Koupit knihy

Diane Chamberlain

americká, 1950


Nahrávám...

Nová kniha

Prolhané městečko

Prolhané městečko - Diane Chamberlain

Severní Karolína, 2018: Život Morgan Christopherové je vzhůru nohama. Když na sebe vezme vinu za zločin, který nespáchala, ocitne se na tři roky v nápravném zařízení. Jej... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 20 knih

Komentáře (12)

MarciBe
25.10.2021

Miluji příběhy této autorky. Jsou často napínavé, aniž by to byly thrillery a to je přesně ten druh románů, které mám ráda. Mají společenský přesah, je tam tajemství, romantika a někdy i detektivní zápletka, postavy jsou dobře prokreslené.

EvikU.
02.11.2020

Každá kniha od této autorky, kterou jsem přečetla se mi moc líbila. Velmi napínavé, čtivé, čtu jedním dechem dokud nejsem na konci. To mě vede k myšlence, že si musím dosehnat i její další knihy a dát se do čtení. Určitě autorku moc doporučuju!!!

Evaho73
09.05.2020

Príbehy Diane Chamberlain sú vyváženou kombináciou tajomstva, napätia a romantiky, pri ktorých sa skvelé relaxuje.

xena2711
26.04.2020

K Diane jsem se dostala díky její poslední knize Nutné lži, a tak se mi líbila,že jsem se rozhodla přečíst většinu jejich knih. Její styl psaní mi naprosto vyhovuje. Knížky mají spád, zápletku, lásku i třeba trochu krimi a na konci vždy dojde k rozřešení...Jakmile knížku začnu číst, nedám ji z ruky...prostě paráda. Škoda, že autorka nepíše více knížek za rok. Třeba každý měsíc jednu:-)

TaLu
06.04.2020

Právě jsem dočetla Nutné lži a tuším, že tento román se mnou zůstane navždy. Přidávám tedy několik vět. Autorka nenásilně ukázala, že mnozí z těch, které jsme si nějak "zaškatulkovali" v té zavřené části nosí napěchováno něco, co se pootevřením vyvalí ven s takovou silou, že to otřese v emocích základem našich představ o daném člověku. Zároveň to může zničit život nahlížejícího. Pohybuji se v podobné pomáhající profesi a kniha je pro mě inspirací i varováním. Děkuji !

malina097
19.10.2018

Knihy autorky se velice dobře čtou jen jsem už dlouho nenašla v knihovně nějakou novou,,,těšila bych se,,,

TaLu
25.03.2018

Romány, které jsou jako život. Zajímavé, místy dramatické zápletky, s křižovatkami a odbočkami, o kterých se musí hlavní hrdinové rozhodnout, zda jimi půjdou, nebo zda jsou to cesty, jež nikam nevedou. Autorka umí ve svých knihách zprostředkovat čtenářům dar života a to rozhodně není málo. Její příběhy čtu velmi ráda.

bekule
16.10.2017

K autorce mě přivedla známá, která na mě narazila v knihovně a poradila ať si půjčím něco od Chamberlainové. Její tvorbu popsala slovy " romány ze života se zápletkou". Od té doby jsem od ní přečetla téměř vše a výstižnější shrnutí mě nenapadá.

1