Hodná a zlobivá holka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V dozvucích příšerného zločinu je v tajné místnosti nalezena dívka. Je téměř umořená hlady, špinavá a odmítá komukoli říct, jak se jmenuje, jak je stará i odkud pochází. Není uvedená v žádném seznamu pohřešovaných osob a ani její DNA se s nikým neshoduje. O šest let později, stále neidentifikovaná, žije v bezpečí dětského domova pod novým jménem – Evie Cormacová. Když k soudu podá žádost, ve které se dožaduje práva na propuštění v dospělosti, musí forenzní psycholog Cyrus Haven rozhodnout, jestli je Evie připravená na život na svobodě. Jenže Evie není jako nikdo, koho Cyrus kdy potkal – je stejnou měrou fascinující i nebezpečná. Evie pozná, když někdo lže, a v jejím okolí pravdu nemluví vůbec nikdo. Cyrus je mezitím přivolán k vyšetřování šokující vraždy středoškolské šampiónky v krasobruslení, Jodie Sheehanové, která zemřela na opuštěné pěšině nedaleko domova… Forenzní psycholog je lapený mezi dvěma případy – jedna dívka potřebuje zachránit a ta druhá se dovolává spravedlnosti. Jakou cenu bude ochoten zaplatit za pravdu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458167/big_hodna-a-zlobiva-holka-IBj-458167.jpg 4.6387
Série:

Cyrus Haven 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
Originální název:

Good Girl, Bad Girl, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (130)

Kniha Hodná a zlobivá holka

raty
23. září

Moje první setkání s autorem a velká spokojenost.
Napínavý, čtivý příběh, skvělá a pro mě neotřelá ústřední dvojice. Těším se na další díl.

ďula114
11. září

asi tady budu za černou ovci, ale měla jsem problém to dočíst, dočetla jsem to jen proto, že jsem si knihu, po tolika pozitivních recenzích vzala na dovolenou :) námět nebyl úplně špatný, ale styl psaní mi přišel příšerný a vůbec mi nesedl, možná v originále by to bylo lepší, ale to nemůžu posoudit. četla jsem od autora ještě Vraky, to bylo o něco lepší, ale tím jsem s ním skoncovala.


lenik284
08. září

Skvělé, čtivé, napínavé,od začátku až do konce,nenudila jsem se určitě se vrhnu v budoucnu na pokračování, po an spisovatel opět nezklamal, doporučuji!

e-Lisbeth
31. srpna

Naprostá detektivní lahůdka a nebylo nutné využívat potoků krve, zbytečně popisovat, co měli hlavní hrdinové k snídani. Bylo to napínavé, uvěřitelné a mělo to spád. A díky za pokračování.

krevetka79
28. srpna

Skvělá knížka...
Jakmile začnete, nejde se odtrhnout.
Obě postavy mi sedly .
Evie s částečně utajovanou minulostí i sympaťák Cyrus , který to také neměl a nemá jednoduché.
Už se těším na druhý díl.

izinkaVENDULKA
25. srpna

V první půlce jsem se trápila a nemohla se začíst... V druhé půlce už byla napinavejsi a četla se dobře. Námět dobrý, ještě dám šanci druhému dílu, který se mi také hodí do čtenářské výzvy.

Racík
17. srpna

Čtivě napsaný detektivní příběh, od kterého se skoro nedá odejít. Žádnou knihu jsem od autora ještě nečetla, ale určitě si nějakou další opatřím. Oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí a už se těším na další pokračování.

Han-nah
17. srpna

Tak tento spisovatel umí opravdu čtenáře zaujmout. Pro mě nádherné spojeníé detektivky a psychologie.
Dvě dobře zpracované dějové linky a dva velmi sympatičtí aktéři. Psycholog Cyrus a tajemná Evie. Velice dobrá detektivka s rozborem jednání všech postav v knize. Vražda a důvody k jejímu spáchání byly objasněny, ale kdo vlastně je tajemná Evie? Na to si musíme ještě počkat, ještě nenastal daný okamžik k odhalení.

1