Ralemo Ralemo komentáře u knih

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Celá tato série knih byla jak to říct, zajímavá? Začátek klasický, samá zápletka, drama, sex, spousta sexu. Trilogie Tento muž za mě byla určitě lepší. Myslím, že knihy byly někdy zbytečně moc dlouhé, vadilo mi jmého Miller, připadalo mi to spíše jako příjmení. Ke konci už jsem sexuální scény četla tak napůl, vesměs to bylo pořád to stejné. Skvělá byla babička Josephine, ta mě hodně v knize bavila. George a Gregory, zajímavá volba jmen vedlejších hrdinů, ze začátku se mi docela tyto jména pletla, měla jsem problém se v tom orientovat, nakonec jsem si zvykla. Každopádně knihy si určitě nezaslouží plný počet hvězd. Nakonec jak bývá u takových knih- šťastný konec se vším všudy.

01.02.2022 3 z 5

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Tuto trilogii už jsem četla asi před pěti lety. Každopádně jsem na tyto knihy narazila znovu a pustila se do nich. Jedním slovem bomba! Knihy se mi líbily stejně jako před pár lety. Napsané nádherně, do detailu. Ano spousta sexu, pořád, všude a kdykoli se Jess a Ava pohádali. Každopádně to k těmto knihám prostě patří. Příběh se spoustou zápletek, neustálých bojů mezi hlavními hrdiny, každopádně postupně se všechny tajemství odkrývají a knihy jsou o to zajímavější a napjatější. Jessovo neustálé kontrolování situace a Avyno neustálé vzdorování je vážně k pobavení. Určitě tyto knihy nepotěší každého, každopádně někdy je potřeba vypnout realitu a pustit se do čtení těchto příběhů. Za mě si celá série zaslouží všechny hvězdy. Nakonec šťastný happy end se vším všudy! :)

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Nádherně napsaný příběh. Za mě si zaslouží všechny hvězdičky. Příběhu nic nechybělo, romantika, drama, zápletka a šťastný konec. Líbilo se mi pošťuchování ze začátku knihy. A ten konec s Charllote byl nádherný, skoro mi aj slzička ukápla.

29.01.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Jedním slovem bomba! Nádherně napsaný příběh, se spoustou zápletek. Autorku mám velice ráda, umí psát tak, že se od knížek nejde odtrhnout. Texas i přes to, že si prošla peklem, tak se dokázala zvednout a žít dál. To stejné Maine- nakonec poznal, kdo je pro něj tím středobodem vesmíru a vše dopadlo, tak jak má :)

28.01.2022 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Klasická jednohubka, jak se říká, stará láska nerezaví. Krásný romantický příběh s jednoduchou zápletkou. Za mě hezky napsané, knížka se četla sama.

27.01.2022 4 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Vlastně hezká oddechovka, neurazila, nějak extra nenadchla. Ale na odpočinek ideální knížka s klasickou zápletkou. :)

27.01.2022 3 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Jedním slovem nádhera! Krásný, romantický příběh se vším všudy! Jack sympaťák se vším všudy, bál se zrady, což jsem se nedivila, po zkušenosti s minulou přítelkyní. Ellena, milá, ukecaná, upřímná. Nedivím se, že ji urazilo Jackovo podezřívání. Každopádně, vše dopadlo jak má. :) Moc doporučuji

24.01.2022 5 z 5

Jen o trochu víc Jen o trochu víc Simona Ahrnstedt

Krásný příběh. Moc hezky se kniha četla, Stella dlouho odolávala venkovu a nakonec mu podlehla, vlastně spíš Thorovi. Thor byl sympaťák od začátku, ovdovělý otec vychovávající sám dvě děti. Zamilovaný příběh se vším všudy, zápletka, drama, happy end. Za mě si kniha zaslouží všechny hvězdy.

