Sladké vykúpenie

Pragmatická LIIS LINDYOVÁ agentka FBI. Práci je oddaná telom i dušou, o čom svedčí aj to, že zruší zásnuby a dá sa preložiť zo Chicaga do San Diega. Zbožňuje svoj pracovný stôl a večne hľadí na obrazovku laptopu. Sníva o povýšení a o tom, že si bude potriasať ruku s riaditeľom vždy, keď vyrieši náročný prípad. Špeciálny agent THOMAS MADDOX je arogantný, prísny a nepozná zľutovanie. Aj preto patrí k najlepším zamestnancom úradu. Jeho úlohou je klepnúť po prstoch najväčším svetovým kriminálnikom. Hoci už zachránil množstvo životov, na jeden akoby nemal dosah. Jeho mladšiemu bratovi Travisovi hrozí, že pôjde do väzenia, lebo sa zaplietol do udalosti, pri ktorej zahynulo niekoľko vysokoškolákov. Travisa môže v tejto situácii zachrániť iba jeho nezvyčajné prepojenie na mafiu. Thomas pre svojho brata vydobyl dohodu, no musí ho presvedčiť, aby sa dal naverbovať do FBI. Liis a Thomas sa tvária, že sú pár, a odcestujú na sobáš na pláži, kde Travis a Abby znova zložia manželský sľub. Práve tam majú Travisa zasvätiť do svojich plánov....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297570/sladke-vykupenie-Fkm-297570.jpg 4.482

Bratia Maddoxovi 2.

Literatura světová, Pro ženy, Dívčí romány
Vydáno, Fortuna Libri (SK)

Beautiful Redemption, 2015

Kniha Sladké vykúpenie

YenMaja
07.07.2020

Příběh Thomase a Liis byl pro mě nejzajímavějši ze série bratrů Maddoxových. Tvoří jej dvě dějové linky, vztah hlavní dvojice a vyšetřování FBI, což jsem velmi ocenila, knihy z policejního prostředí mám ráda. Dávám plný počet hvězdiček a těším se na příběh dvojčat, nyní už v angličtině.

FairyD.
27.04.2020

Táto druhá časť série o bratoch Maddox sa mi páči oveľa viac. Čitateľ sa pri čítaní nenudí, v knihe nie je nič na viac a neobsahuje časti ktoré sú iba na natiahnutie knihy. Postavy a ich príbehy, zápolenie zo životnými prekážkami, osudy – to všetko dokáže čitateľa vtiahnuť do deja. Zápletka z FBI oddelenia tomu dodáva šmrnc. Na pozadí všetkého je láska, humorné ale aj vypäté situácie.

DdeK
23.11.2019

Chystám se přečíst oba díly najednou a už teď vím, že budu namlsaná. A naštvaná po dočtení, protože si nepřečtu dva poslední (u "nás"nebyli vydány a ani se asi už nevydají).

malazluta
14.06.2019

Další pokračování o jednom z bratrů Maddoxových, tentokrát o Thomasovi. Není to špatné čtení, ale musím říct, že z knih, co z této série doposud vyšly, mi přišla nejméně zajímavá.

@agata
13.02.2019

kniha prečítaná za pár hodín, oddychovka, ktorá poteší

Monka0901
24.10.2018

Táto kniha sa mi veľmi páčila, dokonca viac ako Sladké zabudnutie :)

Evka3814
06.10.2018

Tato autorka nezklame,opět pěkné čtení. Konečně mě docvakl i první díl:)

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Lov
Lov