem měla ve čtečce už dlouho. Tak jako oddychovka asi dobrý, nechybí tam ani romantická linka v podobě tolik otřepané lásky mezi nevinnou, nádhernou ženou a sexy zloduchem, sexuální scény nejsou popsané nijak extra vulgárně, což je taky plus. Nečekejte ale žádnou kvalitní literaturu na úrovni - plytké dialogy, dějová linka nudnější, vykreslení postav povrchové, ale tak z toho důvodu člověk po takových knihách nesahá ;-). Na odreagování se dobrý.

Madelisi
10. květnaodpad!

Četla jsem dlouho, dočetla jsem jenom kvůli tomu, že nemám ráda rozečtené knížky, když už na té čtečce zabírají to místo

Hlavní mužská postava je odporná. Všichni zmínění muži tu mají ženy za pouhé hračky. A všichni to považují za normální. Navíc je v tomto univerzu naprosto normální zabíjet lidi. Osobně bych si moc ráda přečetla příběh, ve kterém odvážný státní zástupce rozkryje tento všudypřítomný hnus.

Hlavní ženská postava se do něj sice zamilovala, ale osobně mi připadá, že zde se musí jednat o stockholmský syndrom.

Příběh je jednoduchý. Tvrďák má ukázat, že má taky city a miluje. Sice se jedná o erotický román, ale postavy spolu pouze souloží. Erotika tu není. Znám lepší příklady z tohoto žánru.


miloslava3256
03. května

(+ SPOILER) Už od začátku je poznat, že hlavní postava je opravdu drsný a ničeho se nebude štítit. Myšlenka knihy dobrá, ale kdyby byla propracovanější, tak by ji to jen prospělo. Jelikož je to romantárna, tak jsem se začetla s myšlenkou, co se změní? co se stane, že si určitě k sobě najdou cestu? První kapitole se moc nechtělo, tu jsem překousala, ale zbývající se četlo v pohodě. Prakticky se navzájem přes celou knihu provokují a nebo šukají. Téměř až do konce si čtenář říká - už bude konec knihy a stále si to nevyřešili. Co je v druhých knihách v sérii ještě nevím, ale konec je tak náhle, jednoduše a s otevřeným koncem napsaný, že to vůbec nevadí.

thessi98
24. dubna

Ke knížce jsem se dostala na doporučení na webech z žebříčky knih a vzhledem k různorodým tématům v oblasti erotických knih mě nakonec zaujala tento jsem fanouškem bad boyů, hlavně z této sekce lidí a tak volba byla předem jasná. I když jsem už měla menší znalost v tomto žánru a tušila jsem, jak to celé dopadne dala jsem tomu šanci.

A nelitovala jsem bylo to strhující a já to přečetla během asi tří hodin. Děj byl napínavý, postava Liama pěkně popsaná a i vývoj této postavy se mi líbil. Nejsem typ čtenáře, který si přečte, jak se hned někdo změní prakticky lusknutím prstu. Mám ráda, když vidím vývoj postavy, souboje vnitřních pochodů.

Luckazudoli
24. března

Zajímavé čtení, splnilo moje očekávání.

Leído
10. března

Komentář píšu s odstupem, až po dočtení třetí dílu.
Tato knížka je pro mě jedna z nejlepších, které jsem loni četla. Četla jsem ji dvakrát, protože pro připomenutí jsem si ji dala znovu po vydání druhého dílu, abych mohla plynule navázat. Chápu nízké hodnocení, protože to určitě není literatura pro všechny.

Já mám zlé hochy v knížkách ráda, problém ale je, že málo kdo umí vykreslit zlo věrohodně a zároveň tak, aby neztratilo sympatie čtenáře. Prakticky každá autorka se v tom plácá, činy si často protiřečí. Opravdu hodně mi vadí, když hlavní hrdinka svou líbezností nebo prostořekostí změní ďábla v anděla. I když jsou to pohádky, tak chci aby to působilo věrohodně. A tady to funguje naprosto skvěle. Liam je opravdový nevyzpytatelný parchant, ze kterého jde strach. Jessica je ideální protějšek, protože pochází z podobného prostředí, přesto je to takové naivní neviňátko, které se snaží zprvu jen přežít. Líbí se mi nenápadná přeměna jejich vztahu, která korespondovala s jejich charaktery. Čtení jsem si opravdu užila a ke knížce se určitě v budoucnu vrátím znovu.

PS: bohužel to neplatí o následujících dílech...

Cmacuba
03. února

Navzdory většině komentářů se mi to líbilo. Bala jsem se, co to bude za materiál a za mě super :⁠-⁠) asi jsem prostě násilný úchyl. Nevadily mi ani vulgarity, ani drsny sex (klidně se mohla spisovatelka jeste rozepsat). Děj celkem ušel, uz jsem takovych knížek pár četla, takže je to tak nejak porad dokola. Každopádně mi to přišlo jako příjemně úchylná oddechovka :⁠-⁠)

monishek
05.12.2022

Nakonec precteno, ackoliv u prvních stranek jsem si rikala, ze to bude hodne slabota a ztrata casu. Nakonec se pribeh trosku rozvinul a byla tam i romantická linka a ne pouze násilí, vyhrožování, tvrdy sex, .. Jako uplne me to neoslovilo, abych cetla dalsi dily. Takovy mafian, ktery nevi co by, pak je nastvany sam na sebe (je zamilovaný, nebo neni) apod. neni muj šálek kavy. Chlap ma byt rozhodný. Obzvlast, kdyz vystupuje jako silná autorita. Pribeh mi přišel vcelku průměrný.

1