Moderní džentlmen

Už jste si někdy sáhli na dno? Já pořádně. Opět tu máme ten nejstarší příběh světa: chlapec potká dívku, zamiluje se do ní, pak to neuvěřitelně podělá, takže mu dívka sdělí, aby shořel v pekle. Že už jste to někde slyšeli? Tím jsem si naprosto jistý. A co je na tomhle příběhu jiného? Je totiž o mně. Jsem Moderní džentlmen, přední newyorský sloupkař, který sice radí mužům, jak randit, ale nakonec si ani neumí poradit sám a čeká ho velmi nehezký pád z naleštěného piedestalu. A taky o jedné dívce, která Moderního džentlmena úplně odzbrojí a rozpráší všechny jeho zažité teorie....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460543/big_moderni-dzentlmen-yhR-460543.jpg 3.590

Vydáno: , Baronet

The Modern Gentleman, 2020

Kniha Moderní džentlmen

nikca3976

Příjemná a teda na mě až moc krátká romantická oddechovka..ze začátku jsem se toho bála,protože to začalo divně,ale nakonec jsem se dost masmála ‍️ Nebylo to nic extra ale ani neurazila...Wes byl strašný trouba a nešika...věcně nervózní z June...ta byla jeho pravý opak..veselá a sakra upřímná...co na srdci to na jazyku..skvěle se doplňovali a ten způsob jak se setkali byl celkem nechutný ‍️ Konec byl zbytečně moc rychlý Wesovi nejlepší kamarádi Roman a Caden tomu dodali šťávu ️ hlavně teda Roman..ten kluk mi přirostl k srdci svým smyslem pro humor

Vendulik

Nevím, kniha mě moc nenadchla. Velice jsem se u ní nudila a dvakrát se mi podařilo při četbě usnout. Příběh mi přišel takový povrchní a celkově o ničem. Za mě tedy ne.

petulkapeta

„Já… no…“ Uhnu pohledem. „Začínám se do ní
zamilovávat.“
„Začínáš?“ Roman se ušklíbne. „Kámo, jsi v tom až po uši.“
Nechci to přiznat, ale má pravdu. S June jsem do toho spadl rychle. Pořád
na ni myslím, přeju si, abych jí mohl přes den napsat, a nemůžu se dočkat,
až skončím v práci a uvidím ji nebo si s ní aspoň popovídám po telefonu.
„Začínám se zamilovávat“ je slabý výraz. Je to mnohem silnější.
Cítím to v kostech.
Ta holka mě dokáže rozesmát.
Stimuluje mě.
Potkali jsme se, abych se mohl zamilovat… Poprvé v životě.
„Do prdele,“ zamumlám a položím si ruce v bok.
„Jo, do prdele,“ zopakuje Caden a poplácá mě po zádech.
No lidičky pro mě byla skvěla vtipná ja jsem se bavila od začatku do konce jak radami džentlmena,tak omluvami Wese a prostě všim co se tam dělo...

Dellphi

Jelikož tato kniha neměla moc dobré recenze a musím se přiznat, že i ta obálka mi přijde dost nepovedená (a to je ten chlap docela frajer, i když takhle chlupatý hrudník se jen tak nevidí :-D ), tak jsem ji pořád odkládala. Ale ta kniha si to nezaslouží, myslím to neustálé odkládání. Nebylo to špatné, jen to nebylo nic převratného. Prostě pohodové čtení pro dlouhý večer. Vážím si toho, že se autorka nesnažila nahnat stránky a prostě to napsala krátce, svižně, zábavně a bez větších prodlev. Kdyby to bylo delší, tak bych rozhodně ubrala na hodnocení, ale takhle to bylo v pohodě.

Spoiler: v příběhu se mi líbila představa těch tří při zpívání What a Man Gotta Do. A sloupky moderního džentlmena byly taky skvělé. Ostatní už tak dobré nebylo, ale číst se to rozhodně dalo.

Evka3814

Musím přiznat že jsem přečetla pár kapitol a odložila. Nakonec mě to nedalo a po nějaké době jsem se do toho opět pustila....ufff.Nakonec to nebylo tak hrozné, je to taková blbůstka. Také musím připustit že jsem se opravdu zasmála příhodě s těma koulema a s panenkama,to bylo fajn osvěžení. Jinak nečekejte něco velkého, je to takovej průměr

astra3

Docela povedené dílko. Vtipné. Takové americké. Někteří muži v ČR by potřebovali rady "moderního džentlmena".

georginaa

Musím říct, že mě to moc nenadchlo. První kniha se mi líbila o mnoho víc. tady tomu chyběl náboj, víc akce, bylo to spíše na uspání. Je to škoda, ale nedá se vždy všem zavděčit.

petusska01

Príjemná oddychovka, zábavná, s pár klišé ale s celkom zaujímavými postavami. Asi by som to nezaradila medzi topky ale na leto ako stvorené, príjemné, vtipné a hlavne so zaujímavými aj vedľajšími postavami - mám rada doberajucich sa kamošov.