Ralemo Ralemo komentáře u knih

Jezdec Jezdec Skye Warren

Zajímavé pokračování, musela jsem se vrátit k předchozímu dílu, abych byla v obraze. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, Avery spadla na dno a postupně se z něj snaží zvednout, Gabriel, který si hraje na nedostupného postupem času a po všech jeho hrách konečně pochopí, kdo drží jeho srdce v hrsti a snaží se Avery ve všem pomoct a zjistit pravdu o svojí rodině. Kniha plná tajemství, touhy po pravdě, ale i touhy po pravé lásce, spousta zápletek, dramat stojí určitě za přečtení! Těším se na další díl. :)

22.12.2022 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Julie Caplin patří mezi moje oblíbené autorky, doteď mě její knihy vždycky zaujaly, každopádně z této mám docela jiný názor. Většinou knihu přečtu na jeden zátah, k této jsem se docela musela nutit číst, abych ji vůbec dočetla, začátek mne moc nezaujal. Každopádně kniha neobsahovala žádné velké drama, ani zápletku, příjemná oddechovka k odpolednímu kafíčku, Každopádně 5* si nezaslouží. :)

19.12.2022 4 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Tak toto byla pecka, za poslední dobu knížka, která mě vážně dostala do kolen. Od začátku zajímavý děj, spousta zvratů a zápletek, hodněkrát jsem měla slzy na krajíčku. Je pravda, že druhá část mohla být o něco delší, byl tam velký skok, ale i tak jsem nadšená. Moje nejoblíbenější autorka opět nezklamala. Neskutečná sexuální přitažlivost mezi Leem a Felicity. Skvělý děj a zajímavá zápletka v podobě rodinné situace Lea. V kapitolkách se Sigem jsem se vážně pobavila a nakonec i jeho zápletka mě dostala a vlastně mi přirostl k srdíčku. Krásně napsáno, každá romantická duše musí být spokojená. Určitě se k této knize někdy vrátím. :)

19.12.2022 5 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Skvělé pokračování této série! O něco lepší než předchozí díl, už v minulém díle byla viditelná přitažlivost mezi Elis a Archerem, proto jsem se na jejich příběh velice těšila. Od začátku neskutečná přitažlivost, skvělé slovní přestřelky, zajímavá zápletka a pár dramat, které stojí za přečtení. Doufám, že bude i další díl o poslední možném páru, konec této knížky to lehce nadhodil. :)

11.11.2022 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Nádherná třešnička na dortu. Abych si všechny příběhy těchto kamarádů připomněla, přečetla jsem znova předchozí díly a jsem stejně nadšená jako v minulosti. :)
A tento poslední díl vše nádherně ukončil. Bylo skvělé se vrátit k hokejistům a jejich partnerkám a vidět jak společně dospívají a co vše se v jejich životech změnilo. Určitě knížku doporučuji, četla se nádherně, a bylo úžasné vidět, jak pomalu proplouvají dospěláckým životem se vším všudy. :) Neskutečná přitažlivost, kterou si udrželi z předchozích dílů, vtipné slovní přestřelky a hlavně přátelství, které je v této sérii to nejdůležitější. :)

11.11.2022 5 z 5

Ak budeš môj Ak budeš môj Barbora Astor

Skvělé pokračování, v minulém díle jsem si Neala moc oblíbila, proto jsem se těšila na jeho příběh. Oba hlavní hrdinové byli úžasní, zajímavá zápletka a trošku jiné drama než bylo v předchozím díle. Moc se mi líbí prostředí hudebního světa, cestování. I ostatní muzikanti mi padli do noty. Těším se na další díl, kniha je psaná velice čtivě, nešlo se odtrhnout. Moc ráda se k této sérii v budoucnu vrátím.

