Ralemo Ralemo komentáře u knih

Hriešne bohatý Hriešne bohatý Meghan March

Vlastně nevím co k této sérii knih napsat. Určitě si to podle mě nezaslouží 5 hvězdiček. Celá série je brutálně zamotaná, zápletek je tam tolik, že nevím u které začit.
Každopádně Whitney a Lincoln k sobě prostě patří, to co se dělo mezi rodinami byl vážně masakr. Obdivuji autorku, že dokázala vymyslet tolik zápletek mezi jejich rodinami. To je až neskutečné, jak to vše bylo propojeno. Každopádně zajímavé knížky, stojí za přečtení, ale že bych z nich byla nějak více nadšená, to se říct nedá.

14.01.2022 3 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Krásný, romantický příběh dvou lidí, kteří se náhodně potkali na letišti a poznali za pár hodin, kdo je jejich pravá láska. Za mě si tato kniha zaslouží 5 hvězdiček, obsahuje vše, co taková slaďárna má mít. :)

12.01.2022 5 z 5

Nebol si v pláne Nebol si v pláne Michaela Zamari (p)

Miluju knížky od této autorky a opět velmi povedený příběh. :) Čekala jsem tedy větší zápletku, ale i tak knížka stála za to. Pěkné prostředí u moře, krásně napsané, pohledy od obou hlavních hrdinů. Přečteno na jeden zátah.

12.01.2022 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Velmi pěkný příběh. Už jsem jej před pár lety četla, ale stejně me to neodradilo a pustila jsem se do něj zase. Mám ráda knihy z obou dvou pohledů hlavních hrdinů. Rule i Shaw mi padli do noty. Bylo hezké číst jejich zamilované pohledy a po tom co vše překonali si zasloužili šťastný konec.

11.01.2022 5 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Liv a Nate mi asi nejvíce přirostli k srdíčku. Proto se mi toto jejich pokračování velice líbilo.

09.01.2022 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Jedním slovem pecka, příběh Liv a Nate byl super. Bylo to hezké vidět jak postupně přechází z přátelství do lásky. A nakonec i Nate pochopil, které je pro něj ta pravá. Všechny knihy z této série jsou boží.

09.01.2022

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Tuto sérii už jsem četla před pár lety a nyní se k ní vracím znova a musím říct, že pecka!
Sice přeskakuju díly různě jak se mi chce, ale to mi vůbec nevadí. Krásně napsané! Jeden díl, lepší než druhý.

08.01.2022 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Nádherný díl, už jsem jej jednou četla, ale je to pár let. Proto jsem si ho musela trošku připomenout, ale pořád stejně krásný. Autorka umí nádherně psát. Je to čtivé, nelze se od toho odtrhnout. Jedním slovem pecka!

08.01.2022 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Jedním slovem paráda! Nádherný příběh, nešlo se odtrhnout. Z nenávisti pomalými krůčky rovnou k lásce. Logan i Grace mi padli ihned do noty. Maia byla úžasná, čím vším si musela projít! Jedna z nejhezčích knih z této série.

07.01.2022 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

No zajímavě napsaný příběh. Chápala jsem pohled Darii při žárlení na Viu. Nebylo to od její matky fér, každopádně Daria taky nebyla chudinka. Penn mi padl do oka od začátku příběhu. Moc hezky napsané, přečteno na jeden zátah, každopádně 5 hvězdiček si tato kniha nezaslouží.

07.01.2022 4 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Krásný příběh, předchozí díly jsem četla před rokem, tak nemůžu hodnotit a porovnávat. Každopádně super, zápletka, trochu drama a nakonec šťastný konec. :)

07.01.2022 5 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Přečetla jsem všechny díly za jeden den jen proto, že se o této série nedalo odtrhnout! Jedním slovem pecka. Krásný příběh Rushe a Blair. Finální díl stál za to! Krásně ukončené, bylo mi líto Blair, jak ji Rush pořád stavěl až za sestru, ale nakonec věděl koho si má vybrat. Blair pro něj byla tou pravou, svatba, dítě a šťastný konec. :) Moc krásný triologie. Velice doporučuji :)

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Přečetla jsem všechny díly za jeden den jen proto, že se o této série nedalo odtrhnout! Jedním slovem pecka. Krásný příběh Rushe a Blair. Pokračování se vším všudy, těhotenství, zapírání a nakonec stejně happy end.

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Přečetla jsem všechny díly za jeden den jen proto, že se o této série nedalo odtrhnout! Jedním slovem pecka. Krásný příběh Rushe a Blair. První díl byl parádní, naladil atmosféru na další pokračování.

Kravaťák Kravaťák B.B. Easton

Nádherný příběh! BB věděla co chce a šla tvrdě za tím, nakonec Kena změnila. Nádherný příběh se šťastným koncem.

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

(SPOILER) Vlastně nevím jak tuto knihu hodnotit. Byl to krásný příběh první lásky, pak se to zvrtlo v pronásledování, stalking. Olivie byla upřímná a šla si za tím, co chtěla, nekoukala se doprava ani doleva. Co se týče důvodu proč se rozešli, pořád to bylo rozhodnutí Jessiky, jestli to dítě chce nebo ne. No bylo to hodně zamotané a vlastně nevím, zda se pustím do čtení dalšího dílu. Oproti klasickým romantickým románům, to byla pro mě změna. Každopádně Calebovo předstírání byla třešinka na dortu.

04.01.2022 4 z 5

Na love Na love Michala Ries

Krásné pokračování, oba dva díly přečteny za jeden den, nešlo se odtrhnout. Zajímavé prostředí motorkářských gangů. Jen mi nesedělo prostředí Slovenska, spíše bych to tipla na nějakou Ameriku. Obě dvě hlavní postavy byly zajímavé, mlčenlivé a skrývaly vzájemně před sebou spoustu tajemství. Příběh se mi moc líbil. Doporučuji :)

Na úteku Na úteku Michala Ries

Velice povedená knížka, zajímavé téma. Přečetla jsem ji na jeden dech. Prostředí motorkářů bylo taky super.

Dokonalý vzťah Dokonalý vzťah Katarína Harmatová

Hodně povedená kniha v krásném prostředí! :) Zajímavý příběh, super přestřelky a nakonec láska jako trám a happy end. Krásně napsané, nevadí mi číst knížky ve slovenštině, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

03.01.2022 5 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Krásný příběh se zajímavou zápletkou. Jude byl v těžké životní situaci, tak se zachoval jak musel, každopádně se probral v tu pravou chvíli. Oba dva byli od začátku hrozně sympatičtí.