Jamaica Lane

Jamaica Lane https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234856/bmid_dublin-street-jamaica-lane-8he-234856.jpg 4 1121 180

Dublin Street série

Přitažliví muži přivádějí plachou Olivii do rozpaků. Nastal čas to změnit! Olivie je sympatická, krásná mladá žena, ale bojí se navazovat jakýkoli kontakt s muži. Jakmile ji některý osloví, hned zčervená. Nepovažuje se za přitažlivou a s partnerskou intimitou nemá skoro žádné zkušenosti. V době, kdy její vrstevnice zažívaly první intimní zážitky s muži, ona se starala o nemocnou matku. Když si na Jamaica Lane Olivie pronajme svůj první byt, uvědomí si, že nastal čas pohnout se konečně z místa. Je po uši zamilovaná do postgraduálního studenta, ale při každém střetnutí s ním ji zachvátí panika. Naštěstí je ale Olivii nablízku její dobrý kamarád, šarmantní Nat Sawyer, známý sukničkář. Ten se závazkům velkým obloukem vyhýbá, ale ke kamarádům je loajální. Olivie se mu proto svěří se svým trápením a Nat se nabídne, že ji naučí flirtovat a pomůže jí získat sebevědomí v posteli. Dohoda má jedinou podmínku – lekce svádění nesmí ohrozit jejich přátelství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Before Jamaica Lane , 2014

nani_nka
19.10.2017 5 z 5

Pre mňa najlepšia časť série a to som si myslela, že Joss a Bradena nič neprekoná. Avšak Olivia a Nate alias "friends with benefits" ma naprosto očarili.

HankaSkorepova
17.10.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila. Je velmi čtivá a má pěkný příběh. Nicméně mám pocit, jako bych četla další knihu od autorek série Božského bastarda - Christina Lauren. Autorky mají velmi podobný styl psaní. Už se těším na další knihu, snad nezklame. Určitě doporučuji.

jani.ruzicko
11.10.2017 5 z 5

chudák Ben =( =D Příběh velmi čtivý a příjemně plynul... Liv a Nate si sebe určitě zasloužili =) Cole byl opět bezvadný =) a nakonec baby na cestě.. super =)

Evka3814
26.08.2017 4 z 5

Super čtení,zatím nejlepší díl

locin
07.08.2017 5 z 5

Jednou za čas mi oddychovka tohoto typu prostě sedne... :o)

Annkag
05.08.2017 3 z 5

Staré dopbreé heslo "Kamarád taky rád!" úžasne ožil v tomto knižnom spracovaní....bavilo ma to,miestami som sa hihnala a bavila na plný kolo.
Postupne som cítila z knihy drobné mravenčenie které prebúdzalo rozpaky hlavnej hrdinky.
A nakoniec sa kamarád a kamarádka do seba zamilovali

ooo....aké nečakané,že? :)

elisa194
27.07.2017 4 z 5

Tento díl mě bavil víc jak předešlý,ale na jedničku nemá. Každopádně kniha se dobře čte i ten děj byl fajn, takže za mě 4 hvězdičky.

sonča94
12.07.2017 5 z 5

Ani tuto knihu nebudu hodnotit jinak než dobře. Třetí kniha ze série a super, jsem zvědava na ty další dvě poslední :)

Lucibuska
09.07.2017 5 z 5

Čtivá kniha, která mě velmi bavila. Rozhodne doporucuji přečíst, pokud jste milovníky takového žánru.

Mišule_11
25.06.2017 5 z 5

Už od začátku mě tato série chytla! Nejen předchozí díly, ale i tento je dobrý, čtivý a líbil se mi! :) Super také je jak jsou postavy propojené a dobře se znají! :) Olivie mi padla do oka hned už od začátku a také se mi líbila její práce! :D Ani jednomu jsem nezáviděla svoji minulost, ale oba si zasloužili štěstí a být spolu! :)

koki.veru
13.06.2017 5 z 5

Opet super dalsi dil teto serie. Velice zajimave postavy a zajimavy dej a zapletky ze zivota.

ankaras
12.06.2017 5 z 5

Kvalitní romanťák! Osobně doporučuji celou sérii, nesáhnete vedle.

