Odhalená

Sexy, emocionální, fascinující a tajemné. V posledním dílu trilogie Jedna noc doznává milostný vztah Livy a Millera ohromujícího vyvrcholení. Livy nikdy nepoznala takovou touhu. Krásný Miller Hart ji svádí a uctívá ji těmi nejhříšnějšími způsoby. Dokáže číst její nejniternější myšlenky, které ji stále více stahují do jeho nebezpečného světa. Miller udělá cokoli, aby Livy zajistil bezpečí, i když kvůli tomu musí riskovat svůj vlastní život. Ale jeho temná minulost není tím jediným, co ohrožuje jejich společnou budoucnost. I její rodinné tajemství vychyluje jejich milenecký život z rovnováhy. Livy nad svým životem ztrácí kontrolu a poznává utrpení všudypřítomné lásky i smrtící posedlosti, která by je mohla oba zničit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/368886/odhalena-9GQ-368886.jpg 441
Série:

Jedna noc (3.)

Originální název:

Unveiled (2015)

Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, XYZ
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Přidat komentář
ves.lucie
26. srpna

Docteno a jsem se zaverem serie velice spokojena. Kdybych to mela napsat strucne, tak napisi jen to - ZE TO DOPADLO DOBRE ...

... ale bylo napeti, rozklicovani a samozrejme nechybely pikantnosti! "Pan Vyjimecny" nezklamal a svymi obsedantnimi poruchami me opravdu bavil cele tri dily. V kazdem byl lepsi a lepsi a jeho snaha to zmenit byla vtipna ...

Epilog a "happik" byl krasny. V tretim dile jsem i byla nekolikrat dojata ...

Doporucuji. Byť jsem se chvilemi rozcilovala, tak me serie nezklamala a nelituji, ze jsem ji cetla :-)

Evule114
01. srpna

Kdyby byla kniha psaná v duchu epilogu, tak rozhodně má plný počet. Byl dokonalý. Bohužel i zde jsem čekala více té akce, ale i tak se vše vyřešilo, takže super.

prcek19
23. července

Po konci druhého dílu sem čekala, že tento bude hodně o matce Livy, takže mě dost překvapilo, že sem se o ní dočetla až o dost později..pamatuji si, že když sem dočítala druhý díl, tak sem byla naštvaná, že třetí díl není v ČR ještě vydán a teď je najednou po celé sérii :-D bylo to dobré počtení..sice delší epilog, ale moc povedený..věřím, že kdybych celou sérii četla později znovu, už mě tolik nezaujme, ale teď sem momentálně velmi spokojená a doporučuji ji :-)

-Sinéad-
02. července

I třetí díl mě nezklamal. Této knize se nedá nic vytknout. Perfektní zakončení celé série. :-)

Evka3814
08. dubna

Konečně jsem se dočkala posledního dílu a nezklamal. Docela me překvapilo nečekané rozuzlení.

Bey
04. dubna

Možné spoilery

BUM! Veľké odhalenie, nádherný koniec. Nemôžem nič vytknúť. Opať ma pohltil prekrásny a emočne prepracovaný dej. Akcia a romantika bola vyvážená. A TIE KONEČNÉ KAPITOLY - boli dokonalé, Harry bol dokonalý, nový Miller bol dokonalý, odvážna a silná Livy bola dokonalá... nemám slov. Jodi je proste Pani s veľkým P.
Hoci som v knihe našla veľa podobností ku sérii Tento muž (napríklad, chlapčenské správanie Milleraa, zlomený muž, žiarlivosť, alebo správanie ku Harrymu) nevadilo mi to. Ako som už povedala, nikdy to nebude nad trilógiu Tento muž, ale to neznamená, že nemilujem túto sériu o nič menej.
Rozhodne doporučujem :)

Rajka440
01. dubna

Shrnem všetky tri knihy do kopy. Prvými dvoma som bojovala žiadny poriadny dej to nemalo. Doslova som sa cez ne musela preniesť. Tretia kniha bola uplne o inom. Mala niečo do seba dobre sa čítala a hlavne konečne sa tam niečo dialo.Malo to dej nebola furt len o tom istom a malo to aj nejakú zapletku. Az na niektoré pasaže stále dookola.Takže táto tretia sa mi páčila.

wvanilka
31. března

Čtivá kniha a zajímavý příběh. Hlavní hrdinové - no občas na ránu oba dva, ale co jí musí vytknout jsou ty erotické scény - na můj vkus tam bylo dosti opakujících se pasáží. Ale hodnotím 5* za skvělé zakončení série.

gardy
27. března

I přes méně příznivé komentáře má kniha-série své kouzlo. Tak do třetice...

Damienronnie
25. března

Výborná , prečítaná za pár hodín :)