Ráčkajda Ráčkajda komentáře u knih

Nenávist Nenávist Chris Carter

Naprosto super, Carter je pan spisovatel a jeho vypravěčské schopnosti vás připíchnou ke knížce, od které se nedá odejít. Už mi zbývá jen poslední "Napsáno krví". Jen doufám, že to není poslední díl Roberta Huntera.

30.04.2021 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Hunter a Garcia.... miluju tuhle dvojici a miluju knihy Chrise Cartera. Jak se do nich pustíte nemůžete přestat. Přes všechnu tu brutalitu, násilí a zvrácenost se těšíte na každou stránku.

25.04.2021 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

No....miluju sérii Davida Rakera, celou jsem ji zhltla,ale tahle knížka mi dala trošku zabrat. Dalo mi práci se začíst, pak děj sice nějak ubíhal, ale i tak mi přišla tahle desátá knížka ze série asi nejslabší, přesto dávám 4*

13.04.2021 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Neuvěřitelná série, čtu ji tak jak jde za sebou a už mi zbývá jen jeden díl :-(….doufám, že bude série o Davidu Rakerovi dál pokračovat. Díl mě pohltil jako vždy, nemám co vytknout.

09.04.2021 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Tak tenhle díl se opravdu povedl, krásně se to četlo, těšila jsem se na každou stránku.

05.04.2021 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Čtu celou sérii hezky popořadě a opět jsem byla velmi spokojená. Chvilkami mě tedy moc nebavilo číst o režisérově životě, ale jinak super,David je bezva sympaťák:-)

26.03.2021 4 z 5

Toto všechno ti dám Toto všechno ti dám Dolores Redondo

Trošku jsem měla problém se začíst, ale pak děj ubíhal....poklidně,ale ubíhal. Kniha plná lží a tajemství, která mě tak úplně nepohltila.

19.03.2021 3 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Celá série se čte krásně, David je sympaťák a jsem zvědavá co bude dál s Healym.

27.02.2021 4 z 5

Nadechni se Nadechni se L. S. Hawker

Neměla jsem moc velká očekávání,ale jsem mile překvapena. I když jsem tušila jak to dopadne, knížka se mi líbila.

21.02.2021 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Je neskutečné, jak někdo dokáže tak čtivě psát....přestože je v tom neskutečná brutalita, nemůžete se od knížky odtrhnout. Absolutně všechny knížky Cartera stojí za to.

19.02.2021 5 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Byla to příjemná oddychovka, přesně to jsem potřebovala k proložení mezi Cartrovinami:-)

15.02.2021 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Mezi Cartrovinami je třeba si dávat pauzu:-). Po delší době jsem si přečetla další kousek a opět jsem byla nadšená a uchvácená. Přes zvrácenost a brutalitu je kniha jako vždy neskutečně čtivá. Po nějaké oddychovce se vrhnu do dalšího dílu.

10.02.2021 5 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Moc pěkná knížka, udržela moji pozornost od začátku do konce.

03.02.2021 5 z 5

Dům stínů Dům stínů Pamela Hartshorne

Tak to byl opravdu šálek mé kávy.....alá Erskinová, od které jsem přečetla všechny knihy. Knížka je čtivá, děj ubíhá a i když je poměrně brzo jasné jak to všechno je, byla jsem moc spokojená.

26.01.2021 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

To tedy bylo maximálně čtivé, nemohla jsem se odtrhnout, Cyrus i Evie mi byli sympatičtí. Moc se těším na další díl.

22.01.2021 5 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

Já jsem tedy spokojená, kniha je čtivá hned od začátku a zatím se mi líbily všechny knihy od autorky.

16.01.2021 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Jedna za 18 a druhá bez dvou za 20, dobré psycho, knížka se mi moc líbila, nemohla jsem se od ní odtrhnout, jen ten konec mohl být propracovanější. Dobrá vsuvka mezi detektivky :-)

14.01.2021 5 z 5

Neandrtálka hledá člověka Neandrtálka hledá člověka Penny Reid

Hledala jsem jednohubku na odreagování od detektivek a vražd....to jsem se ale krásně odreagovala, četlo se to jedním dechem,od začátku jasné jak to dopadne, ale teda moc mi to bodlo:-)

08.01.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Zatím jsem nenašla od autorky knížku,co by se mi nelíbila.

28.12.2020 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Asi jsem čekala něco trochu jiného... více akce a napětí. Nebylo to špatné, dalo se to přečíst, ale oproti jiným detektivkám mi to místy přišlo takové nemastné neslané... taková jemná detektivka:-)

18.12.2020 3 z 5