Můj nejmilejší suvenýr

Moje plánovaná dovolená pro dva se nečekaně proměnila v osamělý výlet. Než abych se tím trápila, sbalila jsem kufry s pocitem, že týden v luxusním hotelu je přesně to, co potřebuju. Ale jako by jedna katastrofa nestačila, ocitla jsem se bez střechy nad hlavou, stejně jako stovky dalších lidí. Už to vypadalo, že místo vysněné dovolené budu spát na zemi v hotelové hale. Jenže pak jsem zaslechla, jak se jeden krasavec vydává za hosta, který dosud nedorazil, aby mohl využít jeho rezervaci. Když jsem se doslechla, že se jedná o dva pokoje, místo toho, abych ho prozradila, začala jsem dělat, že jsem jeho sestra. Tak začal příběh „Mila a Maddie“. Z bezvýchodné situace se náhle stalo dobrodružství. Můj falešný bratr mě několik dní prováděl okolím svého rodného města. Když nastal čas odjezdu, ani jednomu z nás se ještě nechtělo rozloučit. A tak místo toho, abychom se vrátili domů, vydali jsme se spolu na cestu autem. Z každé zastávky jsme si odvezli suvenýr na památku. Ale přestože to mezi námi jiskřilo, nikdy k ničemu nedošlo. Milo věděl, že se zrovna vzpamatovávám z rozchodu a nechtěl toho zneužít. Proto jsme se na konci výletu dohodli, že se sejdeme znovu za tři měsíce. Chtěla jsem se s ním znovu setkat. Ale když jsem se vrátila domů, realita na mě dopadla plnou vahou. A začala jsem se bát, že svého krásného neznámého ztratím navždy. Bude pro něj v mém životě místo? Nebo se vzpomínka na něj stane jen mým nejmilejším suvenýrem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460520/big_muj-nejmilejsi-suvenyr-fMB-460520.jpg 4.2312

Vydáno: , Baronet

My Favourite Souvenir, 2020

Kniha Můj nejmilejší suvenýr

adela2230

Skvělý příběh, klasický od těchto autorek. Určitě nezklame, je tam jiný problem, než obvykle, což dodává nový impuls.

smejkalova.m

Krásný příběh, vyvrbilo se to trochu jinak, čekala jsem, že se opravdu potkají až na Valentýna. Nicméně tahle kniha byla zase trefa. :) Hazel&Matteo

tanecnica

Moje první kniha nového roku. Myslím, že jsem zvolila dobře. Příběh je plný romantiky, sexu, k tomu cestování a zážitky. Inspirace do dalších měsíců tohoto roku :-) Holky autorky spolu opět nezklamaly.

Slunečnice322

Jedním slovem: Doporučuji!

Damonka12

Tak tohle byla paráda, přečteno na jeden zátah. Ten zvrat v polovině knihy wow. Tahle kniha je přesně něco pro mě. Miluju ji. Doporučuju.

luzajickova
18.12.2021

Když jsem si vybírala knihu, tak jsem samozřejmě sáhla hned po Vi a Penelope, ony píšou úžasné příběhy. Velmi se mi líbilo, jak dobrodružství Maddie a Mila začalo. Nebudu tu psát jejich opravdová jména, nechte se překvapit, stejně až otevřete první stránku knihy, uvidíte pravé jméno Maddie. Obě postavy mi sedly okamžitě, i přesto že Maddie trvalo déle než si připustila své city. Milo byl zlatíčko, snažil se prožívat dobrodružství a rozesmívat Maddie. Vlastně si pomáhali navzájem, jelikož každý měl nějaký problém nebo blok. Dobrodružství do kterých se dostali, byli opravdu vtipná až kolikrát překvapivá nebo trapná. Též se mi líbilo, jak si z každého výletu vezli onen SUVENÝR.
Felicity mě nijak neoslovila, až nesedla. Stále Maddie tlačila do něčeho, co ona sama nechtěla, i když si to nechtěla připustit. Vědma, čili kartářka Zara, dávala nápovědy což byl oříšek a mě by to snad ani nenapadlo. Maddiin snoubenec...chápu to, ale zároveň nechápu. Nemá právo ji nutit do něčeho, co sama nechce (kdo četl snad pochopí). Mila rodiče jsem si zamilovala hned, ale u jeho matky to chvíli trvalo. Celkově mě kniha opět pohltila a konec, čili epilog, o pár měsíců později byl hodně dojemný, opravdu skvěle načasovaný a jsem ráda za to, co vše zahrnoval.

V.Marie
08.12.2021

Dost velká náhoda, ale proč ne? Možná se takové věci dějí :) romantika a Sazka na jistotu. Přečteno za odpoledne. Doporučuji

krevetka79
03.12.2021

Tyhle autorky prostě umí chytit za srdíčko, rozesmát naplno i rozbrečet.
Krásný příběh od kterého se nejde odtrhnout, dokud ho nezhltnete .