Odpuštění

Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně... Ava O’Sheaová se nechala hýčkat pozorností okouzlujícího Jesseho Warda, užívala si rozkoš, kterou ji zahrnoval, ale zároveň cítila, že před ní něco skrývá a že ji od svého tajemství drží co nejdál. Musela ho opustit, aby přežila. Jenže Jessemu nejde uniknout. Teď je zpátky v jejím životě a připomíná jí všechno, co spolu prožili – neutuchající vášeň i bolest. Proto se Ava rozhodne, že o tomto muži zjistí pravdu. Znovu se ocitne v Panském sídle – tedy přesně tam, kde ji chtěl Jesse mít... Erotický román Odpuštění je druhý díl trilogie This Man. Od samého začátku Vám nedovolí vydechnout: budete se zmítat ve vlnách citů, propadat se do hlubin vášně i stoupat do výšit romantické lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/258473/odpusteni-GVd-258473.jpg 4215

Tento muž (2.)

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, XYZ (ČR)

Beneath This Man (2013)

Kniha Odpuštění

janasim

Tuto knihu je třeba brát jako erotický román. Pokud od ní nečekáte nic víc, pak jistě budete spokojeni. Určitě ale nehledejte příběh, který by vás oslnil. Prostě jde o sex.

ketvin
01.06.2018

Nevím, jestli se mi víc líbila dvojka nebo trojka, ale z druhého dílu si prostě asi už napořád zapamatuji "tu scénu". Myslím, že autorka těch několik stran kolem trestání se hlavních hrdinů napsala dokonale. Jediná výtka - mrzelo mě, že bonusovou kapitolu utnula ještě předtím, než Jesse našel Avu, myslím, že to by to ještě "vytáhlo". Takže druhý díl - super.

Hasanka
01.12.2017

Tato kniha mě opravdu zaujala. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, dokud jsem ji nedočetla. Zajímavě provázaný děj.

a.nnysek
26.07.2017

I přes některé výtky,které ke knize mám, jsem ji za dva dny přečetla. Děj se zamotává, objevují se nové postavy, těhotenství, rodinné vztahy..Pořád mě příběh zajímá, těším se na závěrečný díl.

Petruska200
22.06.2017

Uzasne cteni

Braenn
17.03.2017odpad!

Stejně pitomé, jako jednička. Hrdina je kontrolou posedlý psychopat, držící hrdinku v šachu svým "jestli mne opustíš, ublížím si" a kontrolující každý její nádech a krok. Tahle fňukající labilní troska má být podoba úspěšného milionáře a skoro čtyřicetiletého chlapa?
Hrdinka překonává limity hlouposti a toho, co je žena ochotna si nechat líbit kvůli orgasmu. Sex stále stejný, okoukaný a nudný, ale už alespoň tušíme, kolik je hrdinovi let.
Přeskakování stránek u mne dosáhlo vrcholu s mizícími zbytky jakékoli příběhové logiky a uvěřitelností charakterů, a tak nějak jsem pokračovala ve čtení s morbidní touhou zvědět, zda se dočkám soudního zákazu přibližování a nebude z toho nakonec slušný psycho thriller. Nebyl. Zato se budou brát. Au.

Alenuska1994
01.03.2017

Moja oblubena kniha, dala som sa do opatovneho citania , doporucujem

DatabazeKnih100
31.08.2016

Tak tento díl byl pro mě o dost slabší než ten první. Dějová linie téměř žádná.. hádka, usmíření, hádka, usmíření a takto stále dokola. Celé to bylo velice iracionální. I když jsem si vědoma toho, že láska taková často bývá. Ale tohle bylo na mě trochu příliš. Vzhledem k závěru knihy si říkám.. další díl? Proboha o čem?