Rychle a vášnivě

Rychle a vášnivě https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246103/bmid_rychle-a-vasnive-246103.jpg 4 401 56

Driven série

Rylee Thomasová byla přesvědčena, že po prožité tragédii se už nikdy nedokáže zamilovat, když do jejího života vtrhl Colton Donavan — mužný, drsný, bohatý a nádherný. Probudil v ní dávno zapomenuté city a roznítil v ní erotickou vášeň, o jejíž síle neměla tušení.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Fueled , 2013

Bookworm_213
09.11.2015 3 z 5

Opět musím dát stejné hodnocení jako u předchozího dílu, a to tři hvězdičky. Ne že by mě příběh nebavil. Jen jsem v knize nenašla nic, co už bych někdy někde nečetla. Konec však byl nečekaný! Jsem typ člověka, který když začne číst knihu z nějaké série, musí přečíst všechny díly, proto netrpělivě čekám, až se mi do rukou dostane poslední díl, a já tak budu moci v klidu spát, když budu vědět, co se stalo... Z knihy mi utkvěl jeden rozhovor hlavních hrdinů, proto jako vyznání lásky volím ne: I race you, ale I book you! :)

Ditules
30.10.2015 3 z 5

Sváří se ve mně racionální postoj, který mi nedovoluje dát více než 3 * a emocionální, který by šoupnul hned 5* :D Zajímalo by mě, jestli je tu někdo, kdo se pokusil spočítat, kolikrát v knize padlo slovo k...a :D Jinak větřím, že Coltonova černá skříňka bude jeho biologická matka a už teď je mi z toho lehce nevolno...

janík1606
24.09.2015 5 z 5

Přidávám se k chvále ostatních. Přesně jak už bylo napsáno, byl to tobogán emocí. Láska, zloba, lítost, zklamání, radost, naděje ... Konec předvídáte, ale po přečtení tomu stejně nemůžete uvěřit. Už ať tu je třetí díl. Pořád na ně musím myslet.

shey
22.09.2015 5 z 5

Skvělé pokračování, téma perfektně zpracované. Konec jsem trochu čekala, ale stejně mě dostal.....takže se přidávám do fronty fanynek Coltona , které čekají na 3.díl!
Kniha má velké plus i za P!NK :o)

FreshPatty
21.09.2015 5 z 5

Tam, kde příběh skončil, v této knize začíná. Colton a Rylee mne prostě baví. U minulé recenze jsem asi vypsala naprosto všechno, a proto se zde nechci opakovat, přesto musím naštvaně zopakovat - co ten konec?! To jako fakt?! Takové nervy mi nesmíte dělat !! Nutně potřebuji další díl! :D Kniha, která jednoznačně stojí za přečtení, určitě nebudete litovat. :)

JanaDor
19.09.2015 4 z 5

Kniha se mi velmi dobře četla. Je hodně o pocitech a ne o akci. Sexuální scény jsou přirozené a s velkou fantazií. Opravdu taková pohádka pro dospělé. Vyprávění Rylee je zpestřeno vyprávěním Coltona. Které je mužně citlivě vulgární a mě to v některých momentech přišlo i vtipné. Pokud se vám líbila jednička, do dvojky jděte určitě. Pokud jste ji ještě nečetli a máte rádi tento druh žánru. Počkejte si na třetí díl a dejte si tuto romantickou nálož najednou. Stojí za to. Zatím to vypadá na velmi povedenou sérii.

Veronika.C
09.09.2015 5 z 5

Úžasné pokračování série ikdyž Rylee mě někdy trochu štvala, byla pěkně zabedněná ... byla jsem ráda, když se vše vyřešilo a myslela jsem že díl skončí dobře a najednou takový závěr? ... už aby vyšel třetí díl, abych věděla jak to dopadne

Frakira
04.09.2015

Opět příjemné počteníčko, ani druhý díl nezklamal...a nemusí to být vždy intelektuální a náročné, aby se líbilo. Rozhodně jedna z těch lepších erotických sérií! Jsem v očekávání třetího dílu :)

pypyes
02.09.2015 5 z 5

teda jsem napnutá jak kšandy.Už chci poslední díl. Rylee mě strašně štvala když se Colton snažil.Nemůžu se dočkat posledního dílu

fidáš
02.09.2015 5 z 5

Tak za mě byl druhý díl snad ještě lepší než ten první. Bože a poslední díl až v listopadu? To snad nemyslí vážně. To nám dělají schválně.

Beni
01.09.2015 5 z 5

Uff, tak to bylo zase něco :-) Jednou nahoře, podruhé dole - a teda jako fakt na dně. Už jsem myslela, že to snad nevyřeší! Zatracená, tvrdohlavá ženská!!! A Tawny bych nejraději poslala do horoucích pekel. Srdce mi pro Coltna krvácelo, děťátko moje :-*
Ale co měl zas znamenat ten konec? To jako vážně musíme vydržet až do vydání dalšího dílu? To nemohli dát na konec alespoň ukázku z třetího dílu? Já se z toho zbláznim.
Tahle kniha mi, stejně jako jednička, přirostla k srdci :-)

Nuttelka
31.08.2015 5 z 5

No teda uf... Jak píše Samira, jedna velká a dlouhá horská dráha emocí, tolik pocitů jsem snad v knize ještě nezažila. Ale teda dost tvrdé sousto v dětství je Coltonovi přiděleno :-( Moc se mi líbí, jak se za sebe bojují, snaží se, aby jim to klapalo, i když už to opravdu chvílemi vypadalo, že to Rylee úplně vzdá, už toho bylo moc a mít něco po ruce, oba je praštím po hlavě :-))) Ale úplně nejlepší věta: "Závodím tě, Ryles." Kdo si přečte pochopí, za mě zasloužených plný počet hvězdiček, ale teda ten konec, zase... Nenávidím takové konce! Chci další díl, teď hned :-)))

LilliBell
30.08.2015 5 z 5

Z máloktorej série býva druhý diel lepši ako prvý a v tomto prípade sa táto výnimka udiala. Napriek rozsahu kniha nebola vôbec zdĺhavá, ba naopak napínavá a nebolo možné sa od nej odtrhnúť. Aj keď občas by som bola hlavných hrdinov niečím udrela po hlave a striedavo raz jedného, potom druhého. A o tom to bolo, proste záujem, čo sa ďalej udeje až do samého záveru. A záver opäť s konštatovaním: koľko zasa budem musieť čakať na pokračovanie...

Omii
23.08.2015

Prosím, neměl by někdo jako e-knihu a byl by se ochotný podělit? Děkuji

Samira
16.08.2015 5 z 5

Druhý díl byl tedy pořádnou horskou drahou emocí. Hlavní zápletka je hodně drsná, ale výborně zpracovaná, doslova jí propadnete. Ti dva jsou jak několik sudů dynamitu, byly chvíle, kdy bych je nejraději praštila po hlavě , aby se už probrali, hlavně Rylee. A když už si konečně oddychnete a máte úsměv na rtech, tak dostane infarkt. Ach, nechci, nemůžu čekat, chci číst dál... Knihu samozřejmě doporučuji!
P.S. K.... čáry mě opravdu pobavily:)!

EvaSupovic
06.08.2015 5 z 5

Tak za mě se kniha fakt líbila. Nevím, zkrátka mám ráda takové škádlení a popichování a to mě baví. Kniha mě rozhodně nezklamala, až na konec samozřejmě :-( Kdo to má jako zase vydržet????