V bouři

Může Lexie Cavendishová, mladá designérka, která se ujala renovace honosného sídla Dunmor Castle, Graysonovi, synovi majitele domu, opravdu věřit? Navzdory všem pochybnostem se totiž do pohledného Ira vášnivě zamilovala. Apřesto cítí, že se na Dunmor Castlu musí obávat o své bezpečí. Někdo chce totiž za každou cenu zabránit tomu, aby objasnila osud své matky, která před dvaceti lety beze stopy zmizela. Je Grayson součástí těchto intrik? Když jí muž jejího života náhle vyčte, že chce připravit jeho rodinu o domov, učiní závažné rozhodnutí a sama se postaví stínům minulosti…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445969/big_v-bouri-9uK-445969.jpg 4.366

Hrad Dunmor 2.

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Der Halt im Sturm, 2019

Kniha V bouři

bábuška

Poněvadž se jedná o dva díly jednoho románu, přidávám komentář až po přečtení obou knih. Skutečně odpočinkový prázdninový příběh, který se četl velice dobře. Dívka se ocitá na hradě severní části Irska, takže jsou tam zčásti tajuplné úkazy, ona sama je obětí několika osobních útoků a samozřejmě nechybí láska k dědici s krásnýma modrýma očima. Moderní pohádka, ale pěkně napsaná.

LilluLong

Autorka gradovala :) u mna ma 5*

Ralemo

Pokračování velice zajímavé stejně jako první díl, některé zápletky mi moc neseděly, každopádně kniha je velice napínavá a nakonec se odhalí všechna tajemství. Moc hezký konec se vším všudy! :) Určitě doporučuji přečíst.

evineckY

Příběh dobrý a napjatě jsem čekala, jak se spisovatelka popere s nejdůležitější zápletkou. Prví díl byl napínavý a perfektní a tady velké zklamání.

Luciska13

Krásný příběh plný lásky a napětí s krásného prostředí irské vesničky s hradem na útesech a spoustou zvědavých sousedů. Jednotlivé dějové linie do sebe krásně zapadaly a já jsem se těšila, co mě čeká na další stránce. Třetí kniha, co jsem od autorky četla a myslím, že ji mám čím dál tím radši.

AndreaP.

Tento druhý díl se mi díky napětí a postupnému odhalování stínů minulosti líbil ještě více než ten první. Krásné prostředí hradu, rozličné charaktery postav, to vše vás vtáhne a už nepustí.

suzanne1997
03.08.2021

Skvělé pokračování úžasného románu. Děj vtáhne a nepustí už od prvních stran jedničky. Postavy jsou okouzlující a jejich charaktery vykresleny až neskutečně. Ani druhý díl nenechá čtenáře chladnými a jeho oči suchými, setkává se s příběhem známých postav trošku z jiné perspektivy a nad jednáním některých mu zůstává rozum stát. Všechna tajemství vyplavou na povrch a čtenářova zvědavost je konečně uspokojena. Za mě rozhodně dílo, kterému stojí zato věnovat čas. Autorka píše mistryně a její příběh dokáže pohltit. Určitě po této knize ještě sáhnu a přečtu si ji znovu.

Toňula
01.08.2021

Stejně čtivé a romantické jako první díl, ideální čtení na prázdninové podvečery.