Rozmazlená princezna

Penn Říká se, že pomsta chutná nejlépe za studena. Před čtyřmi lety mě Daria Followhillová zničila. Připravil jsem ji o její první polibek. Ona mě připravila o jedinou věc, kterou jsem kdy miloval. Já byl chudej. Ona bohatá. Jenže věci se můžou změnit. A to zatraceně rychle. Teď jsem její spolubydlící. A ona musí zaplatit za to, že zničila jedinou dobrou věc v mém životě. Daria Followhillová si vždycky myslela, že je královna. Pro mě ale není ničím jiným než rozmazlenou princezničkou. Daria Chovala jsem se jako mrcha. To přiznávám. Trousila jsem jedovaté komentáře, opovržlivě ohrnovala nos a nastavovala nohy svým protivníkům. Zašlapávala jsem jehlovými podpatky do země každého, kdo by mi mohl ublížit. Třeba Pennyho Scullyho. Probodla jsem mu srdce, nechala ho vykrvácet a pak ho vyhodila do odpaďáku. Před čtyřmi lety mě požádal, ať si pro něj šetřím všechna svoje poprvé. Teď bydlí na druhé straně chodby a já si nepřeju nic jiného než být tou poslední v jeho životě. Před lety mi řekl, že nic na tomhle světě není zadarmo. A teď je načase, abych zaplatila....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474667/big_rozmazlena-princezna-sB6-474667.jpg 4.2258

Hříšníci: Nová generace 1.

Vydáno: , Baronet

Pretty Reckless, 2019

Kniha Rozmazlená princezna

Petraj365
předevčírem

Bylo to super, ale série o jejich rodičích se mi asi líbila víc. Myslím, že kdybych tuto knihu četla dřív tak bych byla nadšenější. Můžu jen doporučit.

Zuzana215

Excelentní!! Autorka nezklamala, hlavní postava je mrcha, ale přesto si ji zamilujete..příběh plný nenávisti a bolesti. Dovolím si říct, že tato kniha strčila do kapsy předchozí knihy, tzv. HOTHOLES :)

katerina94958

Kniha se četla dobře, příběh byl taky fajn. Autorka chtěla aby některé pasáže byly překvapivé což je super a u knížek to oceňuji, ale nekdy to psala za mě moc komplikovaně a stalo se mi že jsem se tím pádem ztratila v dějí.

Ralemo

No zajímavě napsaný příběh. Chápala jsem pohled Darii při žárlení na Viu. Nebylo to od její matky fér, každopádně Daria taky nebyla chudinka. Penn mi padl do oka od začátku příběhu. Moc hezky napsané, přečteno na jeden zátah, každopádně 5 hvězdiček si tato kniha nezaslouží.

Mistylady

Daria mě štvala. Rozmazlená, bohatá dcerunka, která si všechny problémy vytvářela ve své hlavě, šlapala po druhých lidech, aby se nikdo nemohl dotknout ji. Útočila dřív, než by mohla přijít rána.
O jejím vztahu k matce vůbec nebudu mluvit, za to bych ji propleskla.
Polovinu knihy jsem si říkala, proč to čtu, že něco tak špatného přece musím zavřít a vykašlat se na to. Až poslední čtvrtina tu knihu celkem zachránila. Ale ani tak to není něco, co bych dobrovolně četla znovu.
Všichni v té knížce byli úplně jak z jiného světa. Pošahaný ředitel, pošahaná Daria, pošahaný Penn, jeho sestra, všichni kolem nich.
Celkově mi to vůbec nesedělo, neměla jsem tam jedinou postavu, co by se mi líbila, snad kromě Jamieho, ten ještě ušel.
Všechny předchozí knihy Hříšníků jsme milovala, ale tohle mě teda vůbec nechytlo.

LilianaFalcon

Kdyby z Mel autorka neudělala tak hroznou matku, tak bych snad dala i 5 hvězdiček. Penn byl skvělý.

ZHrdinka

Hrisniky jsem cetla 2x. Vzdy nadsena. Velmi mile me prekvapilo, ze se pise nova generace. Tenhle dil je skvelej. Ma spad, neda se od nej odtrhnout. Tesim se na dalsi dily. Kdybych mohla, hvezdicek dam vic

Annette.xR
27.12.2021

Další super příběh, tentokrát z nové generace. Neřeknu víc, jen že všechny knihy od této autorky musím mít.
Jó a ta Melody mě tedy zklamala. Naopak jsem uvítala tatínky zpět :)