Unesená

Sleduje. Vyčkává. A pak si vezme, co není jeho. Ponurý listopadový den se chýlí k večeru, když detektiv Jack Caff ery přijíždí vyslechnout svědky krádeže auta. Takových případů už bylo… Rutinně zahájí vyšetřování, ale brzy zjistí, že tentokrát je to jiné. V tomto autě totiž seděla jedenáctiletá dívka. A ještě stále se pohřešuje. “To byl teprve teprve začátek,” zavolá únosce na policii. “A nepočítejte s tím, že konec přijde brzy.” Stačí jen těch pár slov a Caff ery pochopí, že je pouze otázkou času, kdy si pachatel vyhlédne další auto s dítětem na zadním sedadle. Říkají o něm, že je nejlepší policajt ve městě. Má dobrý nos a kromě obrovských zkušeností se může spolehnout i na svůj instinkt. A právě policajtský instinkt mu napovídá, že něco je špatně. Ani tentokrát se nemýlí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/154122/unesena-HH9-154122.jpg 4.5351

Jack Caffery (5.)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino

Gone (2012)

Kniha Unesená

Eicherik

Pěkný krimi thriller. Opět nás čeká Caffery, Blecha a Chodící muž. Jelikož na sebe jednotlivé díly této série částečně navazují, doporučuji ji číst chronologicky.

Hanka1301

Čtivá kniha, bohužel pachatele člověk odhalí velmi brzy a to už pak není ono.

Frenkis
18.12.2018

První kniha od této autorky, a velmi mě nadchla. Konec byl sice trochu více natažen než bylo nutné podle mě, ale jinak kniha splnila účel.

twiggynka
29.10.2018

Kniha se mi líbila i když jsem pachatele tušila téměř od začátku... Každopádně se moc těším na další knihu, kterou si přečtu od MO...

kahuda01
29.10.2018

Tento díl se mi líbil, měl spád bez zbytečných hluchých míst. Pachatele jsem odhalil poměrně brzy, ale to nezmenšilo můj zážitek.

Darami87
26.06.2018

Já nevím... Přiznám se, že pachatel mě napadl hodně brzy, ale říkala jsem si, že je to přece úplný nesmysl. A když se ukázalo, že jsem se trefila, pořád jsem čekala nějaký obrat. Nemohla jsem uvěřit tomu, že by to byl skutečně on. Přišlo mi to dost nedomyšlené. Navíc jsem se snad do půlky knihy nemohla pořádně začíst. A v knize bylo taky dost zbytečností. Například případ Misty a nebo postava Chodícího muže. To mi prostě přišlo navíc.

Schamila
26.06.2018

Tak tady bylo vše, co má v únosu být, bylo jich víc, bylo víc i podezřelých, děsné prostředí a děsné napětí. No a k závěru není co dodat, zkrátka čtěte!!!

Pedias
06.06.2018

Unesená naprostá bomba proti předchozím nudnějším dílům (Kůže a Rituál). Hned od začátku jsem hltala každou stránku, zase tu byla stará dobrá Mo, která mě vtáhla do děje a nepustila.
Kdo je pachatel bylo celkem předvídatelné, ale přesto jsem byla napnutá jak struna.
Pokračuji dál v sérii, Panenku vynechávám (četla jsem jako první, aniž bych si zjistila, že je to celá série knih). Doporučuji číst postupně, v Panence jsem nevěděla nějaké souvislosti, které až teď dávají smysl.

thrillery Anglie únosy dětí

Mo Hayder