Ráčkajda Ráčkajda komentáře u knih

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Zajímavý příběh dvou přítelkyň, jen trošku natahovaný, konec překvapil....."Pozvala mě dál" se mi líbilo o chlup víc.

17.06.2024 4 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Dlouho jsem knihu odkládala, nějak se mi do ní nechtělo......jak jsem ráda, že jsem si ji přečetla, prostě nádhera, miluju takováto témata, užila jsem si každou stránku, nešlo se odtrhnout.

12.06.2024 5 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

To byla nádhera, nejlepší díl z celé série.... předešlé díly měly pomalejší rozjezd, ale tady vás to chytne od první stránky a pustí až na konci. Vzhledem k okolnostem mě ale mrzí, že to je poslední díl....

11.04.2024 5 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Knížky Mo Hayder mají trochu pomalejší rozjezd, ale pak je to jízda. Tento díl nebyl moc děsivý, ale nevadilo to, pachatele jsem tušila a překvapil mě celkem laskavý konec.

05.04.2024 5 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Příběh trošku slabší než předchozí dva díly, ale dalo se to....Blecha byla fajn :-)

06.03.2024 4 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Trvalo mi se začíst,ale pak se to rozjelo. První díl byl lepší, ale je to celkem slušná série...jdu na další díl.

25.02.2024 4 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

No mě to až tak brutální nepřišlo, protože jsem fanda Chrise Cartera a jeho knížky mi přijdou daleko děsivější. Nicméně knížka je velmi čtivá, děj ubíhá a hlavní detektiv Jack mi sedl, takže jsem spokojená a jdu na další díl.

14.02.2024 5 z 5

Zášť Zášť Danielle Steel

Knížka mě hodně bavila tak do půlky, to se četlo jedním dechem, pak už mi to přišlo slabší, až jsem nějaké odstavce přeskakovala.

25.01.2024 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Krásná jednoduchá jednohubka na jedno odpoledne, kdy je od začátku jasné, jak to dopadne... ale vůbec mi to nevadilo, skvělý relax.

21.01.2024 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Ano je to nepravděpodobná a reálnému životu na hony vzdálená slaďárna....ale právě proto je to tak čtivé, že se nikdy nic takového nemůže stát, přestože bychom chtěli. Krásná romantická jednohubka, přečteno raz dva.

20.01.2024 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Moc nemusím knihy s dotekem politiky, ale Roberta Bryndzu a jeho knížky miluju, takže nešlo jinak než si Tíživé ticho přečíst... Děj měl spád a rychle ubíhal, velmi čtivá knížka a nemůžu se dočkat další knížky od RB.

18.01.2024 4 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

No trvalo mi se začíst, myslela jsem, že to nedám.....pak se to zlepšilo, střed knihy byl fajn.

15.01.2024 3 z 5

O krok pozadu O krok pozadu Kaira Rouda

Že začátku jsem byla nadšená, takováto témata mám ráda... postupně moje nadšení opadalo, až jsem se nutila do čtení. Velké plus je vyprávění z pohledu více postav, to mám ráda.

05.01.2024 3 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Absolutně jsem nevěděla do čeho jdu, nic moc jsem nečekala....ale toto?? Zhltla jsem to jako malinu, bylo to hrozně chytlavé a vzrušující, prostě paráda.

25.12.2023 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

No byla to krásná pohádka, kdy je od začátku jasné, jak to dopadne......ale po Carterovi mi sakra bodla.

16.12.2023 4 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Opět jsem na výsost spokojená, na Cartera je prostě spolehnutí. Celá série je naprosto úžasná, nejlepší thrillery co znám a vůbec mi nevadí brutalita v knihách popisovaná. Doufám, že série bude mít ještě hooodně dílů.

11.12.2023 5 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Postavy mi byly sympatické, od začátku jasné jak to dopadne....přesto příjemná oddychovka, která potěšila.

28.11.2023 5 z 5

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Jasně předvídatelný konec, ale četlo se to samo, taková jednohubka oddychovka a postavy byly hodně sympatické.

08.11.2023 4 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Taková trošku pohádka o Popelce, ale čtivá, postavy sympatické a děj ubíhal....jen ten knír mi tam vůbec nepasoval :-)

01.11.2023 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Hezký smutný příběh, nejsem cílová skupina, ale četlo se to samo.

30.10.2023 5 z 5