44 kapitol o 4 mužích

Knižní předloha chystaného seriálu Netflixu, jehož název bude SEX/LIFE, přichází na trh! Tohle o ní říká sama autorka: Školní psycholožky nemají psát knihy o sexu. Považuje se to za „neetické“ a „důvod k propuštění“. Máte štěstí, že etika nikdy nebyla moje silná stránka. Léta jsem se snažila zpestřit svůj sexuální život, až jsem to nakonec vzdala a spokojila se s deníčkem. Možná můj nádherný, chladný manžel-cifršpion jednoduše nebyl schopný takové vášně, jakou jsem očekávala. Koneckonců, moji bývalí – tatér, později mariňák, později vyvrhel z motorkářského klubu, punk-rocker s tváří nevinného děcka, propuštěný z vězení na podmínku, a heavymetalový basák – byli nachlup stejně tetovaní a nabití testosteronem jako hrdinové mých oblíbených romancí. Když už nemůžu znovu prožívat takovou vášeň v reálném životě, můžu o ní aspoň psát. Ne? Nikdo se o tom nemusí dozvědět. Bude to moje malé tajemství. No a víte, co se stalo? Můj manžel si tu blbost přečetl. A víte co ještě? Začal se s nimi trumfovat. Opilá mocí a na pochybnou radu mé nejlepší kamarádky a kolegyně jsem začala testovat hranice – vytvářela jsem deníkové záznamy určené přímo k tomu, aby zmanipulovaly Kenovo chování. Většinou reagoval skvěle – až na případy, kdy skvěle nereagoval....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427697/big_44-kapitol-o-4-muzich-oXL-427697.jpg 3.169

44 kapitol 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

44 Chapters about 4 Men, 2016

Kniha 44 kapitol o 4 mužích

evineckY

(+ SPOILER) Tohle vůbec není špatná kniha, když si zvyknete na svérazný styl spisovatelky.

(Poznámka: Nikdy nepřestanu psát Supertajný deník, který Ken nikdy,
nikdy, vůbec nikdy nesmí číst.)

(Dokonce i když jsem se snažila být zábavná a napodobila zmrzlinovou scénu z Padesáti odstínů šedi. Na jeho obranu budiž řečeno, že roli Christiana musím hrát já, protože Ken očividně nezná jeho text.

A tehdy mě to napadlo. Ani ne před deseti minutami mělo tu samou
bradavku v puse mimino. A před několika lety můj syn. Tak tomuhle se
říká rodina, napadlo mě. Všeho všudy jen plný dům lidí, kteří vám všichni
cucali kozy.
A taky znají zevnitř vaši vaginu.

Tento titul si vždycky udržel Devon, menší, vzteklejší, starší Alexander, který
jednou pomočil vlastní rodiče, spící v posteli.
Povídalo se, že když se probudili a začali ječet, aby přestal, Devon
údajně zvedl ruku, aniž zastavil proud moči, a zařval na ně: „Držte kurva
hubu! Vím, co dělám!“
Tuhle historku miluju.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ K VÝROČÍ, TY SRÁČI
Osm let manželství, a pořád mě nechválíš
Ani neříkáš nic zvlášť romantického
A nevypadáš, jako bys měl vůbec nějaké emoce.
Ale dals mi lásku chlapečka, který mi říká
Každý den, že jsem krásná,
Že jsem „nejlepší na celém světě“,
Který neusne, dokud mě neobejme a nepolíbí –
Jaksepatří.
Chlapečka, který je ti strašně moc
Podobný.
Tolik, že když mi jeho obličej malého Kena poví,
Že mě miluje,
Vím, že mluví za vás
Oba.

Kristy.Seb

Tak tahle kniha mi dost nesedla. Dlouho mi trvalo se začíst, ale druhá půlka už byla o něco lepší. Ale stejně nemám chuť, číst další díly...

Po přečtení celé série přidám dodatek k tomuto dílů: Tenhle díl mi víc sedne až na poslední místo dílů. Tím, že jsem ho četla jako první, mě od čtení dalších dílů jen odradil. A dlouho jsem se musela nutit k přečtení všech dílů. Za mě můžu doporučit jen díl Kravaťák. A teď bych si po něm znovu přečetla 44 kapitol... Celá série je dost zvláštní. Moc mi nesedla. Ale rozhodně stojí za přečtení!

NicoW.

Skvely, skvely, skvely. ALE pouze za predpokladu, ze mate uz prectenou celou serii. Uz jste si zvykli na styl a zpusob jakym BB pise a tak tenhle "prvni dil" budete vnimat spis jak doplnkovy "posledni dil"
Zamerne jsem si ho nechala na konec. Kdybych tuhle knizķu cetla jako prvni tak bych se do ostatnich dilu mozna ani nepustila. Nemluve o mnozstvi spoileru co by mi to pozdejsi cteni kazilo.

Jita160

Fakt nevím co napsat nebo co si o té knížce myslím.Začatek jsem opravdu kousala a to hodně ztuha...co to proboha je,o čem to celé bude,jak to může skončit,co nám tím autorka chce zdělit?
Druhá půlka byla už zřejmější a přestala jsem kousat a začala polikat.Nakonec to nebylo úplně o ničem a docela jsem se pobavila.
Takže úplně zklamaná nejsem ,ale další knížky už si nepřečte,ale jak se říká nikdy neříkej nikdy????

petulkapeta

Mě kniha pobavila,místy jsem se rezala smíchy,fakt sranda,jsem zvedav na další dily i serial

nikca3882

Dostala jsem k vánocům 4 díl. Potom co jsem ho přečetla, jsem si řekla COŽE? Na to konto jsem si koupila předešlé díly... a vyděsilo mě hodnocení hned této první knihy :D. Takže s kritikou jsem začala číst a překvapilo mě to. Popsala bych tuto knihu hodně slovy, ale "ZAJÍMAVÉ" bylo první, co mě napadlo.

Zaujal mě hlavně autorčin styl psaní.

Qmisulka
25. lednaodpad!

Přiznám se, že tuto knihu jsem nedočetla a v plánu to už ani nemám. Jako první jsem četla od této autorky knihu Rychlost - a to je úplně na jiné úrovni, každopádně jsem je četla plus mínus zároveň a to jsem neměla dělat, nedočtu teď už ani tu... Nehledě na to postava Harleyho - je v této knížce líčená jako nezaměstnaný feťák.. V knížce Rychlost je to kluk kterého poznala díky svému autu, kluk co dělá na dílně.. Tak kde je pravda ??? Autorka zjevně nemá všech 5 pohromadě. Manžela nutí k tetování, žárlí na své dítě ... Jsem zvědavá co s tímhle provede Netflix, ale za mě ODPAD!!!! Myslím, že kdybych četla jenom rychlost, tak dobrý... ale po této knížce nemám chuť už ani zbytek číst...

LenRan
14.12.2020odpad!

Nedočetla jsem to, nešlo to. Poslední kapka byla kapitola, kdy ta magorka žárlí, na dceřiny nohy, který její manžel namasíroval. Nevím, kolik z toho co je v knize napsáno je pravda, ale pevně věřím, že moc ne. Autorka/psycholožka je úplně mimo a už s tím nechci ztrácet čas.