Čekat na slunce

Pětadvacetiletý Ryke Meadows ví, že je těžké ho milovat. S miliardovým majetkem, pověstí horolezecké hvězdy a drsnou osobností je ztělesněním typu sympatického parchanta. Nežije však proto, aby si dělal přátele. Nebo nepřátele. Chce si jen v klidu a bez jakýchkoli problémů vyšplhat sólo a bez jištění na tři nejnáročnější hory v Yosemitském národním parku. A pak mu z Paříže zavolá rozrušená dívka – dívka, kterou nikdy nesměl mít. Daisy Callowayové je osmnáct. Konečně. S nově nabytou nezávislostí může dát sbohem matce, která ji jen dusí, a pokračovat v rozjeté modelingové kariéře. Příští zastávka: Paříž. Módní týden začne ve velkém stylu a Daisy objeví i odvrácenou tvář módního průmyslu, přesto chce rodině dokázat, že se o sebe zvládne postarat sama. Když se jí však všechno vymkne z rukou, zavolá jedinému člověku, jemuž plně věří. Rykeovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474676/big_cekat-na-slunce-lne-474676.png 4.136

Calloway Sisters 2.

Vydáno: , Baronet

Hothouse Flower, 2014

Kniha Čekat na slunce

MarKy95
11.12.2021

Jsem ráda, že jsem knihu asi po týdnu konečně dočetla, i když jsem přeskočila několik kapitol.

Hatshepsut
09.12.2021

V této knize je toho tak nějak moc! Moc bohatí, moc závislí, moc traumat a nenávisti a zároveň strašně moc lásky a oběti. Bylo to asi znát i v prvním díle, ale tam byl asi větší náboj mezi hlavními postavami.

petusska01
08.12.2021

No, toto bolo šialené. Tam sa dialo tak strašne veľa vecí, nemám dojem, že je to oddychová kniha. Ale o napätie, hádky, sex a dobrodružstvo tam veru nebola núdza. Musím povedať, že Ryke samozrejme nebol bezchybný, ale predčil moje očakávania a jeho záujem, starostlivosť a zodpovednosť za ostatných bolo niečo epické. Daisy fajn dopĺňala príbeh, ale mám dojem, že som ju skôr ľutovala ako naozaj mala rada...Popravde, čítala som toto ako prvé, v predchádzajúcej časti ma neoslovila anotácia a pri prečítaní tejto knihy asi ani nechcem vedieť viac o Rose a Lily.