21.01.2022 5 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Za mě povedená kniha. Dobře, hlavni hrdinka řešila hodne typ svojí postavy, každopádně si myslím, že rozsekla problém spousty dívek a žen na celém světě. Velice aktuální téma, v této době se body shaming řeší docela často. Příběh se mi líbil, Adam byl sympaťák od začátku. Šťastný konec se vším všudy. Určitě doporučuji přečíst.

20.01.2022 5 z 5

Všechno a tebe Všechno a tebe Simona Ahrnstedt

Za mě pecka! Kniha měla vše, krásný příběh, romantika, drama, zápletka a šťastný konec. Moc hezky napsané. Nešlo se odtrhnout od čtení. Aktuální téma rasismu. Zaslouží si plný počet hvězd. :)

20.01.2022 5 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Oproti předchozím dílům byl tento slabší. Každopádně hezký, zajímavý příběh. Jako oddechovka ideální, pěkně napsané. Byla tam aji zajímavá zápletka a nakonec happy end. :)

18.01.2022 3 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Povedená, vtipná kniha. Vážně jsem se nasmála a odreagovala jsem se. Stálo to za to. Wes i June mi padli do oka hned. Jejich vtipné přestřelky stály za to. Doporučuji :)

17.01.2022 4 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Předchozí díl byl mnohem lepší, zde jsem se u příběhu často nudila, měla jsem problém to vůbec dočíst.

17.01.2022 2 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Jedním slovem woow! Masakr, zamotaný příběh. Měla jsem tušení, ohledně Victorie, četla jsem už jeden podobný příbeh s tímto tématem. Každopádně i tak jsem byla překvapená. Napsané tak zajímavě, že se od knihy nešlo odtrhnout. Mám ráda knihy z pohledu obou dvou hlavních hrdinů, je zajímavé číst oba dva pohledy. Velice doporučuji.
V poslední době slovenské autorky píší neskutečné příběhy!

17.01.2022 5 z 5

Máme iba dnešok Máme iba dnešok Corinne Michaels

Zajímavý a krásný příběh. Moc hezky napsáno, krásně jsem se vžila do děje. Hlavní hrdinka mi padla do oka, Eli byl k sežrání, milý, hodný, nejvíce ji podpořil v těch nejtěžších chvílích. Nebyla tam žádná velká zápletka, každopádně určitě stojí za přečtení.

16.01.2022 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

(SPOILER) Naprosto dokonalé! Nemám slov k této knize. Mám přečtené všechny knihy od této autorky, ale toto je za mě nejlepší kniha co jsem v poslední době četla a že jich bylo vážně hodně!
Knížka přečtená na jeden zátah za pár hodin. Nešlo se odtrhnout. Vážně neskutečný příběh! Nádherně napsané, procítěné, hodně emočně náročné, i pár slziček ukáplo.
Krásný příběh se šťastným konce, oba dva si prošli těžkým obdobím. Každoroční setkání bylo rok od roku napjatější, ve chvíli kdy Ben dorazil s dítětem, jsem myslela že je kniha u konce, ale naštěstí to tak nebylo.
Určitě stojí za přečtení!

15.01.2022 5 z 5

Hriešne očarujúci Hriešne očarujúci Meghan March

(SPOILER) Vlastně nevím co k této sérii knih napsat. Určitě si to podle mě nezaslouží 5 hvězdiček. Celá série je brutálně zamotaná, zápletek je tam tolik, že nevím u které začit.
Každopádně Whitney a Lincoln k sobě prostě patří, to co se dělo mezi rodinami byl vážně masakr. Obdivuji autorku, že dokázala vymyslet tolik zápletek mezi jejich rodinami. To je až neskutečné, jak to vše bylo propojeno. Každopádně zajímavé knížky, stojí za přečtení, ale že bych z nich byla nějak více nadšená, to se říct nedá.
Tento díl byl asi ze všeho nejlepší, jelikož zde vyvrcholily všechny tajemství, které po celou dobu této série zůstávaly v tichosti.
Nakonec byl happy end, pár dětiček a obě dvě rodiny s konečně usmířily. :)

14.01.2022 3 z 5

Hriešne vinný Hriešne vinný Meghan March