Placebo On

Prvý diel knižnej trilógie vám rozpovie príbeh mladej Emy inšpirovaný skutočným životom. Po tom, čo prežila v pestúnskej rodine, ju prenasledovali strašidelné nočné mory. Emina túžba vymaniť sa dávnym démonom však bola silnejšia. S vidinou nového začiatku sa presťahovala do iného mesta, kde si našla prácu, získala priateľov a otvorila dvere do vysneného života bez paranojí a večného otáčania sa cez rameno. Vyhliadky na lepšiu budúcnosť boli na dosah. Do života jej však vstúpil ON. Podmanivý, cieľavedomý, ale i trochu záhadný Christopher, ktorý sám ukrýva nejedno bolestivé tajomstvo. Dokážu sa s Emou navzájom vyliečiť a preniesť sa z tmavých hlbín minulosti? Alebo to bude len klamlivý a krátkodobý placebo efekt? V príbehu Placebo nie je nič tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Sledujte životné situácie, kde strach pomáha rásť, bolesť dodáva odvahu, slzy očisťujú, nenávisť mení, predsudky spájajú a láska lieči....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/395916/placebo-on-nD0-395916.jpg 4.723

Placebo (1.)

Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, Art Floyd

Kniha Placebo On

gimaf

Román slovenskej autorky píšucej pod pseudonymom ponúka príbeh známy z mnohých kníh zahraničných autoriek. Ľahko sa čítal napriek častým prehreškom voči spisovnej slovenčine. Budem čakať či v II. d. autorka odhalí takú zápletku, akú očakávam.

simona5843

Chcela som dať plný počet lebo to bolo fakt super aj keď sa tu samozrejme vyskytli prvky ktoré poznáte už z iných podobných kníh šetrím si ju na ďalšie diely pretože mám pocit že dvojka bude fakt super(dúfam že sa nemýlim) Baja Dolce píše zaujímavo a knihu bolo ťažké odložiť.Príbeh odporúčam skôr žienkam ktoré milujú romantické príbehy. Hlavná hrdinka Ema si prežila fakt hnusné veci a som rada že sa riešia v knihe takéto témy lebo sa to bohužiaľ deje.Som zvedavá na druhý diel.Chcete niečo oddychové,dobre napísane tak siahnite po tomto :)

katka4596

Veľmi silný,úžasný,emotívny príbeh???? ktorý som zhltla za jeden deň???? Emma je jedna silná žena ktorá mi dala do života veľa už len tým že sa nikdy netreba vzdávať a že na konci každej búrky vyjde slnko. A Chris? Je typ chlap ktorý ma po prečítaní Placebo trilógie dlho mátal v snoch?? som nesmierne šťasná že Placebo sa dostal do knižnej podoby a môžem mať vlastné placebo doma ako spomienku na príbeh z Wattpadu ktorý ma chytil za srdce?? Baja veľa šťastia a veľa úspechov ti prajem. Placebo je skvost slovenskej knižnej scény a som nesmierne hrdá na teba že na Slovensko si priniesla niečo takéto??

nikola5070

Úžasná autorka, ktorá miluje písanie a je to patrične cítiť aj z jej knihy. Zbožňujem tento príbeh a môžem povedať, že od Harryho Pottera ma nič iné tak veľmi nezaujalo ako Bajine príbehy. Prosím, pokračuj ďalej v tom čo robíš ♥️???? Proste Placebo pozitive ????????????

monus3457

najlepsia knizka ❤️❤️❤️

bonnieblack

Kniha byla přečtena za jeden večer, byla dokonalá. Děkuju autorce za možnost si jí přečíst ????

Jajibloguje

Placebo On sa číta dobre a ľahko. 300 stranovú knihu som zdolala za jeden večer, pričom som nutne potrebovala vedieť, ako sa to všetko skončí. Teraz musím byť trpezlivá než vyjde pokračovanie, ktoré bude ževraj ešte napínavejšie. Knihu určite odporúčam večným romantičkám, ktoré vyhľadávajú rozprávky pre dospelých doplnené o časti plné vášne. Príbeh sa môže niekomu na prvý pohľad zdať ako tuctovka, ale príjemne zahreje na duši. Skrýva sa v ňom ľahkosť, emócie a život.

Baja Dolce

Baja Dolce