Špatná dcera

od:


KoupitKoupit eknihu

Robin se po více než pěti letech, kdy spolu nepromluvili ani slovo, zničehonic zavolá její sestra Melanie, aby jí sdělila, že jejich otec, jeho druhá mladá žena a dvanáctiletá dcerka byli postřeleni při údajném ozbrojeném vloupání a jsou v nemocnici v kritickém stavu. Robin je nucena vrátit se do nenáviděného rodného maloměsta, a především k sestře, která ji nevítá s otevřenou náručí a své nepřátelství k ní dává nevybíravě najevo. Robin zjišťuje, že všichni z rodiny – bratr Alec, Melanie, její autistický syn, a dokonce i Tara, otcova druhá manželka – mají co skrývat. Rodinná tragédie i neujasněný vztah s jejím přítelem v hlavní hrdince znovu vyvolají panickou poruchu, které se načas zbavila. Postupem času zjišťuje, že si bude muset vybrat mezi lží, které by ráda uvěřila, a pravdou, jíž vůbec netoužila znát....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/372929/spatna-dcera-9hE-372929.jpg 4.119
Orig. název:

The Bad Daughter (2018)

Žánr:
Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
Heli20
18. ledna

Super čtení,napínavé od začátku do konce,závěr překvapivý,má oblíbená spisovatelka opět nezklamala.

postrach
15. ledna

Joy Fieldingová.píše ve svých knihách o rodinných vztazích.které jsou velmi narušené.Nenávist.závist.pomsta.peníze a vraždy....Thrilery s napínavými a překvapivými konci.

HaHa11
12. ledna

Posledních pět let mám pocit, že čtu stále jednu a tu samou autorčinu knihu .....

lenka666
10. ledna

Opět velmi napínavá kniha od této autorky.

Adhara
14.08.2018

Na Fieldingovej pomery vcelku originálna knižka. Až prekvapivo vzhľadom na to, koľká je v poradí. Hlavná hrdinka je bežný Fieldingovej archetyp (žena okolo 35-ky, ktorá má problém s partnerom aj s rodinou), ostatné postavy sa tak archetypicky už nesprávajú. Jediné, čo mi trochu nesedelo bolo, ako málo zasiahlo úmrtie v prvej polovici deja blízkych ľudí danej postavy. A tiež správanie autistu nebolo príliš dôveryhodné, najmä objatie, ktoré urobil z vlastnej vôle. Inak ale čítavý román.