Sabii14
26.05.2017 5 z 5

Moc se mi líbí, že spisovatelka dělá hlavní hrdinky (dívky) jako je v tomhle případě Olivie, ne uplně krásné a hubené, ale poukazuje na široké boky, bříško a stehna a i přes to je krásná a přitažlivá. Dodává tím seběvědomí ostatním slečnám.. Příběh úžasný a jako vždy láska tam zvítězí :) Nate je vtipný a naprosto svůj a bavilo mě číst jak Olivii učí :-D

moudivlacek
21.05.2017 3 z 5

Hezký příběh, i když předešlé mě víc chytily za srdce. Je přece jasné, že když dva kamarádi se oddají sexu, i když nezávaznému, nakonec to musí znamenat velkou změnu. Trošku jsem nechápala naivitu Olivie, i Natea. To, že miloval svou dívku a nikdy na ni nezapomněl, značilo, že v mých očích stoupal, ale že nikdy nechtěl kvůli tomu dát šanci jiné, aby mu dokázala svou lásku, to mě mrzelo.
Ale nakonec oba pochopili, co se musí stát, aby oba byli šťastní. A ten konec už nemá chybu, ten si to dokonce u mne vyžehlil.

Adelin239
07.05.2017 5 z 5

Tahle kniha mě prostě chytla za srdce! Stala se z ní jedna z mých nejoblíbenějších knih, a i když je to jen další podobný scénář, který se opakuje pořád dokola, mám ho pořád ráda.
Kniha je skvěle napsaná, a i když jsem nečetla ostatní předešlé díly, i tak jsem se snadno seznámila s ostatními postavami, které mi byly sympatické.
Knihu jen doporučuji! :)

ardeas
06.05.2017 4 z 5

Musím povedať, že napriek spoilerom, kniha bola dobrá. V rámci žánru aj hodne realistická ale čo viac, spôsob akým to autorka napísala je oveľa osviežujúcejší, nie je tam také to otrepané klišé frázy. Čo môžem vytknúť, že trocha to bolo natiahnuté a miestami som musela, hlavne na začiatku hodne preskakovať, aby som sa dostala k pasážam, kde sa niečo deje. A tiež, že by to určite vyznelo lepšie s rozprávačom ako v prvej osobe, ale inak odporúčam. Prečítané za pol dňa ;)

Siu83
12.04.2017 5 z 5

Hezké čtení

havrmoni
11.03.2017 5 z 5

V jednu chvíly jsem měla Olivie plný zuby,protože mi přišlo že se mic lituje a je trošku dětinsky umanutá. Tak ráda bych místo jejích myšlenek četla ty Natanovi. No mám smůlu,u téhle autorky se asi mužského pohledu na věc nedočkám. Přes tyto výhrady,jsem ale opět spokojená. Dobře se to čte a prolínání s ostatními díly se mi líbí,tak jako celá parta. Jsou jako jedna rodina,vždy připraveni si navzájem pomoci.

Ewik
11.02.2017 5 z 5

Moc se mi líbí pohodový a lehký styl, kterým autorka píše. Úžasná je reálnost celého příběhu, který vám doslova letí před očima. Z knihy čiší spousta lásky, porozumění, přátelství, ale také mnoho překážek, kterými si musí naše dvojice projít.
Liv a Nate jsou skutečné spřízněné duše. Nejen, že je pojí silné přátelství, společné zájmy, ale také něco mnohem hlubšího, co ne každý chápe.
Krása tohoto dílu spočívá v jeho jednoduchosti a vykouzlí na rtech zasněný úsměv.

Propojení celého "klanu" přátel je báječné.

cukrovka
30.01.2017 4 z 5

Opět velmi příjemné a oddechové čtení. I zde vystupuje sympatická hlavní dvojice a jsem ráda, že autorka dává prostor i dvojicím z předchozích dílů.