Rychle a smyslně

Rylee Thomasová je se svým životem spokojená..., i když srdce má obehnané vysokou zdí. Jednoho dne ale padne, a to doslova, do náruče Coltonu Donovanovi. Zničehonic ji zaplaví touha. Jenže někoho tak nadutého jako je Colton, amatérský automobilový závodník, podnikatel a profesionální lamač srdcí, snad ještě nepotkala. Ona mu naletět rozhodně nehodlá. Co když se ale za tím obřím egem ukrývá něco hlubšího? Jako by se pod tou tvrdou slupkou tísnila laskavost. podlehne nakonec jeho kouzlu, nebo se jí podaří umlčet své vlastní pocity? Rylee ale proti vlastnímu tělu dlouho bojovat nedokáže. Navíc on stejně pokaždé dostane to, co chce... a teď chce ji. Dokáže si ho udržet od těla? Dokáže od ní odejít? Vydají se na cestu společně, anebo každý půjde tou svou? Dalsí díly této strhující erotické trilogie - Rychle a vášnivě a Rychle a nespoutaně - na sebe nenechají dlouho čekat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224286/rychle-a-smyslne-DoB-224286.jpg 4.2412

Driven 1.

Vydáno, Jota

Driven, 2013

Kniha Rychle a smyslně

Jita160

Tak za tuto sérii opravdu moc díky.
Byla vážně skvělá.
Nenechala mě vůbec vydechnout dokud jsem nedocetla poslední díl.
Příběh byl velmi vzrušující a napínavý,nabitý chemii mezi dvěma spřízněnými dušemi.Moc jsem jim fandila.
A i když se mě to stává málo kdy tak na konci knížky jsem i slzy uronila.
Vůbec neváhejte a puste se do ní....

enite22

Je to sice kopie 50 odstínů šedi, ale přesto jiný. Jako chování Esa mi přišlo zvláštní. Jednou byl hodný, když Ry chtěl, ale jinak teda byla jen kus hadru. Nemohla jsem se do knihy pořádně začíst. Asi si budu muset přečíst další díl, at se dozvím, proč se tak choval.

hadenka

Kniha mě bavila,chemie mezi hlavními hrdiny,přečteno jedním dechem,už se těším na další díl.

Alnima
12.12.2020

Moc pěkná série. Někdo píše, že je to podobné Padesáti odstínům šedi, ale tady musím říci, že pro mě je tento příběh mnohem hlubší. Ráda se k němu vracím, což u výše zmíněné knihy se mi ještě nestalo.

narisa
13.07.2020

Ano, chvílemi to připomíná jiné knihy tohoto žánru. Ale! Colton je mi sympatický a zažil toho vážně dost, takže se mu moc nedivím. To, co zažila Rylee si vůbec nedovedu představit. Opravdu hrůza. Vůbec nechápu, jak se přes to mohla dostat. Takže jsou vážně dvojka. To se nedá s Christiánem a Anastázií srovnat. Ana nic takového nezažila. Jink se mi moc líbí, jak to mezi hlavními hrdiny jiskří a jejich slovní přestřelky jsou také super. Těším se na pokračování a držím jim palce.

EvikU.
22.06.2020

Já nevím, první knihy s erotikou mě bavily nějak víc. Ne že by to bylo špatný. ALE.

SPOILER: Místy jak přes kopírák s 50 šedi. On má za sebou temnou minulost, kterou ji nechce říct, nabízí ji jen sex, ona chce vztah a pomoci mu. Konec byl taky jak v šedi, že to skončí. Choval se k ní vyloženě hnusně. No já bych další pokračování neměla. Pro mě by ten chlap prostě skončil. Tak jsem moc zvědavá jak se s tím autorka popere v dalším dílu. Nemám ráda nedočtené série, proto jdu na další díl. Hodnocení původně na 3 ☆ , nakonec jsem dala 4☆, protože kniha nebyla jen o sexu a líbila se mi práce hlavní hrdinky a i on jak ji pomáhal s dětmi, které nemají rodinu. Kdo hledá nenáročnou četbu mezi thrillery, tak bude s knihou spokojen.

Povzneseny
21.06.2020

Super čtení.

martina1312
05.05.2020

Určitě přečíst celou serii! Kniha je výborná.