Ráčkajda Ráčkajda komentáře u knih

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

Popravdě řečeno mě to začalo bavit až někde za polovinou a než jsem se k ní prokousala,tak to byl boj. Nemám ráda, když mě knížka nechytne od začátku. Konec velice překvapivý, ale jinak to byla celkem nuda.

16.11.2018 2 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Moje druhá kniha od autorky a jsem nadšená. Vyhovovaly mi krátké kapitoly a vyprávění z pohledu čtyř postav. Rozhodně stojí za přečtení i z historického hlediska.

11.11.2018 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Ačkoliv tuto sérii miluji, musela jsem se na základě recenzí trošku přinutit ke čtení této meziknihy. Přečteno za den a nevím, čeho jsem se bála. Ano, neděje se tam nic závratného, ale i tak jsem nedokázala knihu odložit a byla jsem prostě šťastná, že jsem zase se svým milovaným spolkem. Těším se na další díl.

07.11.2018 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Tak mě se to tedy líbilo maximálně, nedokázala jsem se odtrhnout. Plný počet.

03.11.2018 5 z 5

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

Ze začátku jsem měla problémy se začíst, až jsem si myslela, že ji odložím, ale překonala jsem to. Knížka se pak docela rozjela, takže se dala celkem dobře dočíst, taková oddychovka, nic světoborného.

31.10.2018 3 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Jsem naprosto unešená, vysloveně jsem se těšila na každou další stránku a nechtěla knihu ani odložit.

15.10.2018 5 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Super, miluji knihy, které vás chytnou hned na začátku a drží až do konce a zatím jsem tedy nečetla od Cobena nic, co by se mi nelíbilo.

08.10.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Ač mi kniha silně připomínala Dívku ve vlaku, líbila se mi. Mám celkem ráda knihy na podobná témata, takže já jsem byla spokojená a stále jsem se těšila jak to bude pokračovat.

30.09.2018 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Mě se to tedy líbilo moc, i když už mi dávno není -náct. Přečteno za dva dny.

22.08.2018 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Nádhera, krásně se to četlo jedním dechem,super.

23.07.2018 5 z 5

Nikdy nelži Nikdy nelži Hallie Ephron

Četlo se to jedním dechem, taková oddychovka.

17.07.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Mě to teda náramně bavilo od začátku do konce. Přečteno za dva dny, mám ráda takový podobný žánr. Super čtivé.

13.07.2018 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Detektivky jsem četla rozhodně lepší, ale musím uznat, že i tak se mi to četlo dobře. Taková příjemná oddychovka.

07.07.2018 4 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Zvláštní, zpočátku jsem si myslela, že mě to asi nebude bavit, Eleanor mě chvílemi štvala, ale postupně jsem musela číst a číst, až jsem si ji zamilovala a bylo mi líto, že už je konec.

24.06.2018 5 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Trošku se to táhlo, ale přesto nutilo číst a číst a dozvědět se pravdu.

08.06.2018 4 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Moje první setkání s autorkou a jsem nadšená. Kniha se četla jedním dechem, nemohla jsem se odtrhnout, až mě štvalo, když jsem ji musela odložit a jít taky něco dělat ☺

24.05.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Teda jak já jsem se těšila na třetí díl. Těsně před jeho vydáním jsem si znovu přečetla první a druhý díl, abych navázala a vplula do dílu třetího. Bohužel musím říct, že mě trošku zklamal. Bylo to čtivé, to ano, ale zdaleka ne tak jako díl druhý, ten je prostě nepřekonatelný. Musím přiznat, že jsem se chvilkama i nudila a to se mi v předchozích dílech naprosto nestalo, ty se četly jedním dechem. Přesto jsem neskutečně ráda, že jsem tuto sérii díky mé dceři objevila.

02.05.2018 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knížka spíše pro náctileté, ale s chutí jsem si ji přečetla i já. Po všech těch detektivkách, to byla velmi příjemná romanťárna, čtená jedním dechem. Bohužel jsem ji dočítala v práci, to jsem si teda dala....slzy se nedaly zastavit.

28.03.2018 5 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Trošku jsem měla potíž se začíst, ale v druhé polovině se to slušně rozjelo.

22.03.2018 4 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Ano, celkem se to četlo dobře, stránky ubíhaly, ale pro mne žádné wow se nekonalo:-(

13.03.2018 3 z 5