Teď neplač

Bonnie je už pět let šťastně vdaná, vyučuje na střední škole a stará se o tříletou dcerku i svého šarmantního manžela. Pokojná rodinná idyla však skončí v okamžiku, kdy zavolá manželova bývalá žena Joan, těžká alkoholička, že Bonnie a její dcerce hrozí nebezpečí. Bonnie ji nebere vážně, ale slíbí, že se s ní sejde. Když dorazí na sjednanou schůzku, najde však Joan mrtvou a v té chvíli se Bonnie zhroutí svět. Nejenže ji policie podezřívá z vraždy, ale je si téměř jistá, že jí samotné někdo usiluje o život. Navíc se do jejího domu nastěhují dvě nevlastní dospívající děti s hroznýšem královským a manžel se chová čím dál podivněji. Aby toho nebylo málo, objeví se její bratr Nick, který strávil několik let ve vězení a s nímž Bonnie přerušila styky. Je Nick opravdu zločinec, který jí chce ublížit, nebo přítel, jakého v této těžké chvíli potřebuje? Existuje vůbec někdo, komu může věřit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1883/ted-neplac-Scx-1883.jpg 4.4420
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Don’t Cry Now, 1995

Kniha Teď neplač

m_martina

Joy nepíše vůbec špatně a tohle je jedna z jejích nejlepších knih. Krásně se četla a moc se mi líbila. Mám ráda, když je kniha napínavá, a tady jsem nebyla zklamaná.

Ráčkajda
04.06.2021

Mám ráda knížky Joy Fieldingové, ale do téhle jsem se teda nemohla začíst. Bojovala jsem s tím a knížka mě začala trošku bavit až tak po 1/3. Pachatele jsem teda neodhalila, podezřívala jsem prakticky všechny :-). Konec mi ten začátek vynahradil.

Aleh
12.04.2021

Joy Fieldingová píše napínavé romány. Několik jsem jich už přečetla. Takže jsem tušila, že to bude taková sázka na jistotu. A dostalo se mi jako vždy vrchovatě napětí, překvapení a nečekané rozuzlení. Bonnie, která žije poklidným životem vyrovnané učitelky,spokojené manželky a láskyplné maminky malé Amandy se život obrací vzhůru nohama. Na začátku všeho Bonnie najde mrtvou exmanželku jejího muže. Proč se to stalo? Jak se to stalo? Kdo zavraždil bývalou manželku jejího muže? Kdo za tím vším stojí? A proč to tak zasáhne do života samotné Bonnie? Svižné, překvapující, šokující.

šipek
15.03.2021

Moc povedená knížka. Souhlasím s názorem uživatelky Lemurka, že jí to připomínalo knihu Jane utíká. Jelikož jsem četl tuto knihu také nedávno tak jsem měl ten samý pocit. Závěr knihy mě pohltil a vůbec jsem neodhadl kdo za tím vším stojí. Doporučuji přečíst.

Lída27
07.02.2021

Opět skvělá kniha od Joy Fielding,ale ten konec to jsem fakt nečekala.

Lemurka
12.11.2020

Oblíbená autorka nezklamala. Ke konci jsem se nemohla odtrhnout. Docela mi připomínala knihu Jane utíká.

Leona333
23.10.2020

Tato kniha, je dle mého autorčina nejvíce povedená. Nic mi v ní neschází. Nebezpečí i napětí, prochází celým dějem knihy. Závěr je také dost zdařilý...

EvikU.
27.06.2020

Napínavý jako vždy. Tuhle knihu jsem četla před nějakým časem. Takže detaily si nepamatuji. Jen vím, že jsem ji měla hned přečtenou, protože jsem musela vědět jak to bude dál. Doporučuji.