Odhalení

od:


KoupitKoupit eknihu

Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně.... Ava O’Sheaová dostane novou zakázku na úpravu interiérů v luxusním Panském sídle. Očekává, že ji přijme postarší rezervovaný pán, ale Jesse Ward je pravý opak. Tenhle neuvěřitelně pohledný muž ji na první pohled okouzlí a ona se nechá strhnout jeho šarmem a sebejistotou. Zároveň si uvědomí, že mu nemůže podlehnout úplně, a snaží se proto alespoň částečně vymanit z jeho vlivu, jak jí velí intuice. Jenže Jesse ji nechce pustit. Posílá jí do práce bílé kaly, brání ji před bývalým milencem i před zuřivým řidičem a její spolubydlící koupí nové auto, aby už z něj Ava neměla modřiny. Ubrání se mu, nebo tomuto rozporuplnému muži podlehne? A co odhalí v Panském sídle? Erotický román This Man: Odhalení je prvním dílem This Man trilogie. Od samého začátku Vám nedovolí vydechnout: budete se zmítat ve vlnách citů, propadat se do hlubin vášně i stoupat do výšin romantické lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/223948/odhaleni-i8S-223948.jpg 3.8267

Série:

Tento muž (1.)

Orig. název:

This Man (2012)

Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, XYZ
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (48)

Přidat komentář
Khira
29. záříodpad!

Tak si to rozoberme. Nebudem hodnotiť autorku ale hlavne postavy. Ak ešte raz prečítam 3,2,1, 0 tak sa asi scvoknem. Horko ťažko som prečítala všetky tri diely. Aj to len preto lebo neznášam niečo nedocitane a preto, že som v kútiku duše čakala ze sa ta hus hlúpa spamätá a pošle ho niekam. V tejto knihe je dokonalý návod ako sa zo samostatne mysliacej osoby stane niečo, čo vidieť v reálnom živote - volám psychiatra. To, že vlastní muž vášho života bordel ešte prekusnete. To, že obtiahol všetko čo má dve nohy v minulosti prekusnete. A tým to končí. To, že obtiahne ďalšie tri, keď už ste spolu? To, že nemôžete povedať ani "sakra" bez toho, aby na vás niekto reval ako pominuty? To, že vás psychicky vydiera, že ak ho opustite, tak sa upije do bezvedomia? To, že ma pred vami samé tajnosti? To, že je to kontrolou posadnutý maniak co vám chce vsukat rozum vždy keď nie je po jeho? To, že vám stále klame? To, že bez neho nemôžete ani na záchod bez toho, aby nedostal infarkt? To, že vám kradne antikoncepciu, aby si vás poistil bez toho, aby mal úctu k vášmu telu? To, že vám nariaďuje s kým sa môžete a nemôžete stretávať, kde budete bývať, či môžete ísť do práce a ci vôbec môžete pracovať? A kam sa do čerta podeľ Mikael? To sa akože potom ako kúpi spoločnosť kde Ava pracuje stiahne po 3 vetách, keď ju tak strašne chce? A koľko byvaliek svojho aktuálneho pravého muža zvládnete? Viac asi nezvládnem. Jedine osoby, ktore za niečo stály bol Sam a John. Jesseho siedme nebo nezachranilo ani to, že sa bordelu na konci vzdá. Napriek všetkému si knihu budem pamätať. Zaradená v súkromnom priečinku - Nikdy viac nechytat

LenRan
03. září

Série byla na můj vkus zbytečně dlouhá, kdyby si autorka odpustila neustálé popisy toho jak je Jesse krásnej, byla by toho půlka. Nemůžu říct, že by mě to nebavilo, ale už jsem se těšila až to dočtu. Po celou dobu jsem si říkala, že je sice krásný prožít takovou lásku, ale Ava zaplatila velkým kusem své vlastní osobnosti. Hrozně mě ta manipulace štvala.

ketvin
01. června

Knížka se mi moc líbila, byla poutavým úvodem do zajímavé série. Jesse i Ava měli něco do sebe a jejich střetávání bylo napínavé, zábavné a i přes až moc sexu "neubíjející". Leckdy jsem viděla podobnost s 50 odstíny, ale s tím jsem do toho šla a nevadí mi to (tato série mi připadá "podobnější", než Jedna noc, tam tu podobnost prostě nevidím...). Bylo to napínavé a člověku se nechtělo přestat číst.. a o tom to je :) Celá série se mi líbila - 3. díl samozřejmě nejvíce, ale i 1. byl prostě čteníhodný ;)

baacinka
25. dubna

Když člověk leží s dítětem ve špitále, tak takovou "literaturu" ocení. Ale mám k tomu dvě poznámky : 1. Už od mánie kolem Fifty Shades si kladu otázku, proč by mi měl obsesivni, chorobně žárlivý a očividně nejistý a neuroticky muž připadat sexy, 2. Stále čekám, kdy narázím na erotickou knihu, kde hlavní hrdina bude chudý, nevzdělaný, ale jinak zábavný křupan. Taková reálnější situace se ale v knize od dob D. H Lawrence nevyskytla...

pavlina5630
01. dubnaodpad!

