V bouři

V bouři https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445969/bmid_v-bouri-9uK-445969.jpg 4 110 32

Hrad Dunmor série

< 2. díl

Může Lexie Cavendishová, mladá designérka, která se ujala renovace honosného sídla Dunmor Castle, Graysonovi, synovi majitele domu, opravdu věřit? Navzdory všem pochybnostem se totiž do pohledného Ira vášnivě zamilovala. A přesto cítí, že se na Dunmor Castle musí obávat o své bezpečí. Někdo chce totiž za každou cenu zabránit tomu, aby objasnila osud své matky, která před dvaceti lety beze stopy zmizela. Je Grayson součástí těchto intrik? Když jí muž jejího života náhle vyčte, že chce připravit jeho rodinu o domov, učiní závažné rozhodnutí a sama se postaví stínům minulosti…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Der Halt im Sturm , 2019

KatieKuli
17.04.2024 3 z 5

Tohle nebyl můj šálek kávy, opravdu naivní "telenovela" s co největším počtem zvratů, romantickými povzdechy, zdůvodňováním každé myšlenky, teatrálními emocemi... U prvního dílu jsem se chvílemi usmívala nad scénářem jak pro prababičku, ale u druhého dílu se tlačilo více na pilu a už mi to chvílemi lezlo na nervy.
Vyústění zápletky mi došlo už v prvním díle. Jen jsem si říkala, že to asi nebude pravda, protože to je vážně moc. No vida a nebylo.

monika0181
11.10.2023 5 z 5

Svižné pokračování série Dunmor Castle. Příběh pokračuje svižně a srále překvapuje dějovými zvraty a novými zápletkami. Myslím, že jiní autoři by z toho udělali vice knih. A právě proto se mi autorka líbí, že není kniha nacpána prázdnou omáčkou, ale opravdu je pořád, co číst. Rozuzlení některých zápletek se dalo i předvídat, ale je psáno opravdu neotřele, že Vás to zaujme. Na někoho to může být delší, ale já si oba díly moc užila.

Honzin
08.08.2023 4 z 5

Vše jsem obsáhle napsal v úvodní knize Stopy minulosti. Takže jen, že se jedná o kontinuální pokračování příběhu a zde se dozvíme rozuzlení.
Jediné, co bych přidal je, že si nevybavím obraz, jak Lexie vlastně vypadá - její popis.

MojeMonca
16.07.2023 4 z 5

Krásné letní čtení

pohoda58
03.12.2022 5 z 5

Oba díly se mi moc líbily, dobře se to četlo.

Rapeh
31.10.2022 5 z 5

Druhý díl navazuje na první, stejně tak se dobře čte a neztratil nic. Velmi dobrá kniha

pip11
11.09.2022 5 z 5

Konečně se odhalilo velké tajemství minulosti…. Pokračování se mi moc líbilo, bylo to povedené zakončení.

Linda007
06.09.2022 4 z 5

Lepší než první díl. Zde se konečně něco dozvíme. Osobně bych knihy spojila do jedné a proškrtala.

VasnivaCtenarka
19.08.2022 4 z 5

V bouři je plynulým pokračováním Stop minulosti. Oba díly na sebe velmi úzce navazují, proto nedoporučuji číst jeden díl bez druhého a opačně.

Při čtení jsem byla velmi potěšena, že se autorce Kathryn Taylor povedlo příběhu udržet stejně vysokou úroveň, kterou měl první díl. Tempo pokračovalo stejně svižně.

Druhý díl začíná ve stejném momentu, ve kterém ten první díl končí.

Turante
17.08.2022 4 z 5

Druhý díl série byl také moc dobrý. Po skončení prvního dílu hned navazuje, takže kdyby to byla jedna kniha, možná by to bylo lepší. Líbí se mi zakončení, prostě romantika. Takže sérii bych dala 3,5*.

bábuška
14.07.2022 4 z 5

Poněvadž se jedná o dva díly jednoho románu, přidávám komentář až po přečtení obou knih. Skutečně odpočinkový prázdninový příběh, který se četl velice dobře. Dívka se ocitá na hradě severní části Irska, takže jsou tam zčásti tajuplné úkazy, ona sama je obětí několika osobních útoků a samozřejmě nechybí láska k dědici s krásnýma modrýma očima. Moderní pohádka, ale pěkně napsaná.

LilluLong
24.06.2022 5 z 5

Autorka gradovala :) u mna ma 5*

Ralemo
03.06.2022 5 z 5

Pokračování velice zajímavé stejně jako první díl, některé zápletky mi moc neseděly, každopádně kniha je velice napínavá a nakonec se odhalí všechna tajemství. Moc hezký konec se vším všudy! :) Určitě doporučuji přečíst.

evineckY
02.06.2022 4 z 5

Příběh dobrý a napjatě jsem čekala, jak se spisovatelka popere s nejdůležitější zápletkou. Prví díl byl napínavý a perfektní a tady velké zklamání.

Luciska13
31.03.2022 5 z 5

Krásný příběh plný lásky a napětí s krásného prostředí irské vesničky s hradem na útesech a spoustou zvědavých sousedů. Jednotlivé dějové linie do sebe krásně zapadaly a já jsem se těšila, co mě čeká na další stránce. Třetí kniha, co jsem od autorky četla a myslím, že ji mám čím dál tím radši.

AndreaP.
03.03.2022 5 z 5

Tento druhý díl se mi díky napětí a postupnému odhalování stínů minulosti líbil ještě více než ten první. Krásné prostředí hradu, rozličné charaktery postav, to vše vás vtáhne a už nepustí.

suzanne1997
03.08.2021 5 z 5

Skvělé pokračování úžasného románu. Děj vtáhne a nepustí už od prvních stran jedničky. Postavy jsou okouzlující a jejich charaktery vykresleny až neskutečně. Ani druhý díl nenechá čtenáře chladnými a jeho oči suchými, setkává se s příběhem známých postav trošku z jiné perspektivy a nad jednáním některých mu zůstává rozum stát. Všechna tajemství vyplavou na povrch a čtenářova zvědavost je konečně uspokojena. Za mě rozhodně dílo, kterému stojí zato věnovat čas. Autorka píše mistryně a její příběh dokáže pohltit. Určitě po této knize ještě sáhnu a přečtu si ji znovu.

Toňula
01.08.2021 4 z 5

Stejně čtivé a romantické jako první díl, ideální čtení na prázdninové podvečery.

havrmoni
23.05.2021 4 z 5

Tohle bylo lepší než první díl díky tomu, že se záhada začala objasňovat. Jinak hrdinka mi ani tady moc k srdci nepřirostla a tentokrát jsem její myšlenky brala fakt letem. Možná méně tý omáčky okolo a stačila by jedna celkem pěkná, napínavá kniha.

Szilvia1
15.05.2021 5 z 5

Takové rozuzlení tajemství jsem nečekala,ale bylo to překvapivé.Nečekala jsem,že právě kamarádka její matky bude ta špatná,ale už když byla její dcera labilní,tak se dalo čekat,že i její matka bude taky.Byla to pěkná knížka,jak první i druhý díl byl plný romantiky ale byla tam i akce.Autorka píše pěkně.