Placebo On

Placebo On https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395916/bmid_placebo-on-wya-395916.png 4 74 23

Placebo série

Prvý diel knižnej trilógie vám rozpovie príbeh mladej Emy inšpirovaný skutočným životom. Po tom, čo prežila v pestúnskej rodine, ju prenasledovali strašidelné nočné mory. Emina túžba vymaniť sa dávnym démonom však bola silnejšia. S vidinou nového začiatku sa presťahovala do iného mesta, kde si našla prácu, získala priateľov a otvorila dvere do vysneného života bez paranojí a večného otáčania sa cez rameno. Vyhliadky na lepšiu budúcnosť boli na dosah. Do života jej však vstúpil ON. Podmanivý, cieľavedomý, ale i trochu záhadný Christopher, ktorý sám ukrýva nejedno bolestivé tajomstvo. Dokážu sa s Emou navzájom vyliečiť a preniesť sa z tmavých hlbín minulosti? Alebo to bude len klamlivý a krátkodobý placebo efekt? V príbehu Placebo nie je nič tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Sledujte životné situácie, kde strach pomáha rásť, bolesť dodáva odvahu, slzy očisťujú, nenávisť mení, predsudky spájajú a láska lieči.... celý text

evineckY
18.11.2022

No, ještě, že Chris nelétal v helikoptéře :-(
Mrzí mě, když česká i slovenská spisovatelka svůj erotický příběh přesune do Ameriky, hned je z toho napodobenina 50-tí odstínů jako přes kopírák.
Přitom originál nemá ani šedesát procent. V dalším díle určitě pokračovat nebudu.

Ralemo
21.02.2022 5 z 5

(SPOILER) Nádherný příběh! Moc hezky napsané, kniha se četla sama, nešlo se odtrhnout.

Ema byla skvělá, mladá dáma, která si v dětství prošla peklem a postupně se snaží na vše zapomenout, s čím jí pomáhají její dvě nejlepší kamarádky. Jejich sesterský vztah je nádherný!

Chris je sympaťák od pohledu, mladý, bohatý a jde si za tím co chce. Každopádně společně s Emou tvoří nádherný, romantický pár. Jen jaksi vázla komunikace a proto jejich nevyrčené tajemství dopadly tak jak dopadnou neměly.

nikca3976
01.09.2021 5 z 5

Úžasné Příběh,který chytí za srdce..příběh u kterého si popláčete a zasmějete se.Příběh dvou zlomených duší,které se navzájem uzdravují,ale čeká je dlouhá cesta plná překážek..kniha se velmi dobře četla,děj byl plynulý a vůbec nic mi tam nechybělo ani nepřekáželo..strašně mile mě v knize překvapila zmínka o Malém princi ️ Přátelství Emy,Kristin a Laury bylo něco úplně úžasného…líbilo se mi to jejich vzájemné pouto a podpora ️ Ema a Chris mi sedli už od začátku..Ema byla skvělá,silná a sympatická..Chris byl …no co si budem.. charismatický,majetnický,miláček,krasavec,alfasamec…byla bych tu do zítřka oba měli svá temná tajemství,bohužel Chris se nesvěřil tak úplně se vším a kvůli tomu jsem na konci dostala málem hysterický záchvat

Denny94
01.03.2021 3 z 5

Tento rok jsem se chtěla zaměřit i na české a slovenské autory,které normálně nečtu. Toto bylo mé první setkání s tvorbou autorky a musím říci, že jsem si čtení užila. Jako milovník všeho co se týká Malého prince od Exupéryho jsem ráda četla o kavárničce právě ve stylu právě této knihy. Přátelství mezi Emou, Kiki a Laurou se mi moc líbilo. Co se týká hlavní hrdinky Emy,tak její příběh a to jak se přes to dokázala přenést jsem obdivovala.Ten konec jako wtf? Začala jsem číst další díl a jsem zvědavá jak to celé bude pokračovat.

Mabella
28.11.2020

Bohužiaľ, musím súhlasiť s niektorými komentármi nižšie. Príbeh je plný klišé. Podobných sú na trhu mraky. Napriek tomu píše autorka pútavo a na spríjemnenie dlhých večerov padne vhod.

BooksbySashka
23.06.2020 4 z 5

Skvelý začiatok trilógie od skvelej autorky. Kniha sa čítala neskutočne rýchlo a príbeh ma veľmi bavil. Autorka má skvelý štýl písania! Postavy si zamilujete. Záver som vôbec nečakala, a preto sa veľmi teším na ďalšie časti.

keiko33
10.05.2020 2 z 5

Kedze ma seria dobre hodnotenie, cakala som nieco wau. Toto bolo take klise. On bohaty, krasny, neodolatelny poloboh a ona obycajna sekretarka s tazkou minulostou. Kedze mam podobnych serii precitanych uz dost, tak som mala pocit, akoby autorka pozliepala niekolko z nich. Este aj hlavny hrdina sa vola Christopher, takmer ako Christian Grey. Ema bola zneuzita nevlastnym bratmi, to bola aj Eva z Crossfire. A takto by som mohla poracovat dalej. Mozno keby takyto typ serie citam prvykrat, tak by ma ohurila viac, no aj tak mi strasne vadil autorkyn styl. Vela slovenskych vyrazov, ktore mi do prostredia nezapadali, sex som preskakovala, vobec mi to nepripadalo vzrusujuce. Z knihy bolo citit, ze ju pisala slovenska autorka, hoci prostredie a mená boli zahraničné, co neznasam.

pavlikova9332
07.02.2020 5 z 5

Pěkná kniha zajímavá. Nenuceny děj. No hned jdu na další jsem zvědavá v čem je problém

-Sinéad-
03.01.2020 5 z 5

Kniha se velmi dobře četla, rychle mě vtáhla do děje.

