Radvana Radvana komentáře u knih

Sucho Sucho Neal Shusterman

Mám rada dystopie,ale toto mě nějak neoslovilo.

04.04.2022 3 z 5

Bertík a čmuchadlo Bertík a čmuchadlo Petra Soukupová

Dětské knihy autorky si zatim užívám více,z dospělých jsem zatim četla jen Martu v roce vetřelce.Tato se mi líbila,chtelo by to nějaké čmuchadlo i v dopseloshi

17.03.2022

Syn cirkusu Syn cirkusu John Irving

Opakovaně se vracím ke knihám tohoto autora už déle ,než 30 let.A vždycky radostně.Perioda tak 3-5 let a přečtu vždy všechny.Proste radost..

10.03.2022

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

První dil série se mi líbil více,ale jsem zvedava,kam se civilizace řízena a nerizena Nimbem pohne

10.03.2022

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Chtěla jsem knihu odložit,když jsem narazila na slovo glioblastom ,protože s nim ted bojuje bratr …dočetla jsem nakonec a doufám,ze do budoucna mi ta nastíněna verze nebe a pekla pomůže

23.02.2022

Klub divných dětí Klub divných dětí Petra Soukupová

Na knihu jsem narazila náhodou .Příběh jsem si moc užila,opravdu jsem se pobavila.Někdy si připadám trochu jako Mila,navzdory věku.Jsem zvedava na další knihy autorky

23.02.2022 5 z 5

knížka se mi moc líbila,vsunula jsem ji mezi neutuchající příval severských vražd,krásně jsem se po těch hrůzách vyklidnila

12.01.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Více se mi líbil Písečný muž.A vůbec,co se na tom severu děje,ty detektivky severských autorů jsou děsivé

12.01.2021

Mají chobotnice duši? Mají chobotnice duši? Sy Montgomery

Hmátla jsem po knize v knihovně ,protože mne zaujal název.Jsem nadšena.Výborně,poutavě napsáno.Chobotnice duši asi maji

25.03.2020 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Poklona paní Tučkové.

Playground Playground Lars Kepler

Toto mě opravdu nezaujalo,ani jsem nevydržela do konce

26.11.2018 1 z 5

Výborný nápad,rychlá ,vtipná kniha

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Slyšela jsem nejdřív audioknihu,pak mě čtení už tak nenadchlo

26.11.2018 2 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Líbilo se mi to

Do vody Do vody Paula Hawkins

Jen,co jsem se zorientovala ve jménech ,mě kniha pohltila.Mnohem víc,než Dívka ve vlaku

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

hned bych taky chtěla mít tučňáka doma

09.08.2018 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Četlo se mi dobře od začátku a od výletu do hor to vzalo takový spád,že jsem knihu prostě musela dorazit.Ano,připomínala mi Blair Witch film..,ale kdo ví,co všechno se děje při prolínání okamžiků

23.04.2018 5 z 5

Král Krysa Král Krysa James Clavell

to je má oblíbená kniha,máme spolu periodu minimálně1xza 3 roky.a vždy se těším

16.03.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

líbila se mi sebelítostná,věčně pod parou Ráchel,pak mě zklamal film,tam byla i střízlivá,to už nebyla ona

12.01.2018

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl