Špatná dcera

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Robin se po více než pěti letech, kdy spolu nepromluvili ani slovo, zničehonic zavolá její sestra Melanie, aby jí sdělila, že jejich otec, jeho druhá mladá žena a dvanáctiletá dcerka byli postřeleni při údajném ozbrojeném vloupání a jsou v nemocnici v kritickém stavu. Robin je nucena vrátit se do nenáviděného rodného maloměsta, a především k sestře, která ji nevítá s otevřenou náručí a své nepřátelství k ní dává nevybíravě najevo. Robin zjišťuje, že všichni z rodiny – bratr Alec, Melanie, její autistický syn, a dokonce i Tara, otcova druhá manželka – mají co skrývat. Rodinná tragédie i neujasněný vztah s jejím přítelem v hlavní hrdince znovu vyvolají panickou poruchu, které se načas zbavila. Postupem času zjišťuje, že si bude muset vybrat mezi lží, které by ráda uvěřila, a pravdou, jíž vůbec netoužila znát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372929/spatna-dcera-9hE-372929.jpg 4322
Žánr
Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The Bad Daughter, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (124)

Kniha Špatná dcera

Přidat komentář
Gabusza
06. září

Dobrá kniha. Mě se dobře četla, konec jsem sice odhadla jinak :)) ale jinak děj byl dobrý, nijak se nevlekl. Mě bavila. Urcitě si od autorky pořídím další.

Vendula39
26. srpna

Moje druhá knížka od paní Fieldingové, a musím ji ohodnotit trochu lépe než tu předchozí. Děj se sice opět vlekl, ale ke konci se rozjel. Čekala jsem od knížky přece jenom trochu víc, ale i to málo co jsem hledala jsem tam našla. Nejvíce mě asi překvapil konec, o kterém jsem si myslela že dopadne trochu jinak, ale celkově na mě kniha udělala dobrý dojem.


Eddemi
07. srpnaodpad!

Joe Fielding zvykne byvat oddychovka, ale toto bol ako zly vtip. Hrozny styl (nechapem kde ho zrazu zobrala), detsky napisane, dej stale dokola opakujuci... Detske vnutorne monology, trapne zaverecne odovodnenie... Neviem, cele zle. Nic tu nefungovalo. Sorry. Fakt nechapem to vysoke percento hodnotenia.

Niš-knihovna
05. srpna

Doporučuji, napínavá, přečtena rychle. Zajímavé rozuzlení děje!

Lenoulinka
05. srpna

Moje první kniha od Joy, takže ji nemám načtenou a mé odhady na vraha byly špatné.
Začátek se táhl, ale posledních zhruba 60 stran se konečně něco dělo, že jsem musela číst, dokud jsem nebyla na konci. Určitě si nějaký další kousek od Joy přečtu.

02. srpna

Moje oblíbená autorka, ale tohle se jí moc nepovedlo. Předvídatelné, plné klišé, jediný, kdo mě bavil, byla Melanie.

SimonaP
02. srpna

Kniha se strašně vlekla, pachatele jsem odhalila po pár stránkách. Autorka umí mnohem lepší knížky. S touto jsem se vyloženě trápila.

pinar
30. července

Joy Fielding mám ráda, toto je první knížka, která mne nebavila, od začátku jsem tušila, kdo je vrahem a v čem spočívá zápletka. Ke všemu se nic moc neděje, děj neplyne, ale pomalu se vleče. Zklamání.

1

Doporučujeme

Oheň je tvým osudem
Oheň je tvým osudem
Láska na druhý pokus
Láska na druhý pokus
Poslední píseň
Poslední píseň
Tajnosti
Tajnosti