07.11.2022 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Zajímavý romantický příběh ze středoškolského prostředí, od knihy se nešlo odtrhnout. Musela jsem ji dočíst na jeden zátah. Ten konec mě dostal, jsem zvědavá jak se vše vyvrbí v dalším díle. Skvělá přitažlivost mezi hlavními hrdiny, chybí mi pohled Aidena, ten by každopádně hodně prozradil, co se mu děje v hlavě. Doufám, že další díl bude co nejdříve. :)

06.11.2022 5 z 5

Co když uvěříme Co když uvěříme Sarah Sprinz

Třetí díl a opět nádhera, zasáhl mě stejně jako dva předchozí. Tento byl o to více okořeněný, že se jednalo o slavnou osobnost a jeho strasti. Krásně napsáno, nešlo se od knihy odtrhnout a musela jsem ji dočíst do konce. Zajímavé hlavní postavy spisovatelka fanynka a zpěvák, zajímavé postupné sbližování, které překazí zápletka v podobě splnění snu spisovatelky Hope, které vnitřně bojuje, jestli láska nebo splněný sen. Nakonec si ale zvolí správně a vše dopadne tak jak má.
Moc se mi líbí propojení postav z minulých dílů, můžeme vidět jak se ostatním párům daří. Velice doporučuji, tato série vážně stojí za přečtení. :)

05.11.2022 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Klobouk dolů, nádherný příběh se zajímavou a zároveň smutnou zápletkou. V této knize lze vidět, jak jedna osudná noc dokáže člověku poznamenat život. Líbila se mi zápletka v podobě společného obchůdku, neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, která postupně vzrůstala až dosáhla šťastného konce i přes malý zádrhel. Určitě se ke knize někdy vrátím, kniha se odehrávala v nádherném prostředí kávy a knížek, což je pro mě dokonalá kombinace. :)

04.11.2022 5 z 5

Dôvera Dôvera Michaela Brnková

Zajímavá kniha se spoustou zápletek a dramat. Mám ráda knihy od slovenských autorek a tato není výjimkou. Moc hezky napsáno, nevšední příběh. Stejně jako předchozí díl, doufám, že bude i další. Mile mě překvapila bonusová část. :) Skvělá přitažlivost mezi hlavními hrdiny.

04.11.2022 5 z 5

Ešte! (mi daj šancu) Ešte! (mi daj šancu) Teagan Hunter

No tak to byla bomba! Neskutečně nádherný, romantický příběh o nešťastné lásce, kdy si každý zaslouží druhou šanci a výjimkou není ani sexy sportovec Shep. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, oceňuji příběh z pohledu obou hlavních hrdinů. Velice vtipné slovní přestřelky, zajímavé zápletky s troškou dramatu. A šťastný konec, co víc si přát. Všechny knihy od této autorky se mi moc líbí a tato není výjimkou. Určitě doporučuji přečíst a moc ráda se k této knize vrátím. :)

01.11.2022 5 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Alessandra Torre

Pokračování nezklamalo a opět ukončeno v tom nejlepším. Přemýšlela jsem, kam se příběh Brada a Julie bude vyvíjet, každopádně takovou zápletku jsem vážně nečekala. Moc hezky napsáno, od knihy se nešlo odtrhnout, musela jsem ji přečíst až do konce. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, hodnotím kladně pohled obou dvou hlavních hrdinů a těším se na další pokračování! :)

01.11.2022 5 z 5

Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Gabriella Santos de Lima

Hezký romantický příběh, ideální k odpolednímu kafíčku. Žádné složitosti, klasické téma pilota a letušky, zajímavá zápletka, troška dramatu. Určitě doporučuji přečíst. Velké plus přikládám příběhu z pohledu obou dvou hlavních hrdinů. Nick byl miláček, ze začátku tak sice nevypadal, ale vyklubalo se z něj zlatíčko, žádný záletník. Olivie byla velice zajímavá osoba, její myšlenkové pochody určitě stojí za přečtení.

01.11.2022 4 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Zajímavý příběh, četla jsem již hodně podobný. Každopádně něco mi tam chybělo. Kniha určitě stojí za přečtení, hlavní postavy mají mezi sebou skvělou přitažlivost. Chyběl mi pohled Chase, určitě by jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací.

