Ráčkajda Online Ráčkajda komentáře u knih

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Sice je to opravdu spíše pro náctileté, ale s chutí jsem si knihu přečetla a nemohla se odtrhnout.

15.04.2017 5 z 5

My, sex a aférky My, sex a aférky Kamila Tomsová

Druhý díl je slabší než první, ale opět jsem se od srdce zasmála, moc prima oddechovka:-), přečteno za dva dny.

11.04.2017 4 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Moc se mi to líbilo.

09.04.2017 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Přečteno jedním dechem. Silný příběh.

29.03.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Myslím, že to je moje první fantasy knížka v životě. Fantasy opravdu není můj žánr, přečetla jsem ji na doporučení dcery a musím říct, že jsem udělala moc dobře. Hrozně se mi knížka líbila, přečetla jsem ji prakticky jedním dechem během pár dní a nemůžu se dočkat pokračování:-)

19.03.2017 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Krása....přečteno za dva dny.

07.03.2017 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Klasická Youngová, člověk od první stránky ví, jak to dopadne......ale stejně nádhera.....nemohla jsem se odtrhnout, přečteno za 3 dny....kdybych měla víc času a nemusela chodit do práce, přečetla bych ji najednou:-)

01.03.2017 5 z 5

Spáčův hrad Spáčův hrad Barbara Erskine

Tak Erskinová je moje srdcová záležitost, mám všechny její knížky a takhle byla naprosto super, 500 stránek přečteno za 5 dní.....úžasná. Škoda, že vydává knížky tak pomalu.

24.02.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Já musím tedy říct, že se mi to celkem líbilo....film také nebyl špatný, ale knížka se mi líbila víc.

20.02.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tak takhle už mne dlouho nic nedostalo, tolik slz...nešlo to zastavit.

20.02.2017 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tento díl mi trval nejdýl dočíst, ale i tak se to dalo.

20.02.2017 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tak musím konstatovat, že ani druhý díl není vůbec špatný, četlo se to samo.

20.02.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tak musím říct, že přes celkem negativní recenze, jsem si přečetla jedním dechem. Ostatní díly už jsou slabší.

My, sex a podpatky My, sex a podpatky Kamila Tomsová

To je parádní oddychovka, krásně se četla a super jsem se u ní nasmála:-)

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tak tohle se mi opravdu moc líbilo, četlo se mi to samo. Jsem zvědavá pro srovnání na seriál na HBO.

Navěky Navěky J. M. Darhower

Tak to je teda mazec. Koupila jsem ji mojí 13tileté dceři, ta ji přečetla za 6 hodin, já ji přečetla za 3 dny.........jedním slovem "nádhera".

17.02.2017 5 z 5