Válka s láskou

Love Aldridgeová je rozvedená s obrovskou částkou výživného na svém bankovním účtu. Potkává Juda Warnera, nového souseda. Jude celý život tvrdě pracoval. On a jeho sestra měli smutné dětství a Jude dělal vše, co mohl, aby ji chránil a podporoval. Sestra je svobodná matka dvou dětí, jedno je nemocné, což stojí peníze, které nemají. Hunter, exmanžel Love, učiní Judovi nabídku, kterou nemůže odmítnout, protože potřebuje peníze. Má uškodit Love. Přestože je Jude slušný a podvádění lidí se mu protiví, souhlasí. Cítí se ale provinile a je odhodlaný přiznat se a doufá, že ho Love pochopí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460194/big_valka-s-laskou-iha-460194.png 4.2137

Vydáno: , Beta-Dobrovský

War and Love, 2018

Kniha Válka s láskou

lusitta05

No ja až taká nadšená nie som,horko ťažko som dočítala po asi 10 prestávkach,asi som nemala tu správnu náladu na tento príbeh.

Ralemo

Krásný příběh se zajímavou zápletkou. Jude byl v těžké životní situaci, tak se zachoval jak musel, každopádně se probral v tu pravou chvíli. Oba dva byli od začátku hrozně sympatičtí.

Kristy.Seb
30.12.2021

Člověk, jestliže si něco přeje, je pánem svého osudu.

Pokud něco vypadá až příliš dokonale, obvykle to dokonalé není.

Včerejšek je pryč. Zítřek neexistuje. Jediné, co máme, je teď a tady, tohle ticho před bouří.

Milý, něžný příběh.

DUNIKO
24.12.2021

Tak to byl opravdu velmi krásný příběh.První knížka od této autorky a moc se mi líbila.

Dela90
03.12.2021

Skvělý příběh. Od autorky jsem už četla Nebezpečnou iluzi. A tenhle román byl stejně skvělý, ke konci jsem napjatě vyčkávala, kdy přijde odpuštění a moc se mi to líbilo. Juda, mi bylo líto, ale zároveň mi přišel, jako chlap na pravém místě, jak se staral o svou rodinu. Upřímně bych se asi nechtěla jmenovat Love, ale až později mi došlo, proč se to jmenuje Válka s láskou. Četlo se to dobře,byla to perfektní oddechovka.

Laf
03.12.2021

Nápad na příběh je tady skvělý, jen to provedení bylo horší. Nevím, jestli je to běžný styl autorky, toto byla první kniha, kterou jsem od ní četla, ale příběh mi přišel hrozně uspěchaný a nic jedinečného se nedělo. Celkově kniha není špatná. Nenáročně napsaná, takže dobrá volba, pokud chce člověk vypnout a nechce se mu přemýšlet. I u toho rychle utíká čas, jen prostě žádné překvapivé "wau" tam nebylo. Autorku ještě nezatracuji, potenciál tam je, tak snad jiná kniha bude lepší :)

Hatshepsut
02.12.2021

Také si ráda přečtu další knihy této autorky! Námět byl rozhodně zajímavý a chytlavý. Exmanžel hlavní hrdinky byl neuvěřitelně zahleděný do sebe a bylo až nechutný, co byl schopen kvůli majetku a své chamtivosti provést člověku, s kterým roky žil.

veronika0382
23.11.2021

Winter Renshaw opět nezklamala. Zase se nezdržuje se zbytečnými detaily okolo a jde rovnou k věci a jádru děje. Takže příběh ubíhá a čte se velmi dobře. Neustálé zvraty mi nedaly spát, doslova, a já četla dál a dál, dokud jsem nebyla na konci. :)