31.10.2022 4 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Příjemné překvapení, podle hodnocení jsem se lehce zděsila.
Každopádně krásná, romantická oddechovka se zajímavou zápletkou. Začátek byl lehce uspěchaný, možná to chtělo pár stránek navíc, jinak pěkně napsáno, děj ubíhal rychle, knížka přečtená na jeden zátah. :)
Nebylo zde žádné velké drama, což mi vůbec nevadilo, vtipně napsáno.
Určitě doporučuji, trošku mi chyběl pohled Patricka, každopádně mezi hlavními hrdiny vzniklo krásné pouto a neskutečná přitažlivost.

23.10.2022 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Velice povedená kniha, líbila se mi stejně jako dvě předchozí. Od začátku vás zaujme humorný příběh se zajímavou zápletkou v podobě konkurenčního boje. Velice vtipně popsané pasáže knížky u kterých se vážně nasmějete. Od knížky se nešlo odtrhnout a přečetla jsem ji na jeden zátah. Hlavní postavy si ihned zamilujete, mají mezi sebou neskutečnou přitažlivost a jejich slovní přestřelky jsou napsané velice vtipně a hlavně přirozeně. Velké plus je pohled obou dvou hlavních hrdinů, to u knížek vážně oceňuji. Určitě doporučuji. :)

21.10.2022 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

No páni. Tak to byla pecka, podle obálky jsem čekala něco jiného. Neskutečný příběh zasazený do americké střední školy se zápletkou, která se ve světe bohužel někdy děje. Čekala jsem, že tam budou i kapitoly z minulosti, které se tam (naštěstí?) neobjevily. Moc se mi líbil děj po této tragédii a to jak v knize bylo popsáno jak se s tím hlavní hrdinové postupně vyrovnávali a jak moc jim to ovlivnilo život.
Nakonec se z knihy vyklubala krásná romantická kniha se zajímavou zápletkou a touhou po spravedlnosti. Hlavní hrdiny si ihned zamilujete. Liv i Finn si zasloužili svoji šanci, neskutečná přitažlivost, výborné slovní přestřelky, i přes veškerou minulost si nakonec najdou svoji společnou cestu. :)

Chci tě slyšet Chci tě slyšet Alexandra Soldánová

(SPOILER) Krásná kniha od české autorky, obálka mě ihned zaujala a obsah nakonec ještě více.
zajímavý příběh o Anetě, které si prochází těžkým životem a snaží se splnit si svůj sen, když v tom ji do cesty vkročí neskutečně sexy zaměstnavatel Robin a otočí její život k lepšímu. Zajímavá zápletka, s kouskem dramatu, ale nakonec skončí vše tak jak má. Zamilovala jsem si i malou Báru. Skvělé prostředí divadla a muziky, moc se mi líbilo zasazení děje do naší vlasti, to se jen tak nevidí! :) těším se na další knihy od této autorky.

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Nádherná romantika se zajímavým příběhem. Hlavní hrdinové mi ihned přirostli k srdíčku, cílevědomá Hope a Ryan miláček od pohledu. Jejich neustálé slovní výměny a neskutečná přitažlivost vás přinutí knihu přečíst na jeden zátah. Nešlo se odtrhnout, líbí se mi prostředí krásného městečka, kde je rodina a kamarádi na prvním místě a až poté se řeší peníze.
Kniha má zajímavé zápletky, trošku dramatu, ale humor a láska zde převládá Určitě doporučuji přečíst, stojí to za to. :)

17.10.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila o trošičku víc než první díl. Každopádně skvělé propojení postav z předchozího dílu, zajímavý a nevšední příběh ze sportovního prostředí.
Děj začal velice zajímavě a od knihy se nešlo odtrhnout. Humorný, lehce nereálný začátek, každopádně pobaví a poslání Belle uspořádat fiktivní svatbu Chrisovi se zvrhne v neskutečný příběh o dobití té pravé a toho pravého. Vtipně popsaný děj se spoustou zápletek, dramat, odmítání a nakonec všichni dosáhnout toho po čem touží. Určitě doporučuji přečíst, knížka je takové jednohubka, určitě by chtěla klidně více rozepsat, ale určitě neurazí a k odpolednímu kafíčku ideální četba. :)

15.10.2022 5 z 5