Ráčkajda Ráčkajda komentáře u knih

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Erskinová je můj top již léta. Každou její knihu hltám jedním dechem. Moc jsem se těšila na její novou knihu a nezklamala. Miluju její prolínání minulosti a současnosti. Konec sice trochu urychlený, ale i tak nemůžu jinak než pět hvězdiček.

08.08.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Tak to bylo opravdu hodně čtivé.

10.07.2019 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Děj celkem pěkně plynul, četlo se to hezky, ale těšila jsem se na větší drama.

04.07.2019 4 z 5

Sám mezi všemi Sám mezi všemi Katrin Walldová

Tak to byla jízda... super čtivé, nešlo se odtrhnout.

23.06.2019 5 z 5

Doufejme v to nejlepší Doufejme v to nejlepší Carolina Setterwall

Tak se musím přiznat, že to nebyl můj šálek kávy. Do půli knížky to celkem šlo, šlapalo to, ale druhá půlka se hrozně vlekla a ač to nemám ráda, musela jsem stránky občas přeskakovat, protože se tam prakticky nic nedělo, jen abych už byla na konci.

30.05.2019 3 z 5

Dvanáct šancí na nevěru Dvanáct šancí na nevěru Libor Hörbe

Takovéto rošády nemohou dopadnout dobře:-). Kniha rozhodně stojí za přečtení.

15.05.2019 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Jedním slovem....nádhera. Prostě jako vždy:-)

10.05.2019 5 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

To tedy byla zvrácenost....super čtivé.

05.05.2019 5 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Naprosto mě kniha pohltila, příjemně mrazivá, přesně tak akorát, četla se jedním dechem.

26.04.2019 5 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Super čtivé:-)

21.04.2019 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Přišlo mi to jako hodně slabý odvárek Cartera (na něj to samozřejmě nemá), ale zase nějak špatné to nebylo. Pro mě to bylo i tak čtivé, přečteno za pár dní, nebyla jsem zklamaná.

13.04.2019 4 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Anna Ekberg

Musím říct, že za mě žádná bomba to nebyla, ale člověka to nutí číst až do konce, aby se dozvěděl, jak to tedy s nimi dopadlo. A dějovou linku detektiva jako také občas přeskakovala.

03.04.2019 3 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Cobena čtu ráda, ale oproti jiným jeho knihám, tato byla takový slabý čajíček, konec to trochu zachránil.

21.03.2019 3 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Miluji knihy na téma "hledání" a zvlášť, když jsou psané ve dvou časových rovinách. Proto jsem z knížky nadšená, přesně můj šálek kávy, přečteno během dvou dnů.

27.02.2019 5 z 5

Fatwa: život pod hrozbou smrti Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane

Pár knih na toto téma jsem již četla a nikdy mne nepřestane udivovat naivita dívek v tomto směru. Knížka je velice čtivá, vtáhne vás do sebe a čte se jedním dechem.

18.02.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Na doporučení kolegyně, která to četla jedním dechem, jsem si to přečetla. Musím tedy říct, že za mě slabý průměr. Četla jsem mnohem a mnohem lepší detektivky a thrillery. Občas jsem se musela do čtení nutit a děj byl tak přitažený za vlasy, nereálný, že musím dát bohužel jen dvě hvězdičky.

01.02.2019 2 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Skvělá série, líbila se mi úplně celá.

09.01.2019 5 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Ze začátku se to pomalu táhlo, ale od půlky se to slušně rozjelo a konec se četl jedním dechem. Další knížky v sérii jsou o dost lepší.

19.12.2018 3 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Nádhera, četlo se to samo.

01.12.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se četla krásně a i když jsem vraha uhádla, dávám plný počet, moc se mi to líbilo.

25.11.2018 5 z 5