Rychle a vášnivě

Rychle a vášnivě https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246103/bmid_rychle-a-vasnive-246103.jpg 4 401 56

Driven série

Rylee Thomasová byla přesvědčena, že po prožité tragédii se už nikdy nedokáže zamilovat, když do jejího života vtrhl Colton Donavan — mužný, drsný, bohatý a nádherný. Probudil v ní dávno zapomenuté city a roznítil v ní erotickou vášeň, o jejíž síle neměla tušení.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Fueled , 2013

moma08
08.08.2022 4 z 5

Teda tenhle díl byl plný napětí, ale musím říct, že zrovna u téhle knihy by mi ani nevadilo, kdyby byla kratší. Zbytečně se to táhlo.

Kristy.Seb
04.06.2022 4 z 5

Konec tohohle dílu mi až vadil. Ztrácela jsem se v tom.

medvídě
31.12.2021 4 z 5

Kniha navazuje na děj ve chvíli, kdy jsme zavřeli první knihu.
Vidíme (čteme) příběh ze strany Esa (Coltona) i Rylee, takže si můžeme udělat obrázek, co se tam vlastně všechno událo, a jak to vlastně chceme pobrat. Postavy se vyvíjí, mění a spolu s nimi i názory a pohledy na různé situace.
A ten konec tohoto dílu … je nutné mít po ruce 3. díl

„Když člověk dělá všechno podle pravidel, přijde o veškerou legraci“ (str. 204)

Ren95
09.12.2021 5 z 5

Tak ani druhý díl nezklamal, příběh hezky plyne, člověk se u toho rozhodně nenudí! Je potřeba mít všechny tři díly, jinak budete naštavný, že nevíte, jak to dopadne :-)

Ralemo
03.12.2021 5 z 5

Skvělý druhý díl, napínavé a ten konec. No ihned jsem hledala další díl online, ale bohužel. Musím si počkat pár dní na tištěnou verzi. První dva díly přečtené ani ne za den a za mě plný počet bodů. Super! doporučuji.

majka45
06.04.2021 4 z 5

Všechny tři díly se četli velice dobře a rychle. Třetímu dílu bych jen vytkla zbytečné pitvání citů mezi hrdiny na konci knihy....pěkně se to táhlo.Třetí díl byl, co se týká děje a zvratů, velice bohatý. Stále se osudy hrdinů zamotávaly....Pokud mohu radit budoucím čtenářům...hned z prvopočátku si sežeňte všechny díly. Konce prvních dvou jsou nedokončené a hned děj navazuje v dalším díle. Neumím si představit, že bych musela na další díl čekat.

hadenka
20.03.2021

Opět nezklamalo,čtivé,baví mě škorpení hrdinů,jejich usmiřování,jejich vášeň. Jdu na další dík,už se těším.

narisa
19.07.2020 4 z 5

Tak Colton je vážně srdcovka. Ry je také super, ale tento díl mi přišel jako strašné natahování a všechno se moc opakovalo. Čekala jsem, že se více objeví kluci - Zander, Scooter, Shane,... Nejvíce se mi líbil začátek a závěr :). Velice se těším na třetí díl.

EvikU.
26.06.2020 4 z 5

Tahle kniha mi přišla o něco lepší než první díl.

SPOILER: Jen se nemůžu vcítit do toho, že by se někdo ve skutečném životě takhle moc pohádal, řekl tolik zraňujících slov si navzájem a zas to pak bylo dobrý. No ale ten před konec, kdy si to vyříkali byl fakt krásnej.. před závodem když ji řekl, že ji závodí, kdo četl tak ví. U toho musí "áchat" každá žena. A úplný konec mě rozsekal tak, že jsem ať už jsem chtěla jen dočíst a spát tak jsem na prolog otevřela i 3 díl. Jdu na něj. A knihu doporučuji.

petulkapeta
02.04.2020 5 z 5

moje srdce...emoce jako na horske draze...a ty konce...

Chvilkasnění
22.03.2020 5 z 5

Druhý díl byl slabší než ten první, ale mé přání zůstalo. Bylo tam hodně míst kdy bych Rylee a Coltona nejraději zaškrtila. :)

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Celá série je super!!!

Toledo
26.02.2020 3 z 5

Druhý díl byl o něco slabší než ten první, přišlo mi, že je to pořád to samé dokola. Až posledních cca 50 stran to mělo nějakou akci a napětí i když předvídatelnou zápletku. Každopádně se pustím do třetího dílu abych věděla jak to dopadne.

Izabell
24.11.2019 3 z 5

Místy jsem začínala mít pocit, že se mi zasekla gramofonová deska. Mohlo být víc "podstatného". Skoro mě to až nudilo

anibeni
28.10.2019 4 z 5

Tento díl mi přišel o něco lepší než díl první... stalo se tam toho víc než dost a i když je kniha hodně předvídatelná, jako oddychovku to beru..

beruzzka
03.09.2019 1 z 5

podle me asi nejslabsi dil ze serie, nic extra se nestalo a cetla jsem spis ze zvedavosti, jak to dopadne

janelka2
21.06.2019 5 z 5

Tak jako nelze ho nemilovat že jo :-) Chvilkama mi už přišla ta její nerozhodnost moc ale jinak jako super knížka. Autorka dokázala vykreslit utrpení postav a já to cítila a kdo někdy z lásky trpěl, trpí při přečtení zas. Takže doufám že v posledním dílu se to né pokazí a všechno dobře dopadne:-)

malazluta
18.06.2019 4 z 5

Pěkné pokračování, už se těším na další díl.

Monni
06.06.2019 3 z 5

První díl se mi líbil o něco více než tehle. Ale i tak tyto knihy prostě miluju :D. Opravdu jsem ocenila i kapitoly z pohledu Coltona. To byl opravdu super tak od spisovatelky. Hlavní hrdiny nejde nemilovat. Občas sice nad jejich chováním kroutím hlavou, ale je to prostě úsměvné a k těmuto druhu knih to prostě patří :)

V.Vendulii
07.04.2019 3 z 5

Série celkově se mi líbí, nicméně mám pocit, že je to pořád dokolečka. Hádka, usmiřování... Za mě byl první díl lepší. No i přesto nejde Esa nemilovat, nemám pravdu?