Před bouří

Laurel už jednou málem přišla o svého postiženého patnáctiletého synka, proto ho teď nespouští z očí. Nakonec však přece jen dá na rady své starší dcery a dovolí Andymu zúčastnit se školního večírku v místním kostele. Když se doslechne, že v budově vypukl požár, je strachy bez sebe, ale stane se zázrak. Andy nejenže vyvázne živý a zdravý, ale dokonce svou pohotovostí zachrání i další děti. Zatímco se jindy osamělý chlapec sluní v paprscích nezvyklé pozornosti, vyšetřování požáru odhalí podivné skutečnosti. Je možné, že by Laurel svého syna zase až tak dobře neznala? A kdo je vlastně Andyho otcem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26490/big_pred-bouri-8VS-26490.jpg 4.4161

Před bouří 1.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Before the storm, 2008

Kniha Před bouří

Ráčkajda

Takový celkově smutný příběh. Mám ráda vyprávění z pohledu více lidí, knížka se mi líbila.

Amifa

Další skvělá kniha od této autorky. Napětí, láska, zajímavá zápletka a do jisté míry nečekané vyústění příběhu. Já nějak od začátku tušila KDO, ale netušila jsem PROČ :-)

Kerberos
05.10.2020

Moc pěkně napsaný příběh na smutné téma.Poporodní deprese,alkoholismus,postižené dítě a zločin spáchaný z lásky.

bezzink
04.08.2020

Moc casto nedavam pet hvezd, ale Diane je proste trida. Chapu, ze to nektere nebralo, celkem hodne se tu rozebira poporodni deprese a popisuje nestastny zivot lidi zijicich v bludu. Neni to moc napinave nebo plne zvratu. Myslim, ze hodne se toho da rozklicovat uz dopredu, takze ani nejaka velka prekvapka se nekonaji. Presto ale, me tahle kniha vzala. Ta poporodni deprese byla teda maso. Ta naivita milostneho vztahu. Ta promrhana leta kvuli jednomu tajemstvi. Je to opravdu hodne smutny pribeh, ale i takovy je zivot.
Kez by Ikar vydal druhy dil ze serie! Snad jednou.

smejkalova.m
03.06.2020

Nijak extra mě kniha neoslovila. Spíše jsem tak proplouvala příběhem. Za mě tak 3,5*

jeny-v
16.02.2020

Moc hezký a poutavý děj. Na začátku, jak už to bývá, jsem nenašla ten správný "záběr", ale postupně jsem se do románu ponořila. Hltala jsem vyprávění hlavních postav v každé kapitole a nerada jsem Laurel, Maggie, Andyho a Marcuse opouštěla při zhasínání lampičky.

smithynka
24.10.2019

Zajímavý příběh, poutavý.

Pumpkin
22.09.2019

Trochu moc deprese v jedné knize. Víceméně první kniha tohoto žánru/stylu/nevím co jsem četla. Zápletka byla zajímavá a pohled od čtyř postav tomu přidal na zajímavosti rozhodně taky. Určitě nelituji, že jsem po téhle knize sáhla, ačkoli jsem při čtení neměla úplně nejpozitivnější pocity.