Hrej tajně

Aston Banks se nikdy nechtěl zaplést do vztahu s Megan Harperovou – ani té osudné noci. Od dětství ho pronásledují děsivé vzpomínky, se kterými není schopen se vypořádat. Ví, že právě ona by dokázala během chvíle prorazit ochrannou zeď, kterou kolem sebe postavil, aniž by si to uvědomil. Braden, Meganin dlouholetý přítel z dětství, nad ní drží ochrannou ruku, a ona ho rozhodně neměla v plánu zklamat tím, že si něco začne s Astonem. Když však pozná, že Aston není jen typický frajírek, jakým se zpočátku jevil, už není cesty zpět… Astonovo dětství bylo horší než si vůbec Megan uměla představit. Její láska je ale mnohem silnější než démoni, kteří ho dennodenně pronásledují. Ani Aston se už dál nedokáže lásce bránit, ale právě díky ní se může svým démonům postavit a porazit je. Konečně má šanci poprat se s tím, co je ukryto hluboko v jeho nitru… s tím, čemu už nikdy nechtěl čelit… s tím, čemu se tak dlouho vyhýbal. S tím vším se ale musí vypořádat tak, aniž by Braden něco zjistil… Uchovat jejich vztah v tajnosti nemohlo být nikdy těžší…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190439/the-game-hrej-tajne-PaW-190439.jpg 3.9510

The Game 2.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Galatea

Playing for Keeps, 2013

Kniha Hrej tajně

JitulHa
22.08.2020

Knížka je volným pokračováním série The Game. Akorát, se tu autorka soustředí na jinou ústřední dvojici. Tento díl mě zaujal o něco více, protože, příběh byl méně šablonovitý a hrdinové byli tak nějak sympatičtější. Jinak, ale nabízí to samé, co jednička, a sice romantiku, sbližování, občasné výtky jeden druhému, ale především zamilovanou dvojici, proto příznivce knih tohoto typu určitě nezklame... (více v záložce recenze).

pelikosi
03.07.2020

Příběhy mi přijdou příliš vykonstruované a přes svou sociální závažnost málo propracované. Pro nactilete asi uspokojive, ve srovnání s podobnými vysokoškolskými příběhy jaksi bez stavy.

Co je naprosto strašně, je kvalita překladu a pravopis. U e-knih si nikdy nejsem jistá, zda k chybám nedochází v elektronickém přepisu. Přiznávám se, ze některé knihy kupuji, některé vyměňují - u těchto si netroufám soudit.

Jen výběrem: stěžovat x zatěžovat si, špatná práce s privlastnovacimi zajmeny, formulace - byl to dárek na sestnactiny, měl 15let, zkrz x skrz, není to zatraceně pravděpodobne, když jsem tady přišel, překladatel uvádí v závorkách 2 překlady !?! - byla vždycky padavka (slaboch), je to beznadějně (zoufale). ....
Hrůza, doufám, ze v papírové podobě kniha dosahuje lepší kvality.

Myška43
24.05.2020

Krásný příběh o nalezení své spřízněné duše. Moc se mi to líbilo, příjemná oddychovka.

petulkapeta
07.04.2020

Jsem rada,ze to Aston dokazal,ale bez Megan by to nezvladl a to bylo asi kouzlo lasky

Ivet1990
08.03.2020

Tento díl byl plný emocí.... Musím přiznat, že tento díl byl ještě lepší než předchozí.

verunka93
02.03.2020

Nečekaně jsem mi tento díl líbil více než první. Možná to bylo i tím, že Megan našla svého pana Darcyho. Knihu jsem měla přečtenou během pár dnů, četla se úplně sama.

Kristy.Seb
07.02.2020

První díl se mi líbil, tenhle už tolik ne. Napětí v podobě odhalení vztahu mě moc nenadchlo. Ale musím ocenit vypořádání se minulosti hlavního představitele. Každý má srdce!

Kayla
18.11.2019

Původně jsem si myslela, že na knihu už jsem stará. Po prvních stránkách jsem chtěla knihu odložit, ale jsem ráda že jsem to neudělala. Sice tam není žádná akce, ale to nevadí. Jako oddechová kniha splnila mé očekávání.