Špatná dcera

Robin se po více než pěti letech, kdy spolu nepromluvili ani slovo, zničehonic zavolá její sestra Melanie, aby jí sdělila, že jejich otec, jeho druhá mladá žena a dvanáctiletá dcerka byli postřeleni při údajném ozbrojeném vloupání a jsou v nemocnici v kritickém stavu. Robin je nucena vrátit se do nenáviděného rodného maloměsta, a především k sestře, která ji nevítá s otevřenou náručí a své nepřátelství k ní dává nevybíravě najevo. Robin zjišťuje, že všichni z rodiny – bratr Alec, Melanie, její autistický syn, a dokonce i Tara, otcova druhá manželka – mají co skrývat. Rodinná tragédie i neujasněný vztah s jejím přítelem v hlavní hrdince znovu vyvolají panickou poruchu, které se načas zbavila. Postupem času zjišťuje, že si bude muset vybrat mezi lží, které by ráda uvěřila, a pravdou, jíž vůbec netoužila znát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372929/big_spatna-dcera-9hE-372929.jpg 3.9370
Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Bad Daughter, 2018

Kniha Špatná dcera

petrulkaa

Knihy Joy Fieldingové mám moc ráda a ani tato mne nezklamala. Napětí od začátku do konce, zajímavá zápletka, dramatické rodinné vztahy. Škoda jen, že byl i vztah dvou sester tak nehezký, bez lásky a upřímnosti. Odhalení vraha bylo pro mě neočekávané. Za mne má i tato kniha velké plus.

veronika8042

Moje první kniha od této autorky, budu přemýšlet, zda si přečtu další.
Kniha se mi celou dobu táhla, když jsem knihu odložila, tak jsem neměla pocit, že bych chtěla pokračovat. Další hvězdy přidávám, protože byl skvělý. Nečekaný, takže nakonec hodnotím kladně.

Pajina68

Knížka se ze začátku nějak táhla, ale ten konec stál za to.

KatyM.
26.12.2020

Knihy od J. Fieldingové jsem přečetla téměř všechny, ale tato byla taková zvláštní. Dočetla jsem, ale nijak mě neoslovila.

Runinka
26.12.2020

Tato kniha mě nějak nechytla.

slaska77
21.11.2020

Kniha je spíš psycho-krimi triller, ženský román? Nevím. A psychotriller je pro mne mnohdy problematický, aby kniha nebyla překombinovaná, aby měla nějaké logické vyústění, aby se dobře četla a nebyla jen sledem náhodných událostí, abych se v ní jako čtenářka neztratila a postavy byly aspoň trochu normální a sympatické. Musím říci, že Špatná dcera naplňuje každý z nich vrchovatě, proto překvapivě 5* (Listopad 816 str.) PS. Ještě jedna věc si zaslouží velikou pozornost, autorka knihu vydala ve svých 73 letech, obdivuhodné! Určitě přečtu i něco dřívějšího ????

JituleK
06.11.2020

překvapivý konec

Bara52
05.11.2020

Cetla jsem vsechny knizky od Fieldingove, ale tahle patri k tem slabsim. Snad jedina sympaticka postava z cele knihy byl Blake, mela jsem problem ji docist do konce, protoze vykresleni vsech ostatnich postav me vylozene nebavilo.