Špatná dcera

Špatná dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372929/bmid_spatna-dcera-9hE-372929.jpg 4 472 157

Robin se po více než pěti letech, kdy spolu nepromluvili ani slovo, zničehonic zavolá její sestra Melanie, aby jí sdělila, že jejich otec, jeho druhá mladá žena a dvanáctiletá dcerka byli postřeleni při údajném ozbrojeném vloupání a jsou v nemocnici v kritickém stavu. Robin je nucena vrátit se do nenáviděného rodného maloměsta, a především k sestře, která ji nevítá s otevřenou náručí a své nepřátelství k ní dává nevybíravě najevo. Robin zjišťuje, že všichni z rodiny – bratr Alec, Melanie, její autistický syn, a dokonce i Tara, otcova druhá manželka – mají co skrývat. Rodinná tragédie i neujasněný vztah s jejím přítelem v hlavní hrdince znovu vyvolají panickou poruchu, které se načas zbavila. Postupem času zjišťuje, že si bude muset vybrat mezi lží, které by ráda uvěřila, a pravdou, jíž vůbec netoužila znát.... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Bad Daughter , 2018

Květi62
11.02.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila hodně. Určitě patří k těm nejlepším, které jsem od Joy Fieldingové četla. Kniha měla děsivou zápletku, napětí, spád. A na konci děje nás čeká nečekané, /skutečně nečekané?!/ rozuzlení. Určitě doporučuji

delfinn
10.02.2019 odpad!

Nelíbí se mi, jakým stylem je kniha psaná. Samá přímá řeč, prokládaná často nesmyslně myšlenkami hlavní postavy. Příběh jednoduchý, nepropracovaný, nudný.

evasamankova
06.02.2019 5 z 5

Skvělý příběh, výborně se četlo. Napínavé, až se mi vůbec nechtělo odkládat z ruky.

Jarka59
03.02.2019 5 z 5

Jako vždy,super nerada jsem odkládala napínavé dobře se četlo není co vytknout.I proto mám paní spisovatelku moc ráda.

Pípasek
31.01.2019 5 z 5

Vše bylo napsáno přede mnou, není co dodat. Snad jen to, že Melanie mě nepředstavitelně lezla na nervy. Skvělé jako vždy!

zuzana2599
30.01.2019 5 z 5

Moje oblíbená Joy Fielding napsala opět skvělý thriller ! Jejích 11 knih zdobí moji knihovnu a tato nejnovější je sice z veřejné knihovny, ale jsem po dočtení nadšená !!
Od první stránky mě příběh zaujal, chytil a nepustil do samotného konce, do kterého jsem vůbec netušila viníka. Konec byl překvapením, ten rozdýchávám ještě dlouho po přečtení. Až teď po dočtení jsem pochopila název Špatná dcera. Přečtěte si, Joy Fielding má letos 74 let, a její tvorba je výborná, zraje jako víno !!

xena2711
30.01.2019 4 z 5

Stojí za přečtení. Konec opravdu překvapivý...až nereálný....až po přečtení jsem pochopila název knihy...super

mariva
30.01.2019 5 z 5

Po trochu pomalejším rozjezdu mě kniha vtáhla do děje a asi od poloviny už jsem ji nedokázala odložit a musela jsem ji dočíst do konce, protože jsem už prostě musela zjistit, kdo střílel. Musela jsem hodně odolávat pokušení nakouknout o pár stránek dál, ale vydržela jsem a konec byl opravdová bomba! Prostě opět jedna hodně povedená kniha autorky, která patří k mým oblíbeným.

JustWomen
28.01.2019 5 z 5

Nečekaně se mi to líbilo, pořád jsem uvažovala, která je ta špatná dcetra ... Nebylo to nic originálního, ale zajímavé postavy a rodinné vztahy, konec jsem odhadla trochu dřív, ale je to lepší, než ty překombinované konce některých autorů. Ano, kniha stojí za přečtení.

Gibis
28.01.2019 5 z 5

Skvělá Fieldingová tak jak ji známe. Napětí, spousta emocí a pocitů a trochu překvapivý závěr. Melanie byla opravdu příšerná, tu bych za sestru fakt nechtěla :) Trochu mi přišlo neuvěřitelné chování dvanáctileté Cassidy, kdyby jí autorka přidala rok, dva, bylo by to reálnější, ale nakonec, kdo ví....

Imor
27.01.2019 4 z 5

Opět pěkná kniha, i když ...no přečtěte si jí a posuďte sami ten závěr. Na další knihu se i tak zase těším.

georginaa
26.01.2019 4 z 5

Melánie mě neskonale štvala s tou její povahou a Robin zase vše řeší až moc a spíše si vše přehrává v hlavě, než aby činila. No v každém případě jsem v půlce knihy si tipla, kdo by to asi mohl být a mé představy se splnily. Jo jo nikdy nevěř všemu co vidíš nebo slyšíš.

Heli20
18.01.2019 5 z 5

Super čtení,napínavé od začátku do konce,závěr překvapivý,má oblíbená spisovatelka opět nezklamala.

postrach
15.01.2019 5 z 5

Joy Fieldingová.píše ve svých knihách o rodinných vztazích.které jsou velmi narušené.Nenávist.závist.pomsta.peníze a vraždy....Thrilery s napínavými a překvapivými konci.

HaHa11
12.01.2019 3 z 5

Posledních pět let mám pocit, že čtu stále jednu a tu samou autorčinu knihu .....

lenka666
10.01.2019 5 z 5

Opět velmi napínavá kniha od této autorky.

Adhara
14.08.2018

Na Fieldingovej pomery vcelku originálna knižka. Až prekvapivo vzhľadom na to, koľká je v poradí. Hlavná hrdinka je bežný Fieldingovej archetyp (žena okolo 35-ky, ktorá má problém s partnerom aj s rodinou), ostatné postavy sa tak archetypicky už nesprávajú. Jediné, čo mi trochu nesedelo bolo, ako málo zasiahlo úmrtie v prvej polovici deja blízkych ľudí danej postavy. A tiež správanie autistu nebolo príliš dôveryhodné, najmä objatie, ktoré urobil z vlastnej vôle. Inak ale čítavý román.