Ráčkajda Ráčkajda komentáře u knih

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Já to vidím jako krásnou kýčovitou pohádku pro náctileté, tudíž nejsem cílová skupina.... přesto jsem knihu zhltla za dva dny a slza taky ukápla. Přesně to jsem potřebovala po detektivkách a thrillerech.

21.04.2023 5 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Chvilku mi trvalo se začíst, ale slušně se to rozjelo....plážová předvídatelná oddechovka, která potěšila.

18.04.2023 4 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Krásná oddechovka, miluju vyprávění z pohledu více postav a zde mi byly všechny postavy sympatické....já si to užila :-)

13.04.2023 5 z 5

Já a pan Jones Já a pan Jones Lucy Diamond (p)

Příjemná oddechovka vypravěná z pohledu více osob. Kniha se mi moc líbila.

08.04.2023 5 z 5

Tajnůstkáři Tajnůstkáři Sandra Brown

Pár knížek jsem od autorky už přečetla a také jsem ji měla zařazenou převážně mezi romanťárny s lehkou detektivní zápletkou. Ovšem toto byla pecka....nedalo se od knížky odtrhnout... detektivní thriller s dávkou romantiky tak jak má být, více takových knih.

23.03.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Další super díl, který se čte jedním dechem, Bryndza prostě umí.

09.03.2023 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Naprosto skvělá série, líbily se mi všechny tři knížky.

02.03.2023 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Moc pěkná série, oba díly zatím super...jdu na další.

26.02.2023 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Tak to bylo naprosto super, mám ráda thrillery a tento mile překvapil. Děj krásně ubíhal, postavy sympatické, napětí vás nutí číst dál a dál. Hned jdu na další díl.

19.02.2023 5 z 5

Scénář na lásku Scénář na lásku Annabel Monaghan

Super romantická jednohubka na odreagování, postavy sympatické, příběh jasně předvídatelný.

16.02.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Na toto téma i podobné bylo napsáno už spousta knih, přesto mě děj vtáhnul a těšila jsem se na každou stránku.

03.02.2023 5 z 5

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

Moc se mi kniha líbila. Sice jsem chtěla znát více informací a příběhů z ostrova, ale knížka se četla krásně.

31.01.2023 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

To tedy byla jízda... zpočátku jsem sice trochu měla hokej v postavách, ale pak si to sedlo a já se nemohla donutit knihu odložit, nešlo se odtrhnout. Super.

26.01.2023 5 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Krásné čtení, mám ráda vyprávění z pohledu více postav.

22.01.2023 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Tak to byl opravdu pěkný příběh, člověk se krásně zasnil, postavy nadmíru sympatické, zhltnuto raz dva.... prostě nádhera.

14.01.2023 5 z 5

Spřádači snů Spřádači snů Barbara Erskine

Já jsem tedy spokojená....dlouho jsem čekala na další knihu od B.Erskinové a stála za to. Miluju její prolínání minulosti a přítomnosti, všechny její knihy se mi líbily. Škoda, že teď zase budeme dlouho čekat na další knihu.

11.01.2023 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Knížka se mi moc líbila od začátku do konce, taková krásná jednohubka, super oddychovka od thrillerů.

29.11.2022 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Knížka se mi celkem líbila, psychologický román s jednoduchou předvídatelnou zápletkou a ještě předvídatelnějším pachatelem. Nic náročného, dalo se to přečíst v pohodě.

22.11.2022 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Obě série byla parádní jízda, moc se mi to líbilo... klidně bych brala další příběhy dalších spoluhráčů.

31.10.2022 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Stejně jako série Him je i toto pokračování luxus, nejde se odtrhnout. Hned jdu na další díl.

30.10.2022 5 z 5