Ráčkajda Ráčkajda komentáře u knih

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

Bylo to naprosto super, krásně se to četlo, děj ubíhal, byl fascinující, takže přečteno během krátké chvíle. Úžasný pravdivý příběh, krásně napsaný. Navíc miluju prolínání minulosti a přítomnosti.

15.10.2021 5 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Tak mám dalšího oblíbeného autora:-). Jak první, tak druhý díl je naprosto skvělý, nenudila jsem se ani chvíli a musela stále číst. Zamilovala jsem si Zoe i Tatuma a dědečka Marvina:-). Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

05.10.2021 5 z 5

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

Knížka byla velmi čtivá, záživná...i když trošku přitažená za vlasy, ale líbila se mi.

30.09.2021 4 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Tak to tedy byla jízda, paráda,jsem neskutečně nadšená.... přečteno prakticky na jeden zátah a jdu na druhý díl.

26.09.2021 5 z 5

Věrný čtenář Věrný čtenář Max Seeck

Knížka se mi líbila, děj byl napínavý a svižně ubíhal....jen z toho konce jsem nějak v rozpacích, takový jako zrychlený a nedostatečně vysvětlený.

14.09.2021 4 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

No tak nevím, sice jsem to přečetla na jeden zátah, ale rozhodně nemůžu říct, že bych se u toho bála. Na obalu knížky se píše, že autorka je královnou hororu.... Za mě to rozhodně není horor, ale pohádka.

05.09.2021 4 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Tak nevím, ale já jsem nadšená, nemohla jsem se od knížky odtrhnout a hltala každou stránku.

04.09.2021 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Nádherná knížka, od které se nedalo odtrhnout....skvělý relax od detektivek a thrillerů.

31.08.2021 5 z 5

Před bouří Před bouří Diane Chamberlain

Takový celkově smutný příběh. Mám ráda vyprávění z pohledu více lidí, knížka se mi líbila.

16.08.2021 4 z 5

Lži Lži T. M. Logan

No chvilku mi trvalo se začíst,ale pak to bylo celkem napínavé,tak jsem byla zvědavá,co z toho vyleze a konec byl celkem překvapivý.

12.08.2021 4 z 5

Skvělá známost Skvělá známost T. M. Logan

Naprosto super, přečteno jedním dechem a navíc miluju vyprávění z pohledu více osob.

09.08.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Nedokážu říct, jestli se mi líbil víc první nebo druhý díl, prostě pecka. Přečetla jsem od Bryndzy všechny knížky a jsem nadšená, jeden z mých nejoblíbenějších autorů.

05.08.2021 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Naprostá pecka.... Robert Bryndza nezklamal. První sérii s Erikou jsem zhltla, druhé jsem se trochu bála, jestli bude aspoň tak kvalitní jako první....a předčila moje očekávání. Bylo to naprosto perfektní a hned jdu na druhý díl.

27.07.2021 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Jeee to bylo pěkné, líbil se mi jak první díl, tak druhý a těším se na třetí.

20.07.2021 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Od knihy jsem toho moc neočekávala a byla jsem velmi mile překvapena. Děj ubíhal, nenudila jsem se a mám ráda vyprávění z pohledu více osob, takže super...a krátké kapitoly pro mě bonus. Jdu na druhý díl.

07.07.2021 5 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Moc se mi to líbilo, knížku jsem zhltla pomalu na jeden zátah a těším se na druhou ze série :-)

23.06.2021 5 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Tak tohle byla pecka, miluju, když mě knížka chytne hned od začátku a tahle mě držela od začátku až do konce.

07.06.2021 5 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Mám ráda knížky Joy Fieldingové, ale do téhle jsem se teda nemohla začíst. Bojovala jsem s tím a knížka mě začala trošku bavit až tak po 1/3. Pachatele jsem teda neodhalila, podezřívala jsem prakticky všechny :-). Konec mi ten začátek vynahradil.

04.06.2021 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Přišlo mi, že tato kniha je nejmíň děsivá z celé série.....což jí samozřejmě nijak neubírá na čtivosti. Opět jsem ji zhltla jedním dechem, Hunter a Garcia je nejlepší detektivní dvojice, co jsem kdy četla.....a je mi líto osobní ztráty Chrise Cartera:-(

05.05.2021 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Naprosto super, Carter je pan spisovatel a jeho vypravěčské schopnosti vás připíchnou ke knížce, od které se nedá odejít. Už mi zbývá jen poslední "Napsáno krví". Jen doufám, že to není poslední díl Roberta Huntera.

30.04.2021 5 z 5