Jamaica Lane

Přitažliví muži přivádějí plachou Olivii do rozpaků. Nastal čas to změnit! Olivie je sympatická, krásná mladá žena, ale bojí se navazovat jakýkoli kontakt s muži. Jakmile ji některý osloví, hned zčervená. Nepovažuje se za přitažlivou a s partnerskou intimitou nemá skoro žádné zkušenosti. V době, kdy její vrstevnice zažívaly první intimní zážitky s muži, ona se starala o nemocnou matku. Když si na Jamaica Lane Olivie pronajme svůj první byt, uvědomí si, že nastal čas pohnout se konečně z místa. Je po uši zamilovaná do postgraduálního studenta, ale při každém střetnutí s ním ji zachvátí panika. Naštěstí je ale Olivii nablízku její dobrý kamarád, šarmantní Nat Sawyer, známý sukničkář. Ten se závazkům velkým obloukem vyhýbá, ale ke kamarádům je loajální. Olivie se mu proto svěří se svým trápením a Nat se nabídne, že ji naučí flirtovat a pomůže jí získat sebevědomí v posteli. Dohoda má jedinou podmínku – lekce svádění nesmí ohrozit jejich přátelství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234856/big_dublin-street-jamaica-lane-8he-234856.jpg 4.41027

Dublin Street 3.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Before Jamaica Lane, 2014

Kniha Jamaica Lane

Ewe291

Toto si zasluzilo 5* bolo to zlate, kamarat pomoze kamaratke lebo ..... Postupne si zacne uvedomovat, ze ju ma rad, vlastne viac ako rad, plus minulost zlomene srdce a je s toho chutna romantika, s ktorej niekedy az bolia zuby ale o tom to v knihach je . ..... Za mna spokojnost

petulkapeta

„Vždycky věřit v sebe. Naučils mé, že jsem lepší, než jak se vidím v zrcadle. Takže když se mi tu dneska sna žíš nakecat něco jinýho, kašlu ti na to." Usmála jsem se vážně a olízla si slané slzy ze rtů. ,,Zasloužím si lásku. Všechno, nebo nic."

Liv nasla ve skotsku novou rodinu a pratele,co vic si přát,snad jen lasku a to ji splnil Nate jen mu trvalo nez mu to doslo. Moc se mi libil,jak ji zvyhl sebevedomi

vcielka

Kniha mala svoje vzostupy, ale i pady.Bola o nieco lepsia ako dvojka a nieco horsia ako jednotka. Take 3+, Neviem preco, nedokazala som si Natea predstavit ako sexi herca, nech som sa snazila ako som sa snazila. Stale to bol pre mna clovek s nizsou postavou a menej vypracovany, nez sa snazila autorka akokolvek ho prezentovat. Ak by som si mohla vybrat herca na prirovnanie, mozno Orlando Bloom skrizeny s Antonio Banderasom. Ani jeden nie moj typ, ale povahovo zlaty. Takze som sa akosi nevedela celkom preniest cez predstavu, ze citam sexualny zivot nejakeho kamarata a nie vysnivaneho hrdinu. Chybalo mi tam i trochu viac dramatu. Mam pocit, ze autorka i ked nejake drama zacne, velmi rychlo ho vyriesi, miesto toho, aby ho trochu ponatahovala, pozauzlovala a potrapila tak hrdinou i nas. Snazi sa, ale zatial jej to nejde. Co jej ide, su sladucke recicky a rozplyvanie sa nad fantastickymi vecami, ktore su v podstate nudne na citanie a clovek by ich najradsej preskocil a skocil rovno do tej dramy.

Blanka29

Prvni dva dily byly oproti tomuto dilu mnohem lepsi. Ze zacatku me kniha bavila stejne jako predchozi dily, ale co se "domluvili" na lekcich, slo to do kopru. Nemam rada tento styl, kdy ona je takova neslana nemastna a on se "nabidne" ze ji pomuze, hlavne kdyz k nemu citi. Kdyby tam nebyly i dalsi postavy tak to ani nedoctu :(

Fidibus

(+ SPOILER) Liv a Nate jsou dobří přátelé. Oba ztratili milovanou bytost. On střídá jednu ženu za druhou, ona se zamilovala do Benjamina a neví, co s tím. Dohodnou se na zvláštním druhu pomoci, která však přeroste v něco víc... "On má klíč?" Oni musí překonat stín ztracené lásky a začít znovu. Opět důležitá rodina, hezká postava šéfa Anguse. "Co to bylo?" "Včela?"
"Byla to krásná svatba, Joss!... Ale já jsem si nezašukala."
"Takovou láskou, kterou miloval Alanu..."

Ralemo

Jedním slovem pecka, příběh Liv a Nate byl super. Bylo to hezké vidět jak postupně přechází z přátelství do lásky. A nakonec i Nate pochopil, které je pro něj ta pravá. Všechny knihy z této série jsou boží.

tinka1974
21.10.2021

Tentokrát jsem byla trochu zklamaná. Předchozí díl byl lepší. Tohle bylo trochu přitažené za vlasy. Ale konec to vylepšil. Chvilkama mi to přišlo jako pubertálně uměle tvořené překážky. Když se člověk hledá, holt to není jednoduché. Není. Jako oddechovka fajn.

Ketfl
22.09.2021

Příběh Liv a Natea je další z mých velmi oblíbených! Moc se mi líbil přerod jejich vztahu z přátelského na partnerský, i když si samozřejmě prošli taky svým. Jsem taky nadšená, že spolu s příběhem ústřední dvojice, zároveň pokračují i příběhy dalších dvojic - ať už z předešlých dílů, nebo naopak z dílů budoucích. Za mě opravdu úžasná série, skvěle napsaná. Líbí, líbí, moc :-)