Špatná dcera

Robin se po více než pěti letech, kdy spolu nepromluvili ani slovo, zničehonic zavolá její sestra Melanie, aby jí sdělila, že jejich otec, jeho druhá mladá žena a dvanáctiletá dcerka byli postřeleni při údajném ozbrojeném vloupání a jsou v nemocnici v kritickém stavu. Robin je nucena vrátit se do nenáviděného rodného maloměsta, a především k sestře, která ji nevítá s otevřenou náručí a své nepřátelství k ní dává nevybíravě najevo. Robin zjišťuje, že všichni z rodiny – bratr Alec, Melanie, její autistický syn, a dokonce i Tara, otcova druhá manželka – mají co skrývat. Rodinná tragédie i neujasněný vztah s jejím přítelem v hlavní hrdince znovu vyvolají panickou poruchu, které se načas zbavila. Postupem času zjišťuje, že si bude muset vybrat mezi lží, které by ráda uvěřila, a pravdou, jíž vůbec netoužila znát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372929/big_spatna-dcera-9hE-372929.jpg 4423
Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Bad Daughter, 2018

Kniha Špatná dcera

Havrnka

Skvělé čtení. S minimem postav autorka napsala strhující příběh. Pachatele jsem odhadla, ale se spolupachatelem jsem měla trochu dilema. Úžasná kniha.

simca9342

Napínavý thriller o mladé dívce Robin, kterou jednou dalo by se říct šokuje telefonát sestry, že v jejich domě došlo k střelbě. Postřelení jsou jak jejich otec tak další dva členové rodiny.
Mladá žena, která kromě toho , že trpí záchvaty paniky se musí vrátit na místo, které po mnoha letech nevidí nijak nadšeně a odkrýt pokus o vloupání nebo vraždu?

martineknatasa
16.11.2022

Nebyla jsem zklamána. Kniha J. F. je opět velice čtivá. Hezky se čte a závěr je překvapivý. Přečtěte si, nebudete zklamáni.

Leena
05.10.2022

Konec překvapivý, ač málo uvěřitelný.
Takový průměr, nezanechá hlubší zážitek.

Monika164
03.10.2022

Za mne naprosto perfektní, ten konec, kdo byl vrah mne šokoval, doporučuji

janadibelkova
28.09.2022

Od Joy mě prostě baví všechno...umí napsat i lepší příběh, ale kdo ji čte pravidelně ví, že její styl je čtivý a nevynechá ani ty horší kousky :⁠-⁠)

Jurfinka
13.07.2022

Nic pro mě...

Kaja1
27.05.2022

Případ viděný očima terapeutky. Bylo to zajímavé, i když těch psychicky narušených, bylo až dost. Je to čtivě napsaný thriller.