Ralemo Ralemo komentáře u knih

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Nádherná knížka! Smutný příběh o tom, jak to slavné osobnosti nemají vůbec jednoduché. Skylar si prošla peklem, byl docela extrém, že skončila na ulici a bydlela pod stanem. Každopádně Killian ji vytáhl zpátky na nohy a vše dobře dopadlo. Moc hezky napsané :)

28.12.2021 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Velice hezky napsaná knížka, zajímavý příběh se zápletkou. Určitě stojí za přečtení. Bylo mi líto Roba, že kvůli otcově chybě, ztratil všechno co měl. Ale všechno zlé, je k něčemu dobré :)

27.12.2021 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Tak toto byla citově hodně těžká knížka. Kolikrát jsme se při ní rozbrečela, bylo v ní tolik bolesti. Krásný příběh se spoustou dramat, ale s tím nejlepším koncem. Je vidět že trpělivost v životě je důležitá. Elli i Grey si v životě zažili tolik špatného, že si zasloužili šťastný konec se vším všudy. Nádherná knížka! moc doporučuji. Určitě se k této knize ještě vrátím.

26.12.2021 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle byla velká pecka! Asi nejlepší knížka co jsem za poslední dobu četla. Měla naprosto všechno, co román má mít. Cam mi přirostl k srdci, úplně jsem se do něj zamilovala. Nešlo se odtrhnout a přečetla jsem ji na jeden zátah. Hořím pro tebe byla taky pecka, ale tato byla ještě lepší! Krásně a zajímavě napsané! Doufám, že autorka vydá co nejdříve další knihu.

26.12.2021 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

(SPOILER) Nádherný příběh! Líbil se mi více než předchozí díl. Bridger a Scarlet mi vážně přirostli k srdíčku. Zajímavá zápletka. Mám ráda příběhy s hokejovou tématikou. Hodně dojemné co se týče zatčení vlastně nevlastního otce Scarlet, to stejné u Bridgera a jeho malé sestřičky Lucy. Nádherná knížka, doporučuji přečíst.

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Krásně napsaná knížka. Zajímavé téma se vším všudy. Je vidět, že na handicapu nezáleží, láska nezná mezí. Obě dvě hlavní postavy mi ihned přirostly k srdci. Krásná knížka, doporučuji. :)

25.12.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Miluju styl psané této autorky, jeden z vánočních dárků a už je přečtený. Nelze se od této knížky odtrhnout. Krásný příběh se vším všudy, zápletka, drama, šťastný konec. Velice doporučuji :)

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Moje oblíbená autorka, četla jsem od ní už lepší knihy. Každopádně knížka měla vše, pěkný příběh, zápletku, trošku drama a nakonec šťastný konec se vším všudy. Určitě stojí za přečtení :)

24.12.2021 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Krásný a zajímavý příběh. Super zápletka, aktuálně hodně řešené téma pohlaví. Trošku déle mi trvalo, než jsem se začetla, každopádně to stálo za to! :)

21.12.2021 5 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Velice příjemná knížka, pohodová, krásný romantický příběh. Knížka se vším všudy, super zápletka, prostředí FBI. Hlavní postavy mi hodně přirostly k srdci. Doporučuji :)

20.12.2021 5 z 5

O té noci O té noci Julie James

Pěkně napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Líbílo se mi propojení postav z předchozích dílů. :)

Chce sa mi s tebou m(a)ilovať Chce sa mi s tebou m(a)ilovať Teagan Hunter

Musím zhodnotit, že tento díl byl mnohem lepší než ten předchozí. Krásná zápletka, super slovní přestřelky. Obě postavy jsou naprosto boží. Krásně napsaný příběh.

Láska cez správy Láska cez správy Teagan Hunter

Krásný příběh, romanťárna se zajímavou zápletkou. Obě dvě hlavní postavy mi padly do noty. Krásně napsané, Zach byl k sežrání a o koze nemluvím, to byla třešnička na dortu. :)

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Nádherný příběh se zajímavou zápletkou. Trošku jiná, než předchozí knížky těchto dvou autorek. Ale moc se mi líbil, tyto autorky nikdy nezklamou. Jejich knížky mám nejraději.

18.12.2021 5 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Klasická romanťárna, žádná zápletka. Hezký příběh. Předchozí díly byly lepší. :)

18.12.2021 4 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Rychlovka, přečtená za pár hodinek. Nebyla tam žádná velká zápletka, hezky příběh. :)

17.12.2021 4 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Krásně napsaná kniha, klasické téma šéfa a podřízené, jak už jsem četla několikrát. Až na to Dominicovo vzdorování. Příběh zajímavý, se zápletkou, docela dlouhý a natažený příběh, ale nevadilo mi to. Zajímavé prostředí pro ženy, módní časopis, focení, luxusní značky oblečení. Vtipná knížka. Doporučuji.

15.12.2021 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Krásný, ale velice smutný příběh. Je těžké přijít o někoho, s kým jste vyrůstali a byli jste jako jeden člověk. Proto se nedivím, že Nell nesla tak těžce ztrátu Kylea. Záchrana v podobě bratra byla třešničkou na dortu této knížky. I pár slziček ukáplo.

12.12.2021 5 z 5

Priznanie Priznanie Michaela Zamari (p)

Trvali mi pár dní prokousat se touto knihou, ale stálo to za to. Krásný a velice zajímavý příběh. Spojení minulosti a přítomnosti bylo hodně napínavé, zápletka super, čas všechny rány zahojí a tak se dalo čekat, že tento příběh skončí dobře. Je lepší předtím přečíst první díl. Jinak si myslím, že nepůjde pochopit celý příběh.

12.12.2021 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Osobně si myslím, že je to asi nejlepší knížka od této autorky. Nádherně napsaná, je v ni všechno, nenávist, zápletka, láska. Přečteno za pár hodin, krásně jsem si u této knížky odpočla. :)

08.12.2021 5 z 5