Ráčkajda Ráčkajda komentáře u knih

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Tato série mě teda uchvátila... krásně se čte, děj ubíhá, napínavé, sympatické postavy, prostě super. Jdu na další díl.

30.04.2022 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Naprosto úžasné. Lacey a Mark mi jsou hrozně sympatičtí a knížka mě udržovala v napětí od začátku do konce. Konec trošku utržený, takže jdu ihned na další díl ze série.

26.04.2022 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Do čeho jsem se to pustila?? Od začátku do konce slzavé údolí, ale tak strašně, že takhle jsem snad nikdy nebrečela. Jsem totálně vyždímaná... A to ani zdaleka nejsem cílová skupina....chtěla jsem oddychovku od mých oblíbených thrillerů a detektivek....to jsem si dala, jdu si rychle přečíst nějaký masakr, abych se vyvážila:-)

17.04.2022 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Tak to bylo naprosto super... čtivé, napínavé, krátké kapitoly. Konec jsem tak nějak podobně tušila, přesto jsem spokojená. Těším se na další díly.

13.04.2022 5 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Hledala jsem něco nenáročného, jednoduchého, ale toto??... kniha mě chytla tak, že jsem se nedokázala odtrhnout. Krásná oddychovka.

02.04.2022 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Tak pro mě to byla taková oddychovka, taková jemná detektivka. Mám ráda trošku drsnější thrillery, ale jednou za čas je potřeba to proložit něčím jemnějším:-).

29.03.2022 4 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Winter mě baví. Sice první díl byl o chlup lepší, ale i tak jsem se těšila na každou stránku.

18.03.2022 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Knížky C.Hoover mě prostě baví.....nenáročná jednohubka, která nutí číst od začátku až do konce, já jsem spokojená.

14.03.2022 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Tak pro mě to rozhodně žádné zklamání nebylo, naopak to byla naprostá pecka, kdy jsem hltala každou stránku. Navíc miluju vyprávění z pohledu více osob, takže naprostá spokojenost.

09.03.2022 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Dočteno. Ze začátku jsem se nemohla začíst, chvíli mi trvalo než jsem si zapamatovala kdo je kdo, ale pak mě to chytlo a byla jsem zvědavá jak to dopadne.

04.03.2022 4 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Kniha se četla sama, sice nejsem už dávno cílová skupina, je cítit, že je to kniha pro náctileté, ale vůbec mi to nevadilo, užila jsem si to a přečetla za dva dny. Děj ubíhal a byl napínavý, vraha jsem tušila napůl...no a kdo by nechtěl znát takového Jensena:-)

16.01.2022 5 z 5

Třetí na řadě Třetí na řadě Allison Brennan

Super detektivka, moc mě bavila, hlavní postavy mi byly sympatické... těším se na další díl.

09.01.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Tak mám přečtené obě série jak s Erikou tak s Kate a obě jsou naprosto úžasné. Ani tato kniha mě nezklamala, četla se svižně, děj ubíhal, super. Těším se na další díl.

30.12.2021 5 z 5

Oběť Oběť James Carol

Opět naprosto super, mám dalšího oblíbeného autora.

12.12.2021 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Tak tohle si mi moc líbilo, bála jsem se, že to bude drsňárna jako Carter, kterého miluju, ale byl to jeho slabší a jemnější odvar. Knížka se mi četla lehce, příběh byl velmi poutavý a těšila jsem se na každou další stránku.

01.12.2021 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Tak to byl doslova šálek mé kávy....miluju takovéto knížky s podobnou tématikou, hltala jsem každou stránku a vyprávění z pohledu více osob bylo jen třešinkou na dortu.

23.11.2021 5 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Tak to byla nádherná oddychovka, krásný příběh ve stylu krásky a zvíře. Po všech těch detektivkách mi to příjemně pohladilo duši.

14.11.2021 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Tak dočteno, trvalo mi to déle než jsem myslela. Velmi zajímavé téma, ale prostě nějak jsem se do první půlky musela trošku nutit, druhá půlka se mi četla lépe.

02.11.2021 3 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

Nenáročná oddychovka, relax od detektivek a krimi, bavilo mě to.

21.10.2021 4 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

Bylo to naprosto super, krásně se to četlo, děj ubíhal, byl fascinující, takže přečteno během krátké chvíle. Úžasný pravdivý příběh, krásně napsaný. Navíc miluju prolínání minulosti a přítomnosti.

15.10.2021 5 z 5