Velký špatný :(

Huyen
21.12.2017odpad!

Knihu jsem přečetla za den a musím říct, že horší knihu jsem nečetla. Dočetla jsem ji pouze ze zvědavosti a touhy o konec, kde ho Ave opustí. Bohužel existuje i druhy díl, kde to vypadá, že budou zase spolu.

Ave chvílemi vypadala jako emapncipovaná žena, ale v okamžiku kdy byla s Jessem se z ni stala ubohá ženská, která neumí sama myslet.

janasim
08.09.2017

Přestože se mi kniha líbila a těším se na další díl, musím si přiznat, že sexuálních scén tu bylo opravdu hodně a že chvílemi mě už nudily. Také jsem čekala trochu víc akce se Sarah a že "odhalení" přijde trochu dřív a děj se podle toho bude odvíjet. Konec měl určitě jistý náboj a proto se nezapomenu poohlédnout po druhém díle této série.

a.nnysek
26.07.2017

Jesse mi od začátku připadá jako vyšinutý blázen a Ava jako malá holka, která se nechá ovládnout úplně ve všem. Přesto jsem měla na tenhle žánr chuť a taky jsem byla zvědavá kam to povede, takže jsem přečetla celou sérii. Hodnotím kladně :-)

lucie2952
28.06.2017

Po 150 stránkách jsem to vzdala. Pořád jen sex, sex a sex. Děj skoro žádnej. Horší jak padesát odstínů!

Petruska200
24.06.2017

Zajimavy pribeh,cetl se jednim dechem,jen mi hlavni postavy prijdou dost hardcore obcas

Klárka83
19.06.2017

Kniha se mi četla celkem lehce. Jen mě dost unavovaly neustálé rozchody hlavních postav. Hlavní hrdince je 26 let, ale chová se jako by jí bylo 17 a nechává se ovládat až nad míru.

wendys120
12.04.2017

Nečetlo se to zle, ale...Nedokážu si představit ženskou, co by tohle všechno trpěla a vydržela. Tolik kontroly, zákazů, milostného vydírání...
Z druhé strany byla knížka čtivější, až na to Jessovu povahu.
Jak se tady hojně píše....Je podobná stínům a to hodně. Takže pokud se Vám líbil poněkud majetnický pan Grey a velká porce vášně bude toto to správné ořechové :)

Braenn
17.03.2017

Bleeeeeee!

Tak. Nemohu si pomoci, ale nestačím zírat, kolik žen ta kniha oslovila. Vezmu to od začátku a budu spoilovat, takže kdo nečetl a chce být napnutý, ať nepokračuje.

Máme tu muže, majitele bordelu a děvkaře, který spatří jednu ženu a do pěti minut ví, že musí být jeho pravá láska. Což o to, to se v takové literatuře stává. Ale tady máme psychicky labilního muže, posedlého potřebou kontrolovat. Svou partnerku nechává sledovat, ať už sám, nebo skrze zaplacené lidi. Chodí za ní do práce, vyhrožuje klientům, určuje jí, s kým a kdy se smí pracovně vídat. Určuje dokonce, kdy do té práce může a nemůže jít, v čemž mu pomáhají jeho peníze. Rozhoduje, zda smí chodit s kamarádkou do baru, Nastěhuje ji k sobě bez jejího vědomí a pak jí zakazuje odejít. Když náhodou někam jde, málem se z toho zhroutí, neboť ji pět minut spustil z očí. Prohledává jí kabelku a věci a (to si myslím, z děje to vyplývá) bere jí antikoncepční pilulky, asi aby si ji k sobě připoutal jí nechtěným těhotenstvím. Zvedá jí mobil a kontroluje sms. Jakmile si jde pro věci ke svému bývalému, už tam on stojí a řve na ni, jak si to mohla dovolit, sejít se s mužem bez jeho vědomí. Dokola a dokola jí opakuje, jak ji miluje, hlavně když náhodou ona má vlastní názor. A jak ženu přesvědčuje třeba k svatbě a k tomu, aby zpětně souhlasila se vším, co on chce? Sexem. Protože to dělá fakt dobře, tak ona ho stále a přes to všecko miluje a vždy souhlasí.
A zlatý hřeb - kdykoli to ona znovu nevydrží a ujedou jí nervy, on si začne ubližovat a říká věci jako "je to proto, žes mě opustila". Což si ona vyčítá a hned ho jede zachraňovat, aby se vzápětí znovu rozešli a znovu na to šel stejně - podívej, co jsem si musel udělat, protožes mě nechala jít! A ona to žere.
Minulost tohoto muže je ovšem záhadou a on sám odmítá ženě o sobě cokoli prozradit, přesně v opaku k jeho absolutní kontrole. Ona na všechno přichází omylem, a objevují se další a další temné kouty jeho minulosti. A abych nezapomněla - všechny vedlejší postavy vám budou tvrdit, že hrdina je takový psychouš jen s ní, že jinak je hrozný pohodář a kliďas.

