Odhalená

Sexy, emocionální, fascinující a tajemné. V posledním dílu trilogie Jedna noc doznává milostný vztah Livy a Millera ohromujícího vyvrcholení. Livy nikdy nepoznala takovou touhu. Krásný Miller Hart ji svádí a uctívá ji těmi nejhříšnějšími způsoby. Dokáže číst její nejniternější myšlenky, které ji stále více stahují do jeho nebezpečného světa. Miller udělá cokoli, aby Livy zajistil bezpečí, i když kvůli tomu musí riskovat svůj vlastní život. Ale jeho temná minulost není tím jediným, co ohrožuje jejich společnou budoucnost. I její rodinné tajemství vychyluje jejich milenecký život z rovnováhy. Livy nad svým životem ztrácí kontrolu a poznává utrpení všudypřítomné lásky i smrtící posedlosti, která by je mohla oba zničit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/368886/odhalena-9GQ-368886.jpg 426
Série:

Jedna noc (3.)

Originální název:

Unveiled (2015)

Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, XYZ
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
Evka3814
08. dubna

Konečně jsem se dočkala posledního dílu a nezklamal. Docela me překvapilo nečekané rozuzlení.

Bey
04. dubna

Možné spoilery

BUM! Veľké odhalenie, nádherný koniec. Nemôžem nič vytknúť. Opať ma pohltil prekrásny a emočne prepracovaný dej. Akcia a romantika bola vyvážená. A TIE KONEČNÉ KAPITOLY - boli dokonalé, Harry bol dokonalý, nový Miller bol dokonalý, odvážna a silná Livy bola dokonalá... nemám slov. Jodi je proste Pani s veľkým P.
Hoci som v knihe našla veľa podobností ku sérii Tento muž (napríklad, chlapčenské správanie Milleraa, zlomený muž, žiarlivosť, alebo správanie ku Harrymu) nevadilo mi to. Ako som už povedala, nikdy to nebude nad trilógiu Tento muž, ale to neznamená, že nemilujem túto sériu o nič menej.
Rozhodne doporučujem :)

Rajka440
01. dubna

Shrnem všetky tri knihy do kopy. Prvými dvoma som bojovala žiadny poriadny dej to nemalo. Doslova som sa cez ne musela preniesť. Tretia kniha bola uplne o inom. Mala niečo do seba dobre sa čítala a hlavne konečne sa tam niečo dialo.Malo to dej nebola furt len o tom istom a malo to aj nejakú zapletku. Az na niektoré pasaže stále dookola.Takže táto tretia sa mi páčila.

wvanilka
31. března

Čtivá kniha a zajímavý příběh. Hlavní hrdinové - no občas na ránu oba dva, ale co jí musí vytknout jsou ty erotické scény - na můj vkus tam bylo dosti opakujících se pasáží. Ale hodnotím 5* za skvělé zakončení série.

gardy
27. března

I přes méně příznivé komentáře má kniha-série své kouzlo. Tak do třetice...

Damienronnie
25. března

Výborná , prečítaná za pár hodín :)


Štítky

pro ženy erotika

Autor a jeho další knihy

Jodi Ellen Malpas

Jodi Ellen Malpas
anglická, 1980

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených4x
v Přečtených40x
v Doporučených1x
v Knihotéce43x
v Chystám se číst67x
v Chci si koupit15x