Rychle a vášnivě

Rychle a vášnivě https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246103/bmid_rychle-a-vasnive-246103.jpg 4 401 56

Driven série

Rylee Thomasová byla přesvědčena, že po prožité tragédii se už nikdy nedokáže zamilovat, když do jejího života vtrhl Colton Donavan — mužný, drsný, bohatý a nádherný. Probudil v ní dávno zapomenuté city a roznítil v ní erotickou vášeň, o jejíž síle neměla tušení.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Fueled , 2013

Knihomolka97
18.03.2019 5 z 5

Tohle byla neuvěřitelná jízda! Lepší než první díl, příběh jak na horské dráze nahoru dolů. Bože, v jednu chvíli jsem chtěla knihu zničit, spálit, roztrhat! Takové emoce ve mě dlouho žádná kniha nezanechala. Nevím jestli Coltona milovat nebo nenávidět...
No dobřee nejde ho nemilovat... :-D
Konec opět pekně navnadil na pokračování (do kterého se okamžitě vrhnu), ale čekala jsem, že tato situace tam jisto jistě přijde.

LadyHip
06.05.2018 5 z 5

Tohle je tak senzačně vystavěný příběh! Nedokážu ho odložit... Konec mě opět odrovnal, ale i všechno před ním má náboj, svůj vlastní obrovský magnetismus. A scéna na kapotě luxusního žihadla...tak tu jsem si přečetla hned dvakrát, aby tak rychle neskončila :))) Rychle na třetí díl.

michaela8804
23.01.2018 5 z 5

Druhý díl lepší než ten první! Konečně se do toho vložilo i Coltonovo vyprávění a to se mi hodně líbí, když vidím oba pohledy na věc. Občas je Colton fakt na facku. Má za sebou hodně těžké dětství, ale Rylee už zná a člověk by čekal, že se zkusí svěřit, aby se to trochu už někam pohnulo. Je to mezi nimi hotová Itálie. Závěr pochopitelně opět strhující a okamžitě jsem hned po zavření dvojky sáhla po trojce. Tyhle příběhy na pokračování, co nemají konce mě vážně hodně baví. Další díly ze série Driven ještě nejsou přeložené, ale to mi nebrání, abych si to přečetla v originále. Prostě mi to nedá!

jani.ruzicko
15.12.2017 5 z 5

Začátek mě naprosto odrovnal... (vážně to zneužívání bude tak, jak si myslím?) :( prostředek mě odrovnal... (tak š*kal s Tawny nebo ne?) :/ a konec? Ten mě taky odrovnal... (Závodím tě, a na to dozávodil...) =D bože, jak tohle dopadne... =)

Mergirus
24.11.2017 2 z 5

Ach ne, stále váhání, zda má s ním být, nemá, on nechce, ona chce, je to takhle a pak jinak.... Ani se mi nechce do třetího dílu...proč já nemám ráda nedočtené série? :( Budu se muset obětovat, ale za mě má kniha spoustu chyb, proto se k ní vracet rozhodně nehodlám.

salča
23.08.2017 5 z 5

V prvním díle mi zpočátku vadila podobnost s 50 odstíny,proto 3 hvězdy.Zvědavost,jak se bude děj vyvíjet mi ale nedala a četla jsem dál.Teď jsem ráda,protože tenhle díl stál za to.Byla to smršť emocí a nešlo přestat číst.Rozhodně 5 hvězd.

Karolína18
01.08.2016 3 z 5

Nejprve jsem chtěla dát ještě nižší hodnocení, ale nakonec jsem uznala, že kniha má přeci jen trochu něco do sebe a můj názor také pomohl upravit fakt, že se hlavní hrdinka "pochlapila" a konečně přestala nestále vzdychat nad Coltovým tělem a jeho krásou. Na to, že jsem se původně nechtěla už ani pouštět do Rychle a nespoutaně je to úspěch.
Líbily se mi chvíle škádlivého dráždění, kterému se dvojice oddávala, díky Bohu, téměř ve stejné míře jako sexu. Díky tomu jsem totiž to obrovské množství erotických scén dokázala nějakým způsobem přežít. Poslední třetina druhého dílu byla asi nejlepší.
Velmi se mi líbily zmínky a scény o Ryleeině práci. Jako by tam zkrátka zapadaly a propůjčovaly čtenářům tohoto sexuálního koktejlu chvilku času na oddech.
Konec byl předvídatelný, ale chápu, že autorka potřebuje navnadit na pokračování. Doufám, že mě způsob řešení dalšího dílu nepřinutí jen protáčet oči nad ohranými a nevynalézavými východisky.

