My, sex a aférky

My, sex a aférky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180865/my-sex-a-aferky-180865.jpg 4 42 14

Hrdinové knižního hitu My, sex a podpatky jsou zpátky! Potrhlá rozvodová právnička Klára, veterinářka s nebezpečně prořízlou pusou Anna, něžně hysterický gay Jára a Ivana - Casanova mezi holkami, co jsou na holky... Všem z naší čtveřičky se opět zkomplikoval život a opět hledají pomoc jeden u druhého. Klára je přesvědčená o manželově nevěře a rozhodne se mu oplatit stejnou mincí. Anna se potýká s protivnou patnáctiletou dcerou svého přítele a její eskapády začnou mít poněkud pubertální nádech. Jára se stane hvězdou televizní reality show a znemožní se snad před celým světem. Zoufalá Ivana po rozchodu s přítelkyní cestuje a páchá maléry v Moskvě i v Tibetu. Když se nakonec všechno vyřeší a přátelé se sejdou nad lahvemi moëtu, můžou s úlevou konstatovat: život je těžký a složitý, ale také neskutečně vtipný a tááák krásný!... celý text

Parwana
06.05.2023 odpad!

Tuto knihu jsem četla naposledy na střední nebo na vysoké a tam jsem ji přečetla jedním dechem a líbila se mi. Když jsem se k ní po několika letech vrátila, opravdu netuším, co jsem na ní viděla. Sice jsem ji přečetla, ale co se týče kvality, nezadá si s 50 odstíny šedi, kde se o nějaké kvalitě vůbec nemusíme bavit, protože neexistuje.

Estampida
22.03.2021 odpad!

Za mě absolutní peklo, kterým jsem měla od první stránky problém se prokousat. Nemusím za každou cenu číst pouze hlobokomyslné knižní skvosty, ale i od knihy na pobavení a oddych očekávám nějakou literární úroveň. A ta tu opravdu není. A musím říct, že je to vlastně škoda. Protože příběh o životních eskapádách čtyř naprosto rozdílných lidí je téměř nevyčerpatelné a pokud se správně uchopí, tak i zábavné téma. O tom buhužel v tomto případě, díky buranskému stylu psaní, nemůže být řeč. I sebevíc vtipnou pasáž přebila potřeba obou autorek o něco, jako moderní, "cool", rádoby uvolněný styl psaní.
Já sama jsem se bohužel musela otřást pokaždé, když jsem v knize narazila na slova jako "estli", "di", "zlatko", "krůty" (ve smysly oslovení), "blbky", "stará kurvo" a spoustu dalších nesmyslných patvarů.
Přičemž hlavní postavy by mi ani nebyly nesympatické, pokud by jim autorky svým psaním nevkládaly do úst i do činů nesmysly.
Po přelouskání této knihy nemám nejmenší zájem o četbu jak prvního dílu, tak ani žádné další tvorby ani jedné z autorek.

DomenicaRisa
28.07.2019 3 z 5

Tohle už se autorkám tak moc nepovedlo. První díl byl skvělý, tohle bylo už přinejlepším průměrné. Stále si ale pamatuju zhruba o čem to bylo, což se u některých jiných knížek podobného ražení říct nedá. Opět humorné pasáže.

Martina410
09.01.2019 4 z 5

Me to bavilo, prvni dil byl lepsi, ale jako oddychovka, proc ne!

Leninkka
12.08.2018 4 z 5

Čtivá a úsměvná oddechovka.

mynamail
06.08.2018 4 z 5

Velmi vtipná, čtivá oddechovka. Za 2 večery nebylo co řešit. I takové knížky občas potřebuji. Možná se mrknu i ta ten první díl....

Ivanka83
12.06.2018 3 z 5

Vtipná oddechovka.

pavčape
09.04.2018 3 z 5

Lehká čtivá knížka na jedno odpoledne. Pobaví a snad ani neurazí. Vykouzlila u mě i hlasitý smích!

Ráčkajda
11.04.2017 4 z 5

Druhý díl je slabší než první, ale opět jsem se od srdce zasmála, moc prima oddechovka:-), přečteno za dva dny.

nakavusterezou
05.09.2015 4 z 5

Tak jako první díl se mi líbil i tento, ale už o trochu méně, protože děj byl podle mě hrozně předvídatelný. Co se týče humoru, tak ten tam opravdu nechyběl a musím říct, že né jednou jsem se u knihy opravdu nahlas zasmála.

carolinesbook
03.05.2015 3 z 5

Opet vtipne a zabavne. Prvni dil se mi libil o neco vic, nicmene i tak jsem se bavila a odpocinula si u tohoto cteni.

Charlotta30
09.02.2015 4 z 5

První díl se mi líbil, tak jsem se po krátké době vrhla i na druhý. Opět oddychové čtení s malou dávkou humoru. Knížku jsem přečetla během víkendu.

petka-2007
30.04.2014 4 z 5

Fajn oddechovka. První díl se mi líbil o trošku víc, ale i tak příjemně strávený čas.

Peace
12.04.2014 4 z 5

Pokračovaní knihy pro mě již nebylo tak zábavné jako prvotina, ale i tak jsem se bavila dobře.

Autoři knihy

Kniha My, sex a aférky je v