Zní to jako začátek pěkného thrilleru, že? Emoce gradují, hrdinka se vzpamatuje, leč je stále pronásledována tímhle šílencem, blíží se finále ala "když tě nemohu mít já, tak nikdo!"

Ale není to drama, thriller ani psycho. Je to příběh o hluboké lásce mladé, úspěšné a inteligentní (wtf?) designerky, a muže, který je tak sexy, že slečně padají kalhotky, jen se na ni podívá.
Je to příběh jiskřících zelených očí, temně zelených očí, horečnatě zelených očí, zamžených očí, a pořád dokola stejného a stejného sexu v podobných pozicích a bez nějaké zajímavosti, ve kterém stačí říct, a ona se svým orgasmem počká, takže vrcholí zásadně současně. Protože musí, abych byla přesná, neboť kontrola je dokonalá.

A když už v druhém díle dokola a dokola čtu samé "dámo" a "miluju krajky" a "pozor na pusu", stále marně čekám na policejní zákaz přibližování, či aspoň zásah psychiatra... a oni spolu pořád dokola stejně souloží...

Tak v ten moment přeskakuji stránky se sexem, stránky s přemlouváním a sem tam přečtu odstavec, abych se teda dozvěděla, jak to s nimi dopadne.

A pak kouknu sem, a vidím nadšené reakce? To i těch 50 odstínů bylo (aspoň do půlky) čtivější, erotičtější a smysluplnější. Tak nevím. Jsem divná, nebo jediná, kdo od dobrého příběhu očekává taky nějakou logiku, příběh a sex, který je možná méně častý, ale o to zajímavější?

Shanib
08.03.2017

Dobře, jistá podobnost s 50 odstíny tu je, ale tahle kniha je 100% lepší - zábavnější, propracovanější, dialogy nejsou tak špatné a rozhodně u ní nebudete tolik kroutit očima. Je to erotický román, takže si myslím, že by k tomu měl každý přizpůsobit i své očekávání - žádné vele-dílo to nebude, ale hezky vám to vyplní líné dny.

veronika1111
12.02.2017

Po pravdě tuto knihu a ještě druhý díl jsem četla už 4x a pořád mě nepřestali bavit. To co mi připadá nejlepší na té knize je, že je Jesse tak posedlý Avou a je do ní bláznivě zamilovaný a jak je Ava z něho úplně hotová. :D

lenka7348
02.01.2017

Nemohu si pomoci, ale tato kniha mě jednoduše rozčilovala, jiné pocity ve mně bohužel nevyvolala. Hrdinové otřesní, příběh otřesný, prostě slátanina nad slátaniny.

Dle mého názoru nemůže být žádná normální, mladá žena, která je ve 26 letech špičkovou designérkou, tak hloupá, aby sebou nechala manipulovat někým jen proto, že ji oslovuje "dámo", vypadá jak Adonis a ona se z pohledu na něj rozpouští (hlavně teda v určitých místech)... Chápu, že z vášně, případně z lásky, je člověk schopen mnoha věcí, ale čeho je moc, toho je příliš. Nemyslela jsem si, že někdy něco takového pronesu, ale: zlatých 50 odstínů šedi.

venacava
13.12.2016

Já teda nevím...v 17 jsem potkala kluka a bylo mezi námi chemické jiskření, ale že bych se vedle něho nedokázala svobodně nadechnout a myslet... dobrá úplně při smyslech jsem nebyla, ale to co prožívá Ava je podle mě šílené a snad i nemožné.

