Máme iba dnešok

Máme iba dnešok https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427159/bmid_mame-iba-dnesok-i3n-427159.jpg 4 46 6

Neobľubujem vzťahy na jednu noc. Rozhodne sa neopíjam na koncertoch, neskáčem do postele s platonickými láskami a už vôbec nie s rokovými spevákmi. Som policajtka, dávno po tridsiatke, navyše rozvedená. Sama neviem, ako som sa mohla vyspať s Elim Walshom, hudobnou legendou. Oľutovala som to hneď ráno. Čo som napokon spravila? Nahádzala som na seba šaty a vyparila sa. Zutekala som pred dokonalým chlapom, s ktorým som zažila najlepší sex v živote. Jeho podmanivé zelené oči, vyrysované telo a samoľúby úsmev nemajú v mojom živote miesto. Aj bez neho mám starostí vyše hlavy a, úprimne, nejde o malichernosti. Škoda len, že Eli to vidí inak. Vytrvalo si razí cestu k môjmu srdcu, prehovára ma, dokazuje mi, že sa v ňom mýlim, a že sme si súdení. Verte mi, každá by podľahla... Raz mi však povedal, že netreba myslieť na zajtrajšok, lebo máme len dnešok. Ja hlúpa. Prečo mi to nedošlo skôr!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

We Own Tonight , 2017

Ralemo
16.01.2022 4 z 5

Zajímavý a krásný příběh. Moc hezky napsáno, krásně jsem se vžila do děje. Hlavní hrdinka mi padla do oka, Eli byl k sežrání, milý, hodný, nejvíce ji podpořil v těch nejtěžších chvílích. Nebyla tam žádná velká zápletka, každopádně určitě stojí za přečtení.

petusska01
20.10.2020 3 z 5

Príjemný príbeh, aj s tými "zvratmi" a problémami. Hlavná hrdinka mi až tak veľmi nesedela, hlavne keď sa tvari ako samostatná žena, policajtka, starostlivá sestra a potom niekomu fnuka každú chvíľu aby jej neublížil. Uff. Ale ako taká rýchla oddychovka môže byť. Jedenkrát stačí.

-Sinéad-
11.08.2020 5 z 5

Nádherná kniha, okamžitě mě vtáhla do děje.

EvaSupovic
18.02.2020 5 z 5

Byla to nádherná kniha, plná emocí a slz. Ale moooc se mi líbila a příběh Eliho a Heather byl naprosto nádherný.

keiko33
09.02.2020 4 z 5

Taky horko-sladky pribeh. Aj ked to skonci stastne, hrdinka si musi prejst tazkou zivotnou cestou. Dojem s knihy mi trochu ubral preklad. Niektore slovenske vyrazy, ktore sa bezne vobec nepouzivaju mi do knihy nezapadali. Inak velmi pekny pribeh.

Damienronnie
25.01.2020 5 z 5

Trochu smutná ale pekná . Prečítaná za pár hodín .

sex erotika hudba romantika smrtelné choroby

Autorovy knížky

2020  83%Máme iba dnešok