Kikuli
24.07.2016 4 z 5

Do téhle série jsem se zamilovala :) , hodně čtu , že je to obyčejné ... Je to příjemné čtení , do kterého jsem schopná se začíst a nepustit se než dočtu. Samozřejmě kniha ope skončila uzavřeným koncem , po kterém si si na internetu musela hledat pokračování :D Sice pohých 25 stran ale i to pomohlo . Nemůžu se dočkat na další díl.

janno69
03.06.2016 5 z 5

Jak jsem psala u jedničky, prostě super oddechové čtení, co tě chytne za srdce i za koule :-)

čmuchinka
03.05.2016 4 z 5

Super kniha.....do Esa :) se člověk musí zamilovat:)))

LucyNej
15.04.2016 5 z 5

Výborné.... už se nemůžu dočkat, až se začtu do dalšího dílu.

Katka313
26.03.2016 4 z 5

Oproti prvnímu dílů jsem přidala jednu hvězdičku hlavně za to co se stalo před konečnou scénou. Taky me trochu více bavil, ale těch hysterickych scén a dramat na me už bylo opravdu moc.

Haňulec
11.03.2016 5 z 5

Velmi chytlavý dej knihy vás zavede přímo do příběhu, že kterého je únik až na konci knihy. Velmi mě zaujal Coltonuv zájem a kluky z domova. Fakt super :-). Knihu můžu jen doporučit.

LilianaFalcon
22.01.2016 4 z 5

Co je nevýhodou druhého dílu trilogie? Prostě víte, že to neskončí zrovna růžově ;-)
Jinak knížka byla zase super. Nadprůměrná, co se žánru týče.
Hlavní postavy zajímavé,... ale je to prostě druhý díl. Tak je jasné, jaké schéma v rámci trilogie, se tam asi tak může odehrávat.

cukrovka
21.01.2016 5 z 5

Prostě super. Tenhle díl byl stejně dobrý jako první díl. Příběh plný emocí, a ten konec mě dostal. Už se nemůžu dočkat až budu číst pokračování.

jitka7
13.01.2016 5 z 5

Co dodat... děj se pořád vyvíjí, vůbec není nudný. Hlavní i vedlejší postavy jsou fakt velice zajímavé.

sarka4540
06.01.2016 5 z 5

Tak za mně paráda ještě napínavější než první :-) . Mám supr představivost takže , když čtu tak to před sebou vidím jako film . Sakra a na třetí díl musím čekat a bůhví jak dlouho . Než to dorazí do knihovny a na mně přijde řada . No hold budeme čekat a číst další doufám taky tak napínavou :-)

evelýny
04.01.2016 4 z 5

Tenhle díl mě dostal. Sice odstíny šedi jak vyšité, ale mě se líbil psychologický aspekt . A ten konec - za ten jsem přidala jednu hvězdičku. Bohužel originalitu v této knize nenajdete.

Laf
17.12.2015 5 z 5

Úplně úžasné pokračování, které bylo stejně dobré jako první díl. I přes to, že mi přišlo, jako kdyby se točili v kruhu, že jednou láska až do nebe, podruhé zase nenávist a nevraživost, a to pořád dokola, tak jsem knihu přečetla jedním dechem. Jenom mě štve ten utnutý konec a pokračování příště. Tuto sérii je nejlepší číst v kuse, ale i tak se těším na další díl :)

lucka8081
08.12.2015 4 z 5

Moc hezká a čtivá knížka. Těším se na další díl