Rocker

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Roku 1999 jsem se setkala s princem z pohádky. Byl to vysoký, tetovaný, hříšně hezký basák začínající rockové kapely Phantom Limb. Důležitější však bylo, že byl můj. Poznala jsem to hned ve chvíli, kdy po mně blýskl tím plachým úsměvem s dolíčky. A on to taky poznal. Hansel „Hans“ Oppenheimer nosil srdce na dlani a druhou rukou o mně psal verše. Na rozdíl od budižkničemu z mé minulosti mě Hans zahrnoval něhou, bral mě na místa, kde jsem ještě nikdy nebyla, a projevoval mi tak neskonalou lásku, o jaké jsem vždycky myslela, že existuje jenom v pohádkách. Jenže jako v každé pohádce byla moje cesta k „šťastně až navěky“ dlážděná náročnými výzvami a zrovna když jsem to čekala nejmíň… rozdělovala se na dvě strany. Roku 1999 jsem se setkala s princem z pohádky. Roku 2000 jsem se setkala se svou spřízněnou duší....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445404/big_rocker-8ge-445404.jpg 4.133
Série:

44 kapitol 4.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Star


více info...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Rocker

Kristy.Seb
10. října

Na to, že je BB 17 let, je dost vyspělá.

Petriii
10. dubna

Rocker byl boží díl! BB už je tu dospělejší, i když kolikrát její rozhodnutí jsou stále střelená. Hans je úžasný kluk,úžasný přítel. Aspoň ze začátku. Ale hlavně se tu setkala se svou osudovou láskou! Na konci knihy mi bylo strašně smutno,vzpomněla jsem si na své rozchody v tom věku... Prostě spisovatelka mi dokáže umožnit všechny své pocity a neuvěřitelně kurva miluju její energii!!


petusska01
04. ledna

Tak tento príbeh bol zatiaľ najpríjemnejší. Ani ma nebolelo brucho keď som to čítala :) aj BB sa už začala spravat dospelejsie takže ju mam radsej :) Hans a BB boli fajn, dobre sa o nich čítalo a bola som rada že BB je taká šťastná. Tú chvíľu. Veľmi som zvedavá na Kena!

JanaSustr
24.12.2020

Celá série je super

Myška43
24.11.2020

Tady musím dát plný počet hvězdiček a klidně bych dala i více, kdyby to šlo. Ani nevím, jak začít. Teď jsem knihu dočetla a melou se ve mně různé pocity a myšlenky. První se mi vybavuje moje mládí, moje 17 leté já, které si žije celkem vzrušujícím životem. S nostalgií a se slzou v oku vzpomínám na svá dospívající léta, která opravdu stála za to. Po řadě bezvýznamných randění, pocitů zamilovanosti a zlomených srdcí první velká láska a první velké zklamání. Tolik očekávání od života, tolik zážitků a tolik snů. Musím napsat, že v tomto příběhu jsem se s BB hodně ztotožnila. Opět mě dokázala rozesmát, ne jednou rozplakat a také popřemýšlet o tom, jak se s přibývajícím věkem mění naše hodnoty a celkový postoj k životu. Vážím si toho a obdivuji, s jakou otevřeností píše své knihy, že má velkou podporu své rodiny a že je donutila, aby její knihy nečetli a závidím jí její matku, nikdy jsem nezažila takovou lásku a podporu rodičů. Teď napíšu kousek, který řekla své dceři, když si k ní přišla pro radu ohledně vztahu s Hansem a který mě moc zaujal.

Vždycky jsi byla nejjasnější světlo v místnosti zlato, ale tlumíš své světlo, aby místo tebe mohl zářit tvůj chlap. Nedělej to, jo? Vím, že je sladký a vím, že je vzrušující.Ale sladkost a vzrušení hypotéku nezaplatí. Nezamete podlahu. A sakra nevymění plenky. Jestli ty jenom dáváš a on jenom bere, mám pro tebe jednu zprávu zlato. Nejsi jeho přítelkyně. Jsi jeho matka.
No a teď už si jen počkat na příběh o jejím osudovém muži. Nemůžu se dočkat !!!!

domina
15.11.2020

B.B. opět nezklamala. Super

Kfjetina
15.11.2020

BB prostě nezklamala. Jedním slovem skvělé. Těším se na pokračování.