Ráčkajda Ráčkajda komentáře u knih

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Moje první setkání s autorkou a jsem nadšená. Kniha se četla jedním dechem, nemohla jsem se odtrhnout, až mě štvalo, když jsem ji musela odložit a jít taky něco dělat ☺

24.05.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Teda jak já jsem se těšila na třetí díl. Těsně před jeho vydáním jsem si znovu přečetla první a druhý díl, abych navázala a vplula do dílu třetího. Bohužel musím říct, že mě trošku zklamal. Bylo to čtivé, to ano, ale zdaleka ne tak jako díl druhý, ten je prostě nepřekonatelný. Musím přiznat, že jsem se chvilkama i nudila a to se mi v předchozích dílech naprosto nestalo, ty se četly jedním dechem. Přesto jsem neskutečně ráda, že jsem tuto sérii díky mé dceři objevila.

02.05.2018 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knížka spíše pro náctileté, ale s chutí jsem si ji přečetla i já. Po všech těch detektivkách, to byla velmi příjemná romanťárna, čtená jedním dechem. Bohužel jsem ji dočítala v práci, to jsem si teda dala....slzy se nedaly zastavit.

28.03.2018 5 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Trošku jsem měla potíž se začíst, ale v druhé polovině se to slušně rozjelo.

22.03.2018 4 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Ano, celkem se to četlo dobře, stránky ubíhaly, ale pro mne žádné wow se nekonalo:-(

13.03.2018 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Tak to byla pecka, přečteno za dva dny, opravdu se čte jedním dechem a nechce se odložit, moc mě to bavilo z obou stran:-)

06.03.2018 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

co na to říct, miluju celou sérii....

02.03.2018 5 z 5

Matka v koncích Matka v koncích Simona Monyová (p)

Tak silou vůle dočteno:-). První díl se mi líbil o moc víc, do druhého jsem se musela trošku nutit.....

23.02.2018 2 z 5

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

Oddychovka přečtená za dva dny....sice žádný zázrak, ale bodlo to:-)

22.02.2018 3 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Super, moc se mi kniha líbila, mělo to spád, napětí, čteno jedním dechem. Moje první kniha od autorky a určitě si přečtu další.

20.02.2018 5 z 5

Neznámý v pozadí Neznámý v pozadí Mary Higgins Clark

Ze začátku mi chvilku trvalo než jsem se začetla, ale pak se to slušně rozjelo a byla to jízda až do konce:-)

12.02.2018 4 z 5

Láska k nakousnutí Láska k nakousnutí Alexander Stainforth (p)

Tak to bylo opravdu nenáročné čtení:-), ale po Carterovi prima oddechovka.....

05.02.2018 4 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Knížky s tímto tématem mám ráda. Chvilku mi trvalo se začíst, ale pak se to pěkně rozjelo, takže se to dobře četlo, ale úplná pecka to pro mne nebyla.

02.02.2018 4 z 5

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Kdysi dávno v pubertě jsem viděla film, který jsem samozřejmě milovala. Knížku jsem přečetla až teď a byla to prostě nádhera, která si zaslouží plný počet.

30.01.2018 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Jako obvykle to byla paráda. Stejně jako dvě předcházející knihy v sérii mě kniha naprosto pohltila, nedokázala jsem se od ní odtrhnout.

29.01.2018 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Opět velmi čtivé. Ale stejně jako Terry.89, Dívku jsem milovala, Dopis má o hvězdičku méně.

25.01.2018 4 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Opravdu paráda, která stojí za přečtení.

26.12.2017 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Ale jo, šlo to....konec sice takový moc rychlý, ale jsem v celku spokojená. Přečteno za dva dny.

20.12.2017 4 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Přečteno jedním dechem, skvělé.

13.12.2017 5 z 5

Nejskrytější přání Nejskrytější přání Marybeth Mayhew Whalen

Opravdu velmi čtivé. Ze začátku jsem si tedy musela připomínat, co je která postava zač, ale pak to vzalo super spád. Moc pěkné.

08.12.2017 5 z 5