Playground

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Přístavní město plné násilí je nebezpečné místo. A ze všeho nejnebezpečnější je dětské hřiště. Jasmin Pascalová­-Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Na minutu a čtyřicet vteřin se jí zastaví srdce, načež je znovu přivedena k životu. Po probuzení mluví o své zkušenosti z klinické smrti: byla převezena do tajemného přístavního města, které představuje přechod mezi životem a smrtí a panuje v něm krutý a nespravedlivý systém. Jasmin je ze svých zážitků zmatená a rozrušená. Co se jí stalo během těch vzácných vteřin, kdy se jí zastavilo srdce? A jak se jí podařilo z města uniknout a vrátit se do života?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277408/playground-sJf-277408.jpg 3.51252
Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Host
Orig. název

Playground, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (385)

Kniha Playground

Přidat komentář
LenkaGonn
08. listopadu

Tohle prostě není můj styl.

temna.vila
06. října

Playground byla jednou z nejzajímavějších knih, které jsem četla. Moc se mi líbilo vyobrazení blízkosti smrti, téma druhého břehu je v tomto žánru poměrně nekonvenční, ale za mě bylo velmi dobře zpracované. Zasazení děje do prostředí Číny bylo velmi originální, knize dodávalo správnou a hodící se atmosféru. Pro milovníky mysteriózních thrillerů jasná volba.


Snehu
05. října

Baví mě, jak jsou na tuto knihu vyhraněné názory. Mě osobně bavila moc a přečetla jsem ji za jedno sobotní odpoledne. :-)

sandra1754
01. října

Tuto knihu jsem přelouskala jen proto, že jsem si díky ní krátila čas v práci. Neskutečná slátanina.. Detektivky od nich přečtu téměř jedním dechem, ale tato kniha byla jedno velké zklamání.

playada
30. září

No teda, to bylo psycho. Chudáci vojáci. Jestli takhle pořád v hlavě bojují, to musí být k nesnesení. Už se nedivím, že po návratu z misí potřebují péči psychologů.

mats379
22. září

Jedna z těch nejslabších knih...

vikyna9
12. srpna

Něco úplně jiného, než jsme od J. K. zvyklí. Po počátečních rozpacích a chuti knihu odložit... Musím uznat, že byla zajímavá, čtivá. I když to není můj šálek kávy, ale tak nějak, ani nevím proč vlastně, se mi kniha líbila.

Kerberos
09. srpna

První kniha od těchto autorů,která mě neoslovila.

1 ...

Doporučujeme

Co jsi to za matku?
Co jsi to za matku?
Andělská hra
Andělská hra
Dokonalý cizinec
Dokonalý cizinec
Borec
Borec