DatabazeKnih100
31.08.2016

Příběh je dost podobný Padesáti odstínům šedi, ale musím přiznat, že mě Odhalení oslovilo o něco více. Zpočátku jsem byla nadšená z toho, že je hlavní hrdinka normální sebevědomá ženská, která ví co chce a myslela jsem si, že jsem snad již konečně narazila na erotický román, kde nebude žena vykreslená jako naivní nevyzrálé děvčátko s naprostou absencí hrdosti a přemírou emocionálních výlevů. Po pár stránkách se mé iluze rozplynuly.
Celkově však hodnotím knihu kladně. Především pokud si uvědomím, že se jedná o erotický román. Člověk od toho nesmí očekávat víc než oddechovku z edice "červená knihovna". Pokud do toho půjdete s tímto vědomím, nejspíš nebudete zklamaní. Za přečtení to stojí.

Fizulka71
07.08.2016

Velmi intenzivní kniha, nebudu to popírat, chytila mě okamžitě. Nehledejte nic cudného, autorka šla v některých scénách až na dřeň. Hlavní mužská postava Jess se může zdát ze začátku velmi panovačný, arogantní až nesnesitelný. Nenechává Avě žádnou volbu, všemi možnými způsoby jí dává najevo, že ho fyzicky velmi přitahuje a že ji rozhodně nenechá na pokoji, dokud ji nedostane. Což jí také neustále sexem dokazuje. Až to jednomu někdy leze na nervy a s chutí by ho kopl. Ale postupně se dozvídáme, že Jessova až zoufalá touha po Avě má hlubší příčinu, jejíž původ je někde daleko v minulosti. Takže nám to nedá a dál hltáme stránky plné erotického napětí, aby nám neunikl žádný detail z pomalu se odkrývající Jessovy minulosti.

17.elisa
13.06.2016

Z knihy jsem nadšena. Příběh klasika-despotický maniak a naivní holka, čtivost výborná. Nebyly okamžiky, kdy bych se ve větě ztratila, tak jako u nudných knížek. Akorát co mě velmi zarrželo, bylo to, že vyvrcholila na povel. Což je velmi divné a několikrát se to v knize opakuje. Jinak za mě rozhodně dobré čtení

KarolínaLaufero
02.06.2016

Vyborna kniha a dalsi dil je ještě lepsi! Postavy jsem si rychle zamilovala.Jesse i pres to, ze se obcas chova jak maniak, je velice okouzlujici a je nadherne objevovat jak moc je tenhle dominantni playboy schopen Avu milovat, at je to v prvnim dilu nevyřčeno.Kompletně mu podlehnete. I vedlejsi postavy jako nejlepsi přátelé Avy a Jesseho jsou nesmirne sympaticke! :) doporucuji!!!

radus
28.05.2016

Knížka se rychle a dobře četla, děje tam bylo pomálu a je tedy s podivem, že autorka popsala 500 stran skoro jen o sexu. Nicméně mě knížka bavila, ještě určitě nebyla odhalena všechna tajemství, proto možná sáhnu i po druhém dílu :-)

Booker
12.05.2016

Jodi Ellen Malpas-smekám klobouk, kniha mě okamžitě vtáhla do děje a naprosto perfektně se četla. Autorka děj rozepsala a zavedla do trochu jiného světa, takže se neopakuje stále to samé dokola. Krásná kniha

Mellisek
25.04.2016

Dle meho jde o velmi dobrou knihu. Byla jsem prekvapena ze kniha je psana v detailu vse podrobne popsane at jde o situaci s praci ci se sexem. Bohuzel na me sceny az moc dlouhe takove pak nudne ale musim uznat kniha me bavila a precetla sem ji za jeden den. Jiste budu chtit casem docist triologii.

muchomurka
14.04.2016

Knížka byla velmi čtivá, i když to není žádné třeskuté dílo. Původně jsem si myslela, že si půjčuji thriller (nevím, kde jsem k tomu přišla) a byla jsem dost překvapená, že čtu erotický román. :D Naštěstí se to četlo samo, stránky ubíhaly dobře, ale bylo to pořád dokola. Posledních 150 stran si autorka klidně mohla odpustit, už se opakovala.
Ze začátku mě to i bavilo, Jesseho dominance, mělo to celkem lehkost. Ale s Avou jsem se nedokázala popasovat. Nejradši bych s ní pořádně zatřásla. Následné chování bylo, jak kdyby kniha byla o puberťácích a ne dvou dospělých lidech. Nejlepší řešení je útěk, že? Proč si to rozumně vyříkat? Navíc to, že si s ním nedokáže ale vůbec promluvit? A pak se chová jako malá ublížená holčička, i když na to nemá právo.
Konec autorka úplně zabila. Se na posledních 15 stranách rozhodla, že to bude trilogie a tak to musela ukončit tak, jak to ukončila? A už vůbec nechápu Avino pohoršení. Tak má Jesse nevěstinec, no a co? Žijí v 21. století, tak proč z toho proboha Ava dělá takovou tragédii? Úplně zbytečná, malicherná rozepře, jen aby si autorka udělala můstek.
Přestože mě to neskutečně štve, další díly si přečtu, chci vědět, jak to celé dopadne. Doufám, že to nepůjde od 10 k 5, jako to bylo v tomhle příběhu.
Plus přičítám Samovi a Kate, škoda že tam jejich momentek nebylo víc :)
(A teda celkem dost mi to připomínalo román After. Také se pořád ujišťoval, ať ho neopustí a dělal kraviny, byl majetnický, zamilovaný a také si spolu nedokázali pořádně promluvit. Jen After se mi líbil mnohem víc.)

cukrovka
07.11.2015

Další erotické čtivo. Despotický maniak a bláhová hlavní hrdinka. Přesto se to dobře četlo.

Jemimah
31.10.2015

Při čtení knihy jsem byla šíleně unavená. A to začala celkem dobře, jenže od setkání hlavních postav mi bylo jasný o co tam jde a to, že až do konce knihy byla Ava v nevědomosti, přestože vše bylo od začátku naprosto průhledný. Z Avy udělala autorka hloupou husu a Jesse...no to nemá smysl komentovat. A vášně co by se za nehet vešlo :-(

Dominika3
21.09.2015

Kniha se mi velice libila, ciste nenarocna a odpocinkova cetba :) dlouho jsem ocekavala jeji druhy dil, a ani ten nezklamal. Skoda jen, ze treti dil jiz letos nevyjde...

dudunka
19.09.2015

Kniha byla čtivá líbila se mi :-)

Turmee
06.09.2015

Co napsat o téhle knížce? Prvních 450 stránek bylo utrpením. Další dokonalý muž s pochybnou minulostí? Není to ani originální ani zábavné. Knížka je plná zastřených očí, těžkého dechu, stehen a upnutých šatů. Dokonalí lidé v dokonalém příběhu? Ani nápad. Hlavní postavy mi byly velmi nesympatické a hloupé. S klukem, který mi rozstříhá šaty nebo si dovolí mi něco přikazovat bych nestrávila ani hodinu. Natož kdyby mě tak šíleně pronásledoval i po jasném odmítnutí. Ava, která neumí říct ne a očividně ani ovládat své tělo je jen hadrovou panenkou v rukou nemožného muže (kdyby byl alespoň nadpřirozenou postavou, bylo by to uvěřitelnější).

Druhým kamenem úrazu byl doslovný překlad a šílené slovní obraty. Příslušenství místo koupelny, bušení srdce, které je vidět přes košili nebo strana 115, kde se "cítí použitá".

Ano, je to erotický román, takže nemůžu čekat příliš hlubokou pointu, ale ony i ty sexuální scény byly.. divné. Chvílemi se mi zdálo, že autorka nikdy neměla muže, natož sex. Domlouvat se na orgasmu? Jako vážně? "Už tam budeš? Tak ještě počkej."

Přes to přese všechno jsem těch 500 stránek přelouskala celkem rychle. Bylo to místy čtivé, zamilovala jsem si teplého kolegu Toma i ujetou kamarádku Kate. Po předlouhém čekání na NĚCO, jsem se dočkala na posledních 30 stránkách. Příběh se konečně pohnul, dozvěděli jsme se něco nového, pan Úžasný přestal být úžasným a Avě možná ten všukaný rozum konečně doputoval až do mozku. Kvůli těmhle 30 stránkám si možná přečtu i další díl. Uvidíme.


Štítky

erotika

Autor a jeho další knihy

Jodi Ellen Malpas

Jodi Ellen Malpas
anglická, 1980

všechny knihy autora

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených6x
v Přečtených447x
v Čtenářské výzvě19x
v Doporučených13x
v Knihotéce117x
v Chystám se číst170x
v Chci si koupit31x
v dalších seznamech2x