Kavárna na pláži

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Je vám přes třicet a lezou vám na nervy poznámky o tom, že byste se už konečně měla usadit? Nejste v tom sama! Evie byla odjakživa černou ovcí rodiny. Coby nenapravitelný snílek představovala příliš velký kontrast ke svým dvěma úspěšným sestrám. Zkusila se prosadit jako herečka, fotografka a zpěvačka, ale všechny tři směry se ukázaly být slepými uličkami. Jediným solidním bodem jejího neuspořádaného života je přítel – svědomitý a spolehlivý Matthew. Možná je ale na Eviin vkus až příliš solidní, a tak se občas neubrání dojmu, že jí život protéká mezi prsty. A pak zemře její milovaná teta Jo a v závěti Evii odkáže nečekané dědictví – kavárnu na pláži v Cornwallu. Evie se vydá na cestu plná odhodlání alespoň jednou v životě něco dotáhnout do úspěšného konce. Není to lehký úkol, protože zaměstnanci kavárny po smrti původní majitelky značně povolili v pracovním úsilí, ale Evie chce světu dokázat, že není tak beznadějný případ, za jaký ji všichni považují. Tajně doufá, že když dá do pořádku kavárnu, navede vlak svého života konečně do správných kolejí. A kdo ví, třeba taky najde svou životní lásku......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/234728/kavarna-na-plazi-gf8-234728.jpg 4.1200
Série:

Kavárna na pláži (1.)

Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Domino
Orig. název:

The Beach Café (2011)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (83)

Kniha Kavárna na pláži

Přidat komentář
K-afe
včera

O této kižce nejde moc psát, ale líbila se mi. Určitě si od této autorky přečtu další knihu. Žádná slaďárna, žádné drama, žádný napínavý příběh, prostě jen takové oddychové čtení na dovolenou nebo na večer.

Verča103
včera

krásné čtení na léto, fajn příběh

orson
12. července

Jednoduchá přímočará jasně předvídatelná oddechovka... co více si v létě přát :)

Hanka123
09. června

Jako čtení na léto k vodě dobré...Žádné zvraty ani velká překvapení nečekejte

hapac
08. dubna

Hezký příběh, kdy předvídatelný děj mi vůbec nevadil. Prima relax, skvělá kniha na dovolenou nebo jen tak pro klidnou neděli. Evie mi občas nebyla úplně sympatická, ale přesto jsem jí "fandila". Jo, jo, taky bych chtěla takovou kavárnu na pláži.

Elčokča
15. ledna

Zatnout zuby, přečkat prvních 100 stran (bohužel třetina knihy) a nakonec se z toho vyloupne příjemné čtení.
Asi SPOILER?
Nejspíš za tu prvotní nudu může název knihy, protože už když čtete o smrti tety, je vám jasné, že Evie zdědí kavárnu. A pak, když zvažuje prodej, je vám jasné, že si ji nechá - protože "Kavárna na pláži"...

Marcik7
29.11.2018

no je to slaďák, ale velmi milý, pěkně popsané prostředí pláže, spousta různorodých postav se svými bolestmi i radostmi a nechybí happy end - co si přát víc?

aydam
30.09.2018

Milý příběh u kterého se zasníte i pobavíte.
Chci také takovou kavárnu na pláži :-)