Kravaťák

„Odkdy jedeš po chlapech v kravatách? Líbí se ti jen chlapi, co vypadají, jako by chlapy v kravatách přepadali. Se zbraní.“ To byla pravda. V roce 2003 už jsem měla jasně daný typ. Klidně jsem mohla mít na srdci obří nápis „Hodným klukům vstup zakázán“. A právě proto jsem měla Kena Eastona zařazeného jako kamaráda. Býval fotbalovou hvězdou, voněl čerstvě vypraným prádlem a ne zatuchlými cigaretami, a měl víc kravat než tetování. Pšá. NU-DA. Jenže čím víc jsem svého fešného kámoše poznávala, tím víc se mi nabízelo otázek. Otázek jako: Proč s nikým nechodí? Proč se vyhýbá lidskému doteku? Proč nenávidí všechno zábavné a báječné? Studentky psychologie v mém nitru se zmocnila posedlá touha dostat se Kenovi do hlavy, zatímco rozmazlený spratek ve mně byl posedlý touhou dostat se mu do srdce. Roku 2003 jsem objevila to jediné, co miluju víc než zlobivé kluky… Pořádnou výzvu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460530/big_kravatak-Mht-460530.jpg 4.436

44 kapitol 5.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Suit, 2018

Kniha Kravaťák

Kristy.Seb

Jednoznačně nejlepší díl z celé série! Jen bych přehodil díl 44 kapitol jako poslední. Protože po přečtení o 4 hlavních mužích v životě BB, bych si teď ráda přečetla shrnutí a hlavně její snahu o vzkříšení žáru v jejich manželství.

johana3160

(+ SPOILER) Tenhle dil byl lepsi nez minuly, presto mi to uplne nesedlo. Asi proto ze mi nesedla BB jako postava. Ken byl zajimavy i kdyz trochu zvlastni, zvlast nez se vyvetlilo proc je takovy jaky je i kdyz ne zcela. Chapu proc se nedokazal vyjadrit slovy, ale ne proc potreboval bolest pri sexu. Neprijde mi ze by to melo mit souvislost s jeho poruchou. V tomto ohledu je to nedokoncene. Ale ok.
Myslim, ze autorka ma potencial a mohlo by byt zajimave precist neco ne o ni.

Dellphi

Dlouho jsem váhala, zda mám psát hodnocení knihy, když jsem přečetla jen tento jediný díl.
Ale tak aspoň stručně a bez většího rozebírání: Kniha byla neskutečně čtivá, hlavní hrdinka měla skvěle prořízlou pusu, byla odvážná, upřímná a s Kenem měla úžasnou trpělivost. A Ken byl skvělý, teda v okamžiku, kdy jste ho začali více chápat a vysvětlovat si jeho činy (ne slova, nebo spíše jejich absenci). Prostě je vidět, že autorka (zároveň vlastně i hlavní hrdinka) psát umí a věřím, že i další její knihy stojí za to. Zbytek hodnocení nechám na jiných, zdá se, že je tu spousta skvělých čtenářů, kteří to popsali mnohem lépe a barvitěji, takže by stejně byla jakákoli další slova zbytečná….

Petriii

Velké finále!!! Bože to bylo tak krásné, jak se snažila sblížit se svým budoucím manželem ❤️ měla hodně trpělivosti,já už bych po pár mesicich s ním měla sebevědomí v háji :D ale pak uměl být zas tak sladký a sexy... Moc mě mrzí že už je konec série,vážně jsem si našla další spisovatelku,která mi umí ležet v hlavě a kterou zbožňuju!
Jak už jsem psala u jiného dílu,není to pro každého. Je to sprosté,je to upřímné, je to sympaticky sexuální,žádná sladká červená knihovna. O to to je pro mě luxusnější ❤️

Sebík0903

Celá série prostě wow. Když jsem na tuhle sérii narazila poprvé, tak jsem přemýšlela, že si maximálně přečtu jen Rockera ale díkybohu, že jsem tak neudělala a začala hned na úplném začátku. Tahle série nemá smysl a postrádá to osobité kouzlo, pokud si jí člověk nepřečte celou. Nejde tu jen o BB bývalé partnery ale celkově o její životní etapy a změny, které podstoupila a když to celé sledujete a ocitnete se najednou na úplném konci, tak vás prostě jen napadá: "wow". Klobouk dolů autorce, dlouho jsem nenarazila na takové knihy, které by mě tak polapily, že jsem se nebyla schopná odtrhnout.

petusska01

Som smutná, že táto séria končí. A inak, Ken bol môj typ, škoda teda, že nemá to tetovanie :-D ale samozrejme aj ostatní frajeri boli dokonalí, na čítanie! Inak by som zvládla ešte viacej psychologických posudkov Pyžamáka a aj take dovysvetlenie a kľudne by som si prečítala aj pokračovanie, vôbec by mi to nevadilo aj keď je "nudný" :) Teším sa na ďalšie knihy a príbehy od BB, naozaj jej štýl písania je zábavno-ozdravno-čerstvo štýlový :)

Myška43

,,To tedy hodně štěstí. Jsem k posrání nudný."

Teď, když jsem dočetla celou sérii si myslím, že 44 kapitol o 4 mužích by měla být poslední v řadě. Vlastně se to i píše na konci knihy. A dává to smysl. Třeba by si autorka získala více příznivců a kniha by měla lepší hodnocení.

,, Nedává to vůbec smysl. Nebyl můj typ. Ani jednou po mně nevyjel. A byl zhruba stejně emocionálně přístupný jako salátová okurka. Ale obklopoval ho opojný proud energie, kterého jsem se nemohla nabažit."

BB má opravdu jedinečný a neotřelý styl, který si buď zamilujete, nebo ne. Teď už je vyzrálejší, ale přesto stále potrhlá. Její myšlenkové pochody mě hodně bavily. Několikrát jsem měla slzu v oku a občas bych jí i nafackovala. Ale kdo z nás je dokonalý?

,,To, že je něco jiné, ještě neznamená, že je to špatné."

Čtenáři mi doufám prominou, ale nedá mi neukončit to slovy typickými pro BB. Jsem kurva ráda, že jsem četla tuto sérii a jsem kurva nasraná, že končí!!!

NicoW.

Ta BB proste umi. Umi vas rozesmat. Umi vas rozbrecet. Umi vas vydesit i navztekat. Kazdy dil jsem netrpelive vyhlizela. Ale Kravataka snad nejvic dychtive. Chtela jsem poznat Kena a "vyzralejsi" BB.
Tahle serie v moji ctenarske dusicce zanechala nesmazatelnou stopu. Tolik me prekvapila.
Mam par autoru od kterych bych s radosti cetla i nakupni seznam a BB Easton mezi ne urcite patri :)