Rychlost

Ronald McKnight byl posedlý. Majetnický. Jednoznačný psychopat. To mi ale nebránilo zamilovat se do něj… nebo se úplně sesypat, když nastoupil k mariňákům. Když odcházel, poradil mi, abych „si našla někoho lepšího“, ale já ho neposlechla. Místo toho jsem si našla Harleyho. Harley James byl zábavný, sexy, tetovaný automechanik s andělskou tváří, skrývající hříšná tajemství. Naučil mě znovu žít. Naučil mě znovu se smát. Ale naučí mě, jak znovu milovat? Jen přes Knightovu mrtvolu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445405/big_rychlost-rLD-445405.png 4.237

44 kapitol 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Speed, 2017

Kniha Rychlost

Kristy.Seb

Někdy ti nejsilnější, nejstatečnější členové nasi společnosti jsou ti, kteří se každou chvíli sesypou. A někdy ti nejmenší a nejkřehčí mezi námi jsou nakonec tvrdí jako hřebíky.

Rozhodne lepší díl než Skin.

johana3160

Tohle byla moje prvni kniha od autorky. Zaujala me v knihovne a nemela jsem tuseni o dalsich dilech. Ale co uz.
Stylem mi to trochu pripomelo serii King, taky hromada vulgarismu a sexu. Nicmene King mel lepsi pribeh. Tady mi ze pribeh moc neni. Chapu ze je to ze zivota, jen nedokazu pochopit nektere myslenkove pochody BB, ale autorka ma muj respekt, pokud opravdu zazivala to, co popisuje a jeste zvladla vystudovat jako premiantka. Obcas je kniha zdlouhava, obcas vtipna, obcas smutna. Ja si musela dat ve druhe polovine pauzu, sbych to vsechno sezvejkla a docetla. Vracet se nebudu a ani si asi neprectu predchozi dil, ktery ma nizsi hodnoceni nez tenhle. Dalsi dil si nejspis prectu. Kdyz se ukecam...

Petriii

Jak jsem psala u Skina a jak budu psát u dalších dílů, miluju to! :D Harley byl obrázek báječného přítele,ale bohužel, drogy dělají své. Do toho bláznivý Skin a praštěná BB. Další skvělý příběh, další skvěle napsaná kniha. Nemůžu si pomoct, ale ten její styl je prostě úžasnej. Není to typická červená knihovna, aby nakonec byla šťastná prošla si pár vztahama, který ji jen posílily. Kurva je to boží :D

Babu002

Lepší než první díl. Příběh mě na konci překvapil.
Asi napíšu to samé jako u prvního dílu. Je děsivý, že je to psané podle reality (vím, že je něco zcela smyšlené) a představa, že autorka toto zažila je zhola nepředstavitelná.
Kniha čtivá a brzy se pustím do 3. dílu!

Sebík0903

(+ SPOILER) Upřímně, knihu 44 kapitol jsem nečetla, mám ji v pořadníku až jako poslední. Tahle kniha a příběh se mi líbili, ovšem nemůžu říct, že to je díky někomu jako Harley James. Možná po prvních pár kapitolách si ten kluk ke mě začal získávat sympatií ale po kompletním zamotání děje, jsem ho kapitolu od kapitoly měla ráda méně a méně. Ovšem co se týká zbytku příběhu BB a Knighta, tak to nemá chybu. Ano, štve mě, jak to mezi nimi dopadlo a při dalším pokračování asi stále budu myslet více na Knighta, kterému jsem fandila celý druhý díl ale ten zlomený příběh je díky své tragičnosti a smutné lásky, srdcervoucí a pamětihodný. Klobouk dolů pro autorku.

Qmisulka

Tuto knihu jsem nedočetla, díky knize 44 kapitol od této autorky. Přitom tato kniha od ní nebyla špatná, jen potom co jsem četla tu druhou (plus mínus zároveň) přešla mě chuť i na tuto (Harley je tu úplně někdo jiný - Je to škoda, vím že bych jí dočetla - nebýt té druhé. )

JanaSustr
24.12.2020

Celá série je super

petusska01
20.11.2020

Nebolo to zle, ale na prvú časť o Knightovi to nemá. Nevadí to však, dejú sa tam zaujímavé veci. Niekedy mi fakt uniká že ako môže niekto tak múdry ako BB robiť také koniny, ale páčilo sa mi ako sa ona aj Knight začínajú meniť - silniet uvedomenim si svojich slabých stránok. Predpokladám že takýto príbeh nie je pre každého a vyžaduje si tu správnu náladu, inak to vyznie zle.