EvaSupovic
28.12.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Moc se mi libila.

Veronica.Faye
25.11.2019

Neuveriteľné, emotívne, krásne. Neskutočne sa mi prvá časť páčila. Vyvolala vo mne nespočetne množstvo emócii, čo je pre mňa pri knihe dôležité. Spočiatku to bolo také klasické ako v iných podobných románoch, vtedy mi čítanie trvalo dlhšie (samozrejme aj kvôli iným povinnostiam). A síce sa tam občas niektoré vety opakovali, absolútne mi to nevadilo. No a potom zrazu prišiel zlom a čítanie išlo samo. Ani neviem ako a za jednu noc som prešla skoro na úplny koniec knihy a zrazu som nechcela, aby skončila (aj keď viem, že sú ešte dve knihy). Tak som si posledné strany prechádzala pomalším tempom. Popri tom sa mi nazbierali niektoré pekné myšlienky a vety z knihy. Velmi sa mi páčil vzťah Laury, Kiki a Emy ❤️ . Najväčšie šťastie je mať také osoby pri sebe. Obrovské puto, súdržnosť, podpora - asi tak by som ich priateľstvo opísala.
Ema si prešla peklom a obdivujem ako sa dokázala postaviť okolnostiam. Napriek neľahkej minulosti sa jej podarilo postupne zabúdať a užívať si novoty jej nového života. Zaslúšila si to. A celý dej som prežívala s ňou.
Chris... najvprv som bola “áá Chris” a na konci knihy “what the hell...”. Ako áno, podľa opisu bol naozaj krásny, to sa musí nechať. Aj jeho obranársky postoj voči Eme sa mi páčil a myslím, že každá by sme brali takého Chrisa. Vedela som, že je príliš dokonalý a že tam bude povestné ALE, no takéto ALE som nečakala. Ten koniec ma mierne “rozdrvil” a preto som nedočkavá a musím hneď pokračovať druhým dielom a budem veriť, že sa to napraví. Veľmi pekne ďakujem autorke Baji, že vďaka nej som mala možnosť nazrieť do tohto nového príbehu, ktorý ma pohltil (priam zhltol) a som veľmi rada, že máme na Slovensku tak talentovaných ľudí, ktorí sa vyrovnajú zahraničnej tvorbe.

Kukicka
09.08.2019 2 z 5

Kniha mi bohuzel neposkytla nic noveho. Takovy pribeh v trochu jinem kabate uz jsem cetla xkrat. Polobuh, podrizena, on ma tajemstvi, ona trauma... Asi uz toho mam moc nacteno

PetraN17
07.08.2019 5 z 5

Líbila se mi moc

Evka3814
07.08.2019 5 z 5

Naprosto pohlcující příběh, Ema je silná žena kterou jsem si hned oblíbila. Celkově mě postavy velice sedli. Krásná kniha o temnotě, lásce a zklamání. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Rozhodně doporučuji

vendy6619
16.07.2019 5 z 5

Kniha je za mě naprosto skvělá! Nemám slov... jak jsem nadšená. Poslední dvě kapitoly byly za mě nejvíc náročné, ale slovenštinu jsem si zamilovala! Šíleně!

mirka2558
06.07.2019 5 z 5

slovenskych autorov moc necitam ale tato kniha sa mi pacila. lahko sa cita

gimaf
12.03.2019 4 z 5

Román slovenskej autorky píšucej pod pseudonymom ponúka príbeh známy z mnohých kníh zahraničných autoriek. Ľahko sa čítal napriek častým prehreškom voči spisovnej slovenčine. Budem čakať či v II. d. autorka odhalí takú zápletku, akú očakávam.

simona5843
22.02.2019 4 z 5

Chcela som dať plný počet lebo to bolo fakt super aj keď sa tu samozrejme vyskytli prvky ktoré poznáte už z iných podobných kníh šetrím si ju na ďalšie diely pretože mám pocit že dvojka bude fakt super(dúfam že sa nemýlim) Baja Dolce píše zaujímavo a knihu bolo ťažké odložiť.Príbeh odporúčam skôr žienkam ktoré milujú romantické príbehy. Hlavná hrdinka Ema si prežila fakt hnusné veci a som rada že sa riešia v knihe takéto témy lebo sa to bohužiaľ deje.Som zvedavá na druhý diel.Chcete niečo oddychové,dobre napísane tak siahnite po tomto :)

katka4596
21.01.2019 5 z 5

Veľmi silný,úžasný,emotívny príbeh???? ktorý som zhltla za jeden deň???? Emma je jedna silná žena ktorá mi dala do života veľa už len tým že sa nikdy netreba vzdávať a že na konci každej búrky vyjde slnko. A Chris? Je typ chlap ktorý ma po prečítaní Placebo trilógie dlho mátal v snoch?? som nesmierne šťasná že Placebo sa dostal do knižnej podoby a môžem mať vlastné placebo doma ako spomienku na príbeh z Wattpadu ktorý ma chytil za srdce?? Baja veľa šťastia a veľa úspechov ti prajem. Placebo je skvost slovenskej knižnej scény a som nesmierne hrdá na teba že na Slovensko si priniesla niečo takéto??

nikola5070
18.01.2019

Úžasná autorka, ktorá miluje písanie a je to patrične cítiť aj z jej knihy. Zbožňujem tento príbeh a môžem povedať, že od Harryho Pottera ma nič iné tak veľmi nezaujalo ako Bajine príbehy. Prosím, pokračuj ďalej v tom čo robíš ♥️???? Proste Placebo pozitive ????????????

láska rodina únosy dětí

Baja Dolce