Jamaica Lane

kniha od:

Jamaica Lane obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Přitažliví muži přivádějí plachou Olivii do rozpaků. Nastal čas to změnit! Olivie je sympatická, krásná mladá žena, ale bojí se navazovat jakýkoli kontakt s muži. Jakmile ji některý osloví, hned zčervená. Nepovažuje se za přitažlivou a s partnerskou intimitou nemá skoro žádné zkušenosti. V době, kdy její vrstevnice zažívaly první intimní zážitky s muži, ona se starala o nemocnou matku. Když si na Jamaica Lane Olivie pronajme svůj první byt, uvědomí si, že nastal čas pohnout se konečně z místa. Je po uši zamilovaná do postgraduálního studenta, ale při každém střetnutí s ním ji zachvátí panika. Naštěstí je ale Olivii nablízku její dobrý kamarád, šarmantní Nat Sawyer, známý sukničkář. Ten se závazkům velkým obloukem vyhýbá, ale ke kamarádům je loajální. Olivie se mu proto svěří se svým trápením a Nat se nabídne, že ji naučí flirtovat a pomůže jí získat sebevědomí v posteli. Dohoda má jedinou podmínku – lekce svádění nesmí ohrozit jejich přátelství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234856/dublin-street-jamaica-lane-8he-234856.jpg 4.4931
Série

Dublin Street 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Before Jamaica Lane, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (161)

Kniha Jamaica Lane

Přidat komentář
zinon
08. dubna

Čtivé, ale strašně předvídatelné. Hlavní hrdinka mi moc nesedla a ten konec se mi moc nelíbil. Fajn nenáročné sexy odpočinkové čtení.

Vendulik
26. března

První díl je stále nejlepší. Kniha mě bavila více, než druhý díl. Příběh je velice dobře čtivě napsaný. A čtěte se hodně dobře. Kniha neurazí.


martina1797
15. března

Tahle série je prostě výborná. Další skvělá knížka u které jsem opravdu bavila. Nedokážu říct, který díl se mi líbil víc, každý má něco do sebe. Každopádně už se těším na pokračování.

BrokenDreamer
20. února

Jamaica Lane je pro mě společně s Down London Road, Scotland Street a Night in Gale Way jedna z nejlepších knih série Dublin Street a dá se říct, že všech knih. Právě v této knize vychází Samantha Young z jejího 'normálu' dvou cizinců. Možná právě proto ji mám tak ráda.

lihate
08. února

Mně se ten příběh líbil, fakt! Moc. Romantický, milý, krásný, něžný, sladký... Ale přišlo mi, že narozdíl od předchozích dvou dílů mi v tom chybělo něco víc. Čekala jsem nějaký větší zádrhel, něco co se objevovalo v předchozích příbězích a pokaždé mě to nutilo u čtení zkroutit ústa do O a rychle číst dál. Byl to takovej spletenec emocí, pocitů, výčitek, nahánění a vzpomínek ale žádné větší překvapení. Bavili mě vtipné rozhovory, i Nateovi lekce a prolínající se příběhy ostatních. Jo! A úplně nejvíc krásnej je epilog.

Dellphi
04. února

Skvělá, jako vždy.

NewKiddo
21. ledna

Hodnotím 5*, protože samostatný příběh byl skvělý a bavil mě. Jediné, co mě teda totálně vytáčelo, byl český překlad. Dospělí snad neříkají svým rodičům neustále "maminka a tatínek". A to není jediný překlad, který mi tam prostě neseděl.
Asi v půlce jsem se rozhodla knihu odložit a dočíst ji anglicky a udělala jsem dobře. Anglická verze mě bavila mnohem víc.
Mimo překlad se mi tato knížka moc líbila a plánuji tuto sérii dočíst.

Nika320
17. ledna

zatím nejlepší z řady :)

1 ...