Odpuštění

Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně... Ava O’Sheaová se nechala hýčkat pozorností okouzlujícího Jesseho Warda, užívala si rozkoš, kterou ji zahrnoval, ale zároveň cítila, že před ní něco skrývá a že ji od svého tajemství drží co nejdál. Musela ho opustit, aby přežila. Jenže Jessemu nejde uniknout. Teď je zpátky v jejím životě a připomíná jí všechno, co spolu prožili – neutuchající vášeň i bolest. Proto se Ava rozhodne, že o tomto muži zjistí pravdu. Znovu se ocitne v Panském sídle – tedy přesně tam, kde ji chtěl Jesse mít... Erotický román Odpuštění je druhý díl trilogie This Man. Od samého začátku Vám nedovolí vydechnout: budete se zmítat ve vlnách citů, propadat se do hlubin vášně i stoupat do výšit romantické lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258473/odpusteni-GVd-258473.jpg 4.1277

Tento muž 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, XYZ (ČR)

Beneath This Man, 2013

Kniha Odpuštění

jandas

Nevíte někdo kde se dá sehnat tento a poslední díl jako eknihu?

janina66

Tak tento druhý díl, jako většina, se mi líbil o hodně více. Celkově byl děj pestrý a svižnější, než v úvodní části. Samozřejmě je to erotická série, tak nemůžeme čekat, něco jiného. Něco málo se dovíme z minulosti Jesseho. Co hodnotím mínusově, je počet stran. Některé scény jsou zbytečně natahovány. Ale jinak se mi kniha líbila.

AliceTief

Tady už to dává taky trošku větší smysl, i když je to ještě více nereálnější =) ale aspoň se rychle čte i při takovém množství stran

jinbr

Tento díl už měl větší šťávu, i proto, že ten děj byl ve většině uveden v prvním díle. Myslím, že postavy byly dobře propracované a skýtaly rovněž náhled do rozmanitosti milostných vztahů a praktik. Zde už jsem taky mnohem více chápala majetnickost Jesseho. A myslím, že se ženám běžně muži bez sebevědomí nelíbí. Moc pěkné

Chvilkasnění

DOPORUČUJI! ♥
První díl v sériích je vždy nejlepší, ale jsou i výjimky kdy se povedou i další díly. ☺

Myška43

Celá série je super, mohu jen doporučit!!!

niced
02.12.2019

Druhý díl hodnotím o něco lépe než první. Ava mě tady vytáčí o trochu míň než v předchozím dílu. Jenom mě čím dál tím víc unavuje její vztah k alkoholu. Už jsem se s tím setkala ve více knihách, o to mi to asi vadí víc. Ve 26 letech mi přijde, že se chová jako puberťačka, která se strašně chce poprvé opít. Jejich dohady jestli bude pít nebo ne, ona slíbí, že se nenapije a dvě minuty na to už si objednává víno. Ty její sliby potom vyznívají dost trapně, přitom ve svém věku nemá zapotřebí se někomu zodpovídat. Ale konečně se odhaluje něco o Jessem a jeho minulosti, takže to hodnotím jako posun.

JanaSustr
06.11.2019

Prijde mi trochu zbytečný díl, musela jsem se tím prolouskat, porad to same dokola. A konecne se vrham na posledni díl huraaa

Milenec z temnot